Jump to content
tols

Акция! В.Търново Нови фенове!

Recommended Posts

Идеята е................ за всички от В.Търново,които не са запознати с този сайт и не знаяат,че съществува фен клуб Хонда,да се пресъединят към малката група от В.Търново и към цялото семейство на Хонда БГ феновете ;)

За целта съм направил стикери или брошурка (не знам как да го нарека :D  ) които слагаме на всяка видяна от нас Хонда във В.Търново и по този начин да привлечем вниманието на повече Хондажий от старата столица :P

ето и как изглежда самата брошурка..................................... ;)

Публикувано изображение

 

Срещата е на 06.04.08 неделя в 12:00 ч. в старото военно училище на паркинга на 4-ти корпус ;)

Много бих се радвал да се съберем колкото може повече фенове на Хонда от В.Търново и да се запознаем ;)

След това смятам да организираме едно конвойче и да отпрашим към едно селце до Габрово където се орга

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest pepi
Отговорено (Редактирано)

Аз ще дойда. Ако незнаете пътя ще ви заведа на това летище. На 14 километра от Дряново е.

Редактирано от pepi

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Matheo
Отговорено (Редактирано)

Отдавна не сте двама. И трима не сте - повече сме. Само дето трудно се организираме. В неделя 06.04 сме на Ягодите, и на връщане ще минем през Междене, ако сте там ще севидим и запознаем. Браво за ентусиазма, успех в привличане на нови фенове.

Редактирано от Matheo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest tols

Отдавна не сте двама. И трима не сте - повече сме. Само дето трудно се организираме. В неделя 06.04 сме на Ягодите, и на връщане ще минем през Междене, ако сте там ще севидим и запознаем. Браво за ентусиазма, успех в привличане на нови фенове.

В неделя ли ще ходите кам Ягодите? и ако е неделя колко часа може часа на срещата да се измести за по ранен час и повече хора да отпрашим кам Стара Загора :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

до сега сме сложили около 10-15 флаера.дано да се регистрират хората :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво на вас. Добре сте се сетили. За събирането във Търново съм с вас, но след това няма да мога да дойда, защото ще трябва да пътувам :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Аз вчера и днес съм сложил кам 25  :)  обикалям кварталите като гламав  :););)   Благодаря на Пешо и останалите за помоща :P:)

Редактирано от tols

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest tols

Охоооо! появи се моето братче  :) ще се радвам ако си дойдеш на 06.04 :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:) Днес намерих едно такова флайерче, закрепено на чиатачката /сива 4г на пишмана/, и тъкмо мислех да се интересувам кой ги пуска, но вече ми е ясно. :) Супер, много се кефя, че се е поела такава инициятива и ще е много хубаво, ако това се превърне в седмична сбирка, каквито имат колегите от другите градове. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей до моя квартал явно не сте идвали - Чолаковци :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей до моя квартал явно не сте идвали - Чолаковци :)

Че то това във ВТ ли е? :):)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей до моя квартал явно не сте идвали - Чолаковци :)

Ха ха ха! :)  ами до там не сме стигнали :P Ето,че ти можиш да помогнеш,като разхварляш из Чолаковци  ;) Кажи как да се свържа с теб ;):)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За Ягодите има тема. Намерете я. Не е трудно. 05.04-06.04 спане 1 ден, събота. Които иска да се обади на Рейсърчето, праща пари и готово. Мисля, че има още места. Това е ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, аз само работя на пишмана иначе не е известно от къде съм :) Ама, ако е за въпрос, пишмана си е дива селяния, те тука половината не знаят, че от светофара надолу има град :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има ли боляри Хондажий или не? :blink::rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:blink::lol::)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest gearborn

Май инициятивата не даде резултат. Все сме си ние, дето се знаем. Е, поне опитахте ... :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами грешката май е моя :lol:  Трябваше в флаера да посоча час и място на среща,понеже като се регнеш в сайта е много трудно да се орентира човек,къде да гледа :)  самия аз трудно се орентирах докато разбера,че трябва да гледам във форум/общи дескусии :)  Нищо де важното е,че опитахме :):P:P Все пак срещата си остава нека се саберем пък ще видим нищо не се знае :blink:

Редактирано от tols

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest PeXa

караи другия път ще ги дебнем до колите и като изкочат-оппп ела че ми трябваш :rolleyes::angel::devil::o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май инициятивата не даде резултат. Все сме си ние, дето се знаем. Е, поне опитахте ... :rolleyes:

Някои нямаме време, че нощем работа трябва да се върши. И като резултат - деня е проспан. А колкото повече инициативи - по-добре! Аз откато ви каня в Деколте май един-двама само съм видял. Е ви място за нощни срещи, какво повече му трябва на човек!? :angel:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз бях в деколте в събота. :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest M_I_T_A_K_A

