Jump to content
Guest Morpheus

За благото на всички

Recommended Posts

Guest Morpheus

Като член на форума на хонда и като служител на Евро 07 искам да предложа идеята, за благото на всички съфорумци и почитатели на POWER OF DREAMS.Някой, ако организира нещата при нас (Евро 07) може да се въведе клиент ''хонда клуб'' , при което може да се ползва отстъпка в размер на 15% (пак е нещо), но трябва да се направят поименни карти, с който чрез показването им се ползва отстъпка при пазаруването на части.Вече предлагаме доста артикули на водещи японски производители http://www.euro07.bg/brochures/brochure_jp.pdf http://www.euro07.bg/news/news.php?action=view&news_id=7Има вече регистрирани клубове като: ситроен, VW ....Дано да се получи и за ХондаНаправете си карти, а аз ще съдействам за въвеждането на отстъпката

Редактирано от Morpheus

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Картите поименни ли трябва да са?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Картите поименни ли трябва да са?

Предполагам, един колега е член на ФВ форума и са поименни, макар че се поощрява ако няколко човека накуп ползват1 карта заедно с притежателяТо направата на "поименни карти" не е кой знае колко сложно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Картите поименни ли трябва да са?

Чети всеки ред колега , там си пише , че трябва да са поименни

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дай по-подробна информация, колега. Какви са тези карти, какви са изискванията към тях, какви са изискванията към собствениците им?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчета,аз знам 2-3 фирми които ще направят върху картите и имена и картинка ще има за да са като истински...Мога да помогна за таз инициатива...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами нека инициатора да заповяда на седмичната във вторник и ще го обсъдим как да стане. За останалите - не се притеснявайте ще ви държим в течение на събитията. Ако стане, ще стане за всички фенове :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

применрно може да се направи национален хонда фен клуб с регионални центрове,лошото е че някои трябва да се заеме с иниацитивата ,а всеки му е скъпо свободното време и нервите...иначе на срещите може същия някои да събере парички да направи профилирани индивидуални карти със снимка ник и име ,и да кандидатсваме и в други фирми за отстъпка вече като клуб?,а по въпроса за узаконяването да се изкаже някои по компетентен?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

идеята е много добра, а и 15% въобще не са малко, дано идеята да се развие.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Аз имам идея за направата на картите. Като ми остане повече свободно време мога опитам да направя една мостра. Ако някой спретне един дизайн в корелски файл ще ме улесни. Току що питах за цени. Значи нещата стоят така.1. цветен, едностранен, термичен печат върху бяла карта за количество до 500 карти - 1.50 лв. на карта.2. съшия печат, но двустранно - 2.50 лв. за карта. За горните позиции цената не зависи от дизайна. 2-ри вариант. За количество над 1000 карти, може да се направи офсетен печат и цената за една карта ще падне много. Тук обаче много зависи от дизайна. Колкото по малко цветове има, толкова по евтино. Ако имате желание за поръчка над 1000 карти мога да предвижа нещата до край. Не питайте за цена, тъй-като нямаме готов дизайн.За персонализация на картите се доплаща. Мога да преговарям за низка цена.

Редактирано от Stefan Milev

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Давайте да са червени,с логото и снимка на човека тва е...даже ако може само с име без снимка по добре...няма мн цветове,червено бяло и черно....ма каде ще намериме 1000 чвека ?!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а ве кой го интересува колко дали ще е 1.50 или 3 лева .... засягал съм темата за клуб хонда ... но сам си писах тогава .... и аз мога да издействам отстъпка в АВИТЕЛ ако направиме клуб Хонда

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Смятам, че идеята е супер, парите не са проблем, ама тая организация никак не се получава лесничко :lol: ако се осъществи съм много за!! ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а ве кой го интересува колко дали ще е 1.50 или 3 лева .... засягал съм темата за клуб хонда ... но сам си писах тогава .... и аз мога да издействам отстъпка в АВИТЕЛ ако направиме клуб Хонда

