Jump to content
K1r1L

ТУРБО ХОНДИ срещу атмосферни хонди В БГ

Recommended Posts

Guest NEXUS

на националната ще премерим и нашите пишки :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 19-ти всеки може да дойде на Божурище и да направи сверка какво е постигнал.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Ето това , което написа ме зарадва - да те чакаме ли на 25ти на писта Сливен за драга да видим до къде си я докарал ? :rolleyes:Ако не друго поне времеизмервателната техника ще е там за да си имаш ясна представа за колата :rolleyes:

Редактирано от Founder

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Ето това , което написа ме зарадва - да те чакаме ли на 25ти на писта Сливен за драга да видим до къде си я докарал ? :rolleyes:Ако не друго поне времеизмервателната техника ще е там за да си имаш ясна представа за колата :thumbs1:

25 ti toя mesec li? ми ше се опитам да дойда зна4и, вупреки 4е сливен ми е на 350км май май :blink: но важна е тръпката :rolleyes:.. само трябва да си намеря 2 13ки джанти за сликовете които имам да са по схирокицхки..поне 7 1/2 така 4е някой ако продава да се обади :blink:
ако си С Вти неможе да сложиш 13-ки ;) дисковете ще преачат Редактирано от K1r1L

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оригинално трябва да е с 14 но това е друга тема , нека не спамиме тая и всички пишем на БГ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ее няма връзка за сравнение.. турбо и атмосверка :D.. които не е карал турбо просто няма право на глас ;))))..срамота е най бързата хонда в бг да дава 13.5 или не6то от сорта.. ;).. аз се надявам скоро време да подобрим тоя рекорд с моита б16ка :dry:.. за сега я опъвам на 1.5 бара и единствения проблем е старта :D) като бе6е атмосверка наистина дава6е по добри стартове.. но затуй сега си купих скликове и 6те видим резултата с тях,но ако не падне под 13,5 направо е грехота хахах ;)

на бар и половина със сликове ако не падне под 13.5, по добре смени пилота :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По прочетох темата на бързо,но не намерих нищо за тази Honda.А тя не е за пренебрегване...http://www.foto.bg/showphoto.php?photo=157581&cat=2252

Tази хонда не я ли кара едно русо момиче което по едно време много често ходеше на Божура

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не.Много рядко ходи на Божура и не я е пускал там.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Именно за това не си намерил нищо за тази хонда.Никой не казва че е за пренебрегване - просто докато не покаже резултати на писта - тя си остава като всяка друга турбо хонда :)Poli, точно ти знаеш , че манекени има навсякъде ... истинските мъже са на пистата :)

Не искам да споря,но Драга не е критерий за добре направен автомобил.На драг не е от голямо значение как спира автомобила,колко е стабилен,колко е лагав,как е зглобен,какъв вид има и много други.Аз също правя турбо кола на предно и за това се включих в темата и не я правя конкретно за драг,защото кола за драг си остава само за там.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тя и кола за писта си остава само за писта и така. Не можем душата в рая и кура до края.Ако не бъркам колата... Въпросния сивик понавървява, щом строши чистак бърсак К20 кутишка, а не някоя 15 годишна значи вади повер.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Founder
Отговорено (Редактирано)

UNIKATUT, Ще видя да ти изнамеря едни 13ки 7 джаула до 2-3 дена, ни виж си провери дали ще можеш да ги сложиш - да не ти са прекалено малки и спирачките да ти попречат.Poli, спора ни е относно драг състезанията и хондите участващи в тях.Последния път спомена че в момента подготвяте CRX специално за драг.Интересно ми е до къде сте я докарали и малко снимков материал ако може.

