Jump to content
323f-fan

Картинг писта ПЛЕВЕН

Recommended Posts

Не знам защо никой не писа,при положение че имаше доста силно присъствие на Хонди,даже видях прословутата 4ген на 1NET и него самият в действие.Поне така ми казаха,че е той.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добри 4-ки мнооо бягат!!Не бях там но гледах клипче от днес мноо вървят за разлика от други участници дето само рев се чуваше!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest 323f-fan
Отговорено (Редактирано)

Бе като изключим няколкото прегрели Бмв-та,едното от които се и запалидобре беше.Червената ВТИ обаче ме разочарова,но разбрах че са й сложили друга електроника и не е настроена.

Редактирано от 323f-fan

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Iskren
Отговорено (Редактирано)

Еми разочаровате се от мен ама нещо никои май не погледна червената хонда с какви гуми кара това с електрониката го по опраих малко ама няма пара за гуми сега и се кара със зимните гуми нямаше как да е по добре по завоите изоставах много и от двете ходи срещи които карах защото просто тези гуми повече не могат

Редактирано от Iskren

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хондите бяха супер дори имам доста снимки,но незнам как даги качвам.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми разочаровате се от мен ама нещо никои май не погледна червената хонда с какви гуми кара това с електрониката го по опраих малко ама няма пара за гуми сега и се кара със зимните гуми нямаше как да е по добре по завоите изоставах много и от двете ходи срещи които карах защото просто тези гуми повече не могат

О мосю ВТИ ти се появи!!Няма зна4ение важното е участието!!!Другия път повече!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дам добре беше важното е 2-3-4 място,че е японско доколкото разбрах из тази неразбория :rolleyes: а относно плевенския в-тек имах големи надежди,но колегат акакто каза си е имал проблеми... той най-добре си знае какви са... малко ме е яд за Искрен (bmw) тъй като според мен кара много но :blink: може би и той го е мъчел проблем.. а относно софийските сивици 4г супер разбрани момчета и много карат както се видя дори и слабия се представи много добре...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дам добре беше важното е 2-3-4 място,че е японско доколкото разбрах из тази неразбория :lol: а относно плевенския в-тек имах големи надежди,но колегат акакто каза си е имал проблеми... той най-добре си знае какви са... малко ме е яд за Искрен (bmw) тъй като според мен кара много но :D може би и той го е мъчел проблем.. а относно софийските сивици 4г супер разбрани момчета и много карат както се видя дори и слабия се представи много добре...

кой беше слабия да ми припомниш :lol: ... не се заяждам, но ме изкефи лафа

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аххах имах впредвид слабия двигател :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето и класирането:

до 1600

1. Тони

2. Емо

3. Искрен ( червена хонда )

 

над 1600

1. Ангел

2. Аз

3. Бойко ( дизелов голф )

 

Генерално

1. Ангел

2. Тони

3. Емо

Страхотна организация, БРАВО!

моля който има снимки да качва някъде. Има много материал. Клипове - бол ама чакаме малко обработка.

ето една с обичайните заподозрени + няколко новаци по аматьорските състезания:

 

Публикувано изображение

 

ти мене уважаваш ли ме копеле...

Публикувано изображение

 

малки части от дрифт анархията :lol: след състезанието всичко живо полудя, много дрифт, много забава, а публиката беше невероятна просто. Поздрави на групишката от насипа след дългата права (които за съжаление не са на тази снимка) :D

Публикувано изображение

 

... а намерих гиииии

Публикувано изображение

не се виждат много ама са там при човека със сигнално зеклената перука. Шапка ви свалям момчета :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам защо никой не писа,при положение че имаше доста силно присъствие на Хонди,даже видях прословутата 4ген на 1NET и него самият в действие.Поне така ми казаха,че е той.

е ти пък, що не дойде да се запознаем? Толкова народ идваха да си поговорят с нас и да поразпитат за хондите.

 

ооо Забравих да благодаря на главните механици Джонибой и Омбре от мое и от името на Тони, че толкова ни помагат и ни търпят. Без тях потготовката на 4ерните зверчета щеше да е доста по-трудна.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Емо радвам се че ви е харесало постарахме се да направим каквото ни е по силите за сега надявам се да се повтори :bow:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:worthy: Добре е че се организират все повече такива състезания. Дано да има скоро и други :). Ще се радвам и аз да покарам с вас... Със сигурност можем да научим много неща един от друг, а и всички сте големи пичове. Браво и на организаторите!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest edikoisi
:worthy::) 4G наказва наред :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:worthy::) 4G наказва наред :)

Mалко само требва да се пипне;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

Публикувано изображение

айде да похвалим скромните участници на италианското преследване в Плевен този уикенд! Ще ги оставя те да разказват :blink:

 

p.s. Браво и на организаторите!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Адски ви се кефя приятели ! Ако имах възможност бих се присъединил към вас ! Поздрави за ентусиазма ! :dry: И следващия път казвайте по-рано .. че да има повече семкаджии ! :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Адски ви се кефя приятели ! Ако имах възможност бих се присъединил към вас ! Поздрави за ентусиазма ! :P И следващия път казвайте по-рано .. че да има повече семкаджии ! :lol:

Мда, съгласен съм с RoadRaceR-a - трябва да се обявяват такива мероприятия тук във форума за да се събира по-голяма агитка. Особено сега като се стопля времето, колко му е - скачам на мотора и съм там :lol:Успех на всички участници с Хонда!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...