Ами да, колкото и да струва картата, 15% си е много добра отстъпка, помислете, колко ще спестите после.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Много е трудоемко да се формализира дейността на клуба, изисква се време и пари, а времето е пари, тъй че са нужни повечко пари, тоест трябва да има хора, на които им се плаща прилична сума за да водят "клубните дела". От тук идва и въпросът от каде тези пари и каква точно ще е изгодата в замяна на парите (членски внос). Понеже има много неизвестни и никой, който да взима конкретни решения(поради горе посочените причини) няма как тези неизвестни да бъдат намерени и задачата за формализиране на дейността на клуба става много, ама много трудна! Но не виждам, защо това да ни пречи, в конкретния случей да си издадем карти за намаление. На картите няма нужда от снимка, може да са изписани двете имена и "Member Number"-a. Друг е въпросът какво ще попречи на хора, които нямат общо с клуба да си извадят такива карти и ако имам карта от Хонда клуб, мога ли да ползвам отстъпката си за части за VW примерно?

Редактирано от bat_gogo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Идеята е много хубава, но за съжаление за сега е само на мониторите ви. Дано се намери някой деятелен и инициативен да направи нещо...Поздрави и успех!

Редактирано от Sonse

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-после еднин, който наистина си направи труда да порови из форума и да осмисли проблемите, съпътстващи историята на тази тема! Сега остават още само 4999 члена на форума ни да "узреят" и може да си организираме клуб. Но дотогава ще си излизат подобни епизодични теми и ще си отмират като предишните........Но аз както винаги ще подкрепя евентуални ентусиасти тук или на Националната среща и ще помогна с каквото мога за каузата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За мен е непонятно, че винаги когато стане тема за членски внос, повечето питат къде и какви отстъпки ще се ползват или каква ми е изгодата от това.А каква ви е изгодата като си плащате данъците?.Много е лесно да си фен когато имаш полза, а когато стане въпрос за даване на пари да правиш тънки сметки кой, колко ще "гушне".Никоя бензиностанция,магазин или сервиз няма да направи отстъпки на неорганизирана структура.За да се пресметне членски внос трябва да се подходи по обратния ред, т.е. да изчислят необходимо - присъщите разходи (заплати на управителен съвет и др.подобни) и тогава да се мисли за евентуалните приходи.Не е проблем след това да има и годишен бюджет и касиер и контролен орган и т.н.Аз лично нямам нищо против да плащам членски внос и без да ползвам привилегии,за мен е достатъчно да знам , че в който и град да отида ще имам съмишленици с които мога да пия кафе и да прекарам приятно.Ако ще и 100 лв да е членския внос,ако ще и 10 човека да го плащат, това ще е добро начало и достатъчна основа за бъдещето на клуба.Като гледам, във форума има доста представители на различни професии, има хора и с добри организаторски способности , така че въпрос само на време и желание това да се случи.Не е излишно да се споменат и нефинансовите ползи от това да има официално регистриран клуб - по-лесно организиране на групови мероприятия, по-голяма възможност за намиране на спонсори за тези мероприятия и не на последно място - по-голяма представителност с цел привличане на нови фенове и членове.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

би било добре ако хората които са наясно обяснят формалната и правна страна на въпросаТ.е. - трябва ли този фен клуб да се регистрира по някакъв начин официално, какви са разходите изискванията за това...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

днес разпитах точно как стоят нещата за регистриране на хонда клуб, трябвало т.н. представител на този клуб да се обади на един от тези два номера 0885 945 984, 02/ 97 03 898 Цветомир Вълчев е човека чрез които се договарят отстъпки, какви точно документи и пр. ще са нужни.Просто трябва да се посочи човек, който да иде на място да се срещне с него и да се обсъдят тези неща.Ако с още нещо мога да помогна ще се радвам

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...