Jump to content
vanko_2

ДО КОГА БЕ МАМКА МУ!?!?!?

Recommended Posts

Добър вечер колеги! Отварям тази тема за да си излея малко яда и да споделя с вас какво ми се случи преди няколко часа. Прибирам се с брат ми и родителите ми. Влизам в Пловдив, карам си аз и се престроявам в лявата лента (на светофара ще завивам наляво). Карам с 65 км/ч и зад мен заплашително се приближават 2 фара на джип. Почва да ми светка, но дори и да искам да избягам в дясно има колона... Педераза майчин някак си се набутва между колите в средна лента. Показва ни среден пръст и говори нещо (явно псувни). От там пак зад нас пак в средата пак зад нас... И така на светофара остава е средна лента и минавайки покрай нас продължава да реди цветущи изрази. Говорим за младеж (може би туко що взел книжка) около 120 130 килца с на тати джипа и с идеята че булевардите в града са строени за него а другите тряя да караме по тротоара. ЕЕЕ КВО Е ТВА БЕ МАМКА МУ ДАЕ*А :P . Докога такива лайнари ще ни газят, мачкат, трепят, псуват, бият и съдят. Снощи подобна случка. Прибирам се късно към 11-12 часа вечерта. Булеварда празен карам в лява лента щото в дясната е само дупки. Зад мен почва яко да се светка и свири. Отказах да се престроя. Човека с новия мерцедес ме изпреварва от дясно и си завива надясно. Явно искаше да ме изпревари отляво, да ме засече и да завие пред мен на дясно ;) . Е*И МУ МАЙКАТА! Какво да праим бе колеги. Дайте някакво предложение за противодействие на такива ТИКВЕНИЦИ. Мерките, които мисля да взема да си продължа по сериозно с бокса и в краен случай да хвана братчеда да ми врътне на струга една букова буВалка 1.20 м. ;) . Иначе няма оправия. ... Ех, най-много чичкото от мерджана да ме застреля в главата при "самозащита" ;) Извинявайте, ако съм ви напълнил главите с моите глупости. Повече нямам какво да кажа. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Най-много се нервират като не им обръщаш НИКАКВО ама НИКАКВО внимание.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Victor

Абсолютно всеки ден го правя това по бул. България, карам си най-съзнателно в лявата лента със 70 и изобщо, ама изобщо не се мърдам на всякакви святкащи и свирещи празноглавци.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Chimerasv
Отговорено (Редактирано)

В Испания има следното правило .. при сблъсък този който е отзад е виновен жалко че и в бг не е такано пак жалко че пък понякога може да бързаш а некой пишман баро пък да е решил да е гъзар и да се влачи ... тъпи копелета това че търпим простащина не значи че се примиряваме с нея нали просто чакаме нашия момент !!

Редактирано от Chimerasv

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest GeFi

Иначе няма оправия. ... Ех, най-много чичкото от мерджана да ме застреля в главата при "самозащита" :P

Това съм го виждал само че чичкото се озова от другата страна;) Та случката : Кара си един пич и по едно време едно джипче му сече пътя и го спира излиза едно "Борче" и 15 мин му вика да излиза от колата , докато борчето отива към джипа(за бухалка) наши човечец(невинния) побягва и така борчето го гони , известно време при което осъзнава че няма да може да го хване се връща и почва да троши колата на горкия човечец И в този момент на нашия му прещраква нещо и хуква наобратно към борчето .... борчето замахва при което получава глава и са сгромолясва , бухалката му бива взета и бива меко казано пребит с нея ;) ТОТАЛНО СЕ НАКЕФИХ , чак и аз исках да го пооритам малко ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