ще ги дебнем до колите и като изкочат-оппп ела че ми трябваш

Пичове, това тук в Русе дава добър резултат:devil: Бройте ни и нас на някой от срещите ви и давайте смело с инициативата... все от някаде трябва да се започне а вие стартирате доста добре :rolleyes: п.п. tols залепи ли хубаво лепенката на колата, че нали мислеше да я махаш?:angel:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ще ги дебнем до колите и като изкочат-оппп ела че ми трябваш

Пичове, това тук в Русе дава добър резултат ;) Бройте ни и нас на някой от срещите ви и давайте смело с инициативата... все от някаде трябва да се започне а вие стартирате доста добре ;) п.п. tols залепи ли хубаво лепенката на колата, че нали мислеше да я махаш? :)
Ето ги и най-серйозните пичове :D  здравейте Русеееееееее ;) да ви кажа чесно леко ви завиждам,че сте толкова едини Хондажиите в Русе :dry::P А за лепенката........ махнах я :rolleyes:  и сега си я искам пак :P;);)  не трябваше да я махам ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе, то и аз накаде я лепнах таа лепенка, да са е*а в дизайнера ;) , та така де, Митак, дано имаш повечко, като се видим да ми дадеш нова, от белите, че пак по джамовете ще лепя ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пишете ме и мен , НО ЗАДЪЛЖИТЕЛНО ИСКАМ лепенка на клуба да си купя!Моля някои да донесе!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пишете ме и мен , НО ЗАДЪЛЖИТЕЛНО ИСКАМ лепенка на клуба да си купя!Моля някои да донесе!

Ние ги взехме от Митака, като ни идваха на гости на 22-ри, ако някой от колегите е ходил на русенската среща и е взел повечко, ще е много добре ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз в петък заминавам за Бургас,ще се пробвам да стигна навреме за срещата в неделя ама не съм много сигорен,така че не ме чакаите,аз ако има нещо ше званна ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

(Хондажииче от Габрово),които беше дошал с мотор и май му счупиха кракът ;) Дано се оправи барзо и да няма усложнения ;):) :unsure

Беше teror1sta ,за щастие няма счупено, но е с няколко шева по крака.Така поне аз разбрах.Пожелавам му бързо оздравяване Редактирано от AMD

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дано не ми се спи много, че в неделя сутрин излизам от втора нощна... ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest pepi

Няма ли други желаещи? Само 2-3 ли сме. Айде още.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма ли други желаещи? Само 2-3 ли сме. Айде още.

Има време до неделя така,че споко :P Аз продължавам да слагам флаери по Хондите във В.Търново ;)   :ph34r:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дано не ми се спи много, че в неделя сутрин излизам от втора нощна... ;)

Няма да ни предаваш мен :P  никъкав сън ;)  с нас си ;):ph34r:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

отнеми два дена докато намери темата но как да се откажа от тарсенето имах два флаера поставени на чистачката :) на военното ще доида аза мреждене не обещавам

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

отнеми два дена докато намери темата но как да се откажа от тарсенето имах два флаера поставени на чистачката :) на военното ще доида аза мреждене не обещавам

Супер :)  ето,че работи ;)  добре дошъл в клуба ;) Знаех си аз,че трудно ще се орентират хората в сайта,но ще го имаме в предвид следващия път :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма да ни предаваш мен :rolleyes: никъкав сън :rolleyes: с нас си :whistle::P

Мамка му, много съм се наточил да дойда, ама може да не е с хондака, че снощи се качих на един бордюр с около 90км/ч парзаляйки се на една страна (не беше нарочно) и сега отпред ... гуми джанти ... мармалад, друго не знам :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма да ни предаваш мен :P никъкав сън :D с нас си :D:D

Мамка му, много съм се наточил да дойда, ама може да не е с хондака, че снощи се качих на един бордюр с около 90км/ч парзаляйки се на една страна (не беше нарочно) и сега отпред ... гуми джанти ... мармалад, друго не знам :)
Ако има проблем и можем с нещо да помогнем казваи пич ;););)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То и аз миналата недяля изхвърчах от един завой със 110, но за щастие имаше поляна и си спрях там :) Само дето малко съм поогънал картера и съм си ожулил гърнетата, но пак като е само това съм си голям късметлия. Добре че нямаше дървета. Айде ще се видим в неделя.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имал си късмет, слава богу.Ама аз, тука на пишмана я направих каскадата, за малко не отсякох един билборд ;) Имам други джанти с гуми, само трябва да намеря време да отида да ги взема и да ги сложа.пп: tols, благодаря за вниманието :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имал си късмет, слава богу.Ама аз, тука на пишмана я направих каскадата, за малко не отсякох един билборд ;) Имам други джанти с гуми, само трябва да намеря време да отида да ги взема и да ги сложа.пп: tols, благодаря за вниманието ;)

Ако си нямаш сервиз в които да ти обърнат подобаващо внимание и да работят евтино само кажи и ще те заведа на място където работят качествено и евтино  :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...