Редактирано от Founder

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

това изглежда :o Яко много ми е интересно какви времена ще дава:o

Редактирано от K1r1L

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest doggy

със всички карантийки и магийки за турбо хммм яко ще върви

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами да ви кажа в БГ-то много малко тунинг Хонди съм виждал.. така че спокойно мога да кажа че Хонда в БГ нямат много тунинги сравнение с другите автомобилни марки :unsure::lol: :lol: :lol: :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами да ви кажа в БГ-то много малко тунинг Хонди съм виждал.. така че спокойно мога да кажа че Хонда в БГ нямат много тунинги сравнение с другите автомобилни марки :weights::P;) ;) ;)

********************************* цензорирано заради латиницата (1net)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest UNIKATUT

*********** => малко са но са качествени ;):weights::P;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пак не съм съгласен.Със Емо си пътувахме на ход до Варна за състезанието в което участвахме,върнахме се също на ход и не изпитах никакъв дискомфорт, той е на същото мнение.Със Омбре който също беше скептично настроен ни се наложи да обиколим София по околовръстното и той се съгласи че може да се вози човек.Не е лимузина но вози нормално от гледна точка на друсане и мога да карам със колкото си пожелая.Въпрос на настройка и амортесьори е.Аз съм със 12/8кг. пружини.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе не знам какво е това меко за теб, щеше да покажеш някой ден... По магистралата до Ботевград беше ебати ужаса... На няколко пъти бях във въздуха. Така че как си карал там не знам. Е то верно и че под 140 не съм карал. Ако се кара с 90-100 можеби не би било проблем.Не са на унибали, пружините се събират и навивките чукат една в друга, тва не само при мен.Ево с Д2 чука ама не от унибала :)Под унибали имах предвит окачването да е на унибали, а не коиловърите.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest �ЛЕКС

извинете за офтопика някой да му се намират 6 кила пружини за отпред колата е сивик 5-та ген :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:) Всичко си опира до финанси..лошото,че не още не съм виждал силни хонди на божура :) краино време е :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:) Всичко си опира до финанси..лошото,че не още не съм виждал силни хонди на божура :) краино време е :P

значи не си гледал достатъчно :P на предно предаване 13.7-8 време.атмосферна в клас до 2.0 Na това е добро време . според мен.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)
:) Колега я даи малко повече инфо за тази хонда ,че ми стана интересно.Това време си е сериозно за атмосферка!! :) Като знам ,че ц20хе в корса А е около 14.5 Редактирано от bega4a

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:) Колега я даи малко повече инфо за тази хонда ,че ми стана интересно.Това време си е сериозно за атмосферка!! :) Като знам ,че ц20хе в корса А е около 14.5

синята хонда на цецо илиев в началото на темата пишеше за нея :Pсивик 6-генерация

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest K1r1L

нито ЕДНА ТУРБО ХОНДА НА ПИСТА СЛИВЕН ?!?!?!?!?!?!!?!? защо ?! :tooth:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest PoweRG

Защото аз лично предпочетох да си пека задника в чужбина пред това да се заяждам с колегите си!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз примерно бях на бал ....и колата ми още не е готова за такива мероприятия

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе кой ви говори за заяждане :tooth: все пак сме мъже !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

някои колеги казаха че може да доидат за това питам.искаше ми се да видя турбо мания в деиствие.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

някои колеги казаха че може да доидат за това питам.искаше ми се да видя турбо мания в деиствие.

Или по-скоро само заяждане... :ph34r: аз нито съм бил на драга нито колата ми е готова,но да се надяваме скоро да е и обещавам че с кеф ще падна от някоя атмосферка :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

някои колеги казаха че може да доидат за това питам.искаше ми се да видя турбо мания в деиствие.

Или по-скоро само заяждане... :ph34r: аз нито съм бил на драга нито колата ми е готова,но да се надяваме скоро да е и обещавам че с кеф ще падна от някоя атмосферка :lol:
Кирилчо не се заяжда ,а само констатира :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

много ми е интересно какво ще кажеш като видиш "турбо мания в действие"???пп.Не знам защо се заяждаш на някакво покритие ли е?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

от изказаните мнения виждам че много хора са недоволни възоснова на абсолютно нищо.просто очаквах някои от нашите да доиде това е всичко...

Редактирано от K1r1L

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...