този който е отзад е виновен жалко че и в бг не е така

Този закон е така и в Бг , но явно не познаваш добре правилника за движение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги въобще не се занимавайте с тия олигофрени по пътищата, аз правя следното: карам си в лявата лента с 60-70, някой като бърза много пускам го да мине и после за задника му залепвам и го тормозя да кара бързо да видим колко може, ;) ще се изненадате колко са им нестабилни джиповете в завоите с висока скорост, много бързо им минава мерака да се састезават, моя съвет е просто да не си усложнявате живота с безмозъчни същества като тях ;)п.п Въпреки това си нося бата в колата ;) всичко се случва по тия пътища, дано никога не я ползвам.мир :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...та гледам пишете за разни наглеци с джипове и аз имам една интересна историйка с Тойота Рав от по големичките,та значи карам си аз и пред мен дебеловратия гъзар лафи си по gsm-то ама кара с 30 км/ч в лявата лента това все още в града отдясно платното имаше спрели тролеи и автобуси иначе отдясно щях да го изпреваря и аз по принцип съм си нервен(ако трябва да съм честен агресивен шофер :lol: ),присветнах му дружелюбно оня чак след 3-тото дружелюбно свирване с клаксона се позасили та значи аз вече решен да го изпреваря тюфлека на излизане от града пускам мигача и оня реши да се засили да не мога да го мина аз с д13-та тогава бях смъквам надолу предавкита и газ до червено изпреварвам го с голям зор и му пресякох доста кофти пътя щото съм си малко отмъстителен(и безразсъден ;) щото оня е с джип) и газ до дупка на завоите го поизгубвах ама после оня наваксваше чак до центъра на село дойде спря на 10 м. от колата ми и без да гаси неговата стоя и ме гледа 5 минути.Аз непукист стоя си и гледам настрани отворих си даже вратата ма оня не слиза ние бяхме четирима и оня явно го достраша после завъртя гуми и отиде на майната си ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-много се нервират като не им обръщаш НИКАКВО ама НИКАКВО внимание.

:lol: И аз така правя,не си хабя нервите!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пресен пример от днеска за поредния селяк(нямам нищо против селяните.СЕЛЯК е друго):Карам си аз служебката (ауди 85 набор някъде, 1.6 не отлепя да върви ;)) и влизам в една улица(двупосочна ама от ляво винаги има спрели коли) и гледам 1 човек дава на задна и се мушка между спрелите коли и аз го изчаквам. Отдолу забелязвам 1 нагляр в насрещното(моята лента) и се напича да минава. Човека си паркира и аз тръгнах и ония тръгна. Спряхме по средата на улицата и ония седи и чака аз да върна на зад.ДА ама НЕ. Почаках около 1 мин. ония не мърда. Изгасих си двигателя и седим с колегата и слушаме музичка(за никъде не бързам). След около 5 мин. човека където го изчаках ми вика "направи място да минава тоя че и аз го чакам." И какво се оказва 2 човека трябва да се съобразяват с тоя пуяк. Продължих да си седя в колата, ония видя че явно няма да му мине номера и даде назаден. Бах...и тъпото копеле. Ония му стана бая тъпо. И метода да не им обръщаш внимание е жесток направо се осират от яд :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

този който е отзад е виновен жалко че и в бг не е така

Този закон е така и в Бг , но явно не познаваш добре правилника за движение
това е вярно .. но всички сме били свидетели на $ говорят и ми е трудно да призная бг правилника ... при условие че не се спазва углавно може и да не се изразявам правилно :lol: простено ми е нали съм рус... ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-много се нервират като не им обръщаш НИКАКВО ама НИКАКВО внимание.

И аз сьм така вьобще не им обрьщам внимание на тия бездарници и родени пенсионери :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Спазвам стриктно закона и се пазя от другите.Това е моето решение.Ина4е имам бухалка зад седалката и газов с най-отровните патрони на света :rolleyes: Пък каквото ми е писано..........

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

идиотите няма да свършат пичове. Само не ги псувайте на "майка" ,че те така се размножават :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес ми се случи най-безумното нещо, което бях виждал :lol: . Прибирам се преди 2 часа в дъжда спирам на светофара в дясна лента, лявата е само за наляво. Пред мен астра комби, точно под светофара. До тук добре, чакам си аз , светва зелено никаква реакция... викам си майната му, може да е изгаснала колата. Изведнъж на астрата и светкат аварийните. От вътре излиза млада колежка и се запътва към близкия магазин... :huh: . Само да уточня, че на 10 метра от кръстовището има празен, безплатен паркинг ... :huh: . Ама жена, простено и е. :rolleyes: (без да се засягат колежките от форума :huh: )

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моят съвет е, когато някой ти присвятква, просто му направи път. И така трябва и да бъде - затова е лявата лента, за бързащите. Колкото по бързо (разумно) и организирано се кара, толкова по-малко задръствания ще има. Примерно в Истанбул шофьорите са много организирани - там с предимство е този, който пръв чукне клаксона и всички го пускат, има невероятна колегиалност на пътя и движението е доста по-организирано от тук при 3 пъти повече автомобили. Понякога и на теб ти се налага да бързаш за някъде и се дразниш на коли каращи с 60 в лявата лента. Пък и ако сте карали коли от сорта на мерцедес или ауди с 300 кончета и един чувал електроника, то явно знаете как колата сама те кара да се движиш бързо и да мачкаш на пътя - останалото е манталитет на шофьора. Трябва да има колегиалност и да не се влачиме по пътя. С инат нищо не става. Ако всички караха като маршрутките, може би трафика щеше да е доста по-облекчен, но уви 80% от шофьорите спинкат на пътя

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest al3x

Ами колега че има ограничени има,но за лентата не си прав! трябва да е освободиш за по бързо движещият се автомобил!говоря за втория случай когато имаш възможност.Така е по закон,той си е прав да ти святка човека,това и на вънка е основна култура!Никога да не се изпреварва от дясно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.. при сблъсък този който е отзад е виновен ...

теглич му е майката, пък нека се вре ... навън съм забелязал че и със 280 да се движи види ли дупка в колоната в дясно се прибира , защото винаги има по-бърз и няма смисъл от ситуации ... лявата лента е за изпреварване, а не за движение в нея

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако всички караха като маршрутките, може би трафика щеше да е доста по-облекчен, но уви 80% от шофьорите спинкат на пътя

....ей ти сигурен ли си или ни бъзикаш нещо ;) .Мога да ти кажа ако всички караха като тях доста щеше да се облекчи трафика ама щото всяка втора кола щеше да е в моргата а водачите и пътниците в болниците :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги в поста ми ясно се вижда че съм уточнил. Карах в лява лента защото щях да завивам наляво. Средната беше пълна. Карах с 65 (превишена скорост). Пред мен имаше коли. Къде мамка му да се навра на острова ли да се кача ;) . Аз също се дразня от шматките, които спъват потока. Винаги когато съм пръв на светофара, втората кола оставана 15 метра зад мен. И никога не преча умишлено на движението. С две думи когато се изнасям на ляв (десен) завой, тръгвам на светофар или чакам пешеходци, винаги оставям колите зад мен на 15-20 метра -> не се мотам. И не на последно място никога не карам в лява лента освен ако ситуацията не го налага. Затова мисля че нещастника с джипа нямаше никакво право да ми показва среден пръст или да ме псува през джама. ... Абе и той ша умре ;) . Пак повтарям аз също съм против мотането по светофари кръстовища и прочие и винаги съм се кефел на софийския трафик как на светофар 20 сек. минават 30 коли. В Пловдив на светофар 30 сек. минават 5 коли ;) . Поздрави на всички:lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе не е точно така...на 30 сек светофар като бях в СтЗ еми 3 коли се изнесоха а четвъртата бяхме ние ...а за Пловдивчани абе и тука почнаха да се изучават на оранжево да се тръгва...в смисъл светка оранжево и на зеленото вече ис потеглил

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе хора трябва да караш в най-дясната лента само ако си извън града. В градски условия си караш в която лента си решиш (пише го в правилника). Че ония бърза да се ... .....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

другият вариант е - взимаш си тайп ер :lol: , и няма да може да те настигне , камоли изпревари :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако всички караха като маршрутките, може би трафика щеше да е доста по-облекчен, но уви 80% от шофьорите спинкат на пътя

....ей ти сигурен ли си или ни бъзикаш нещо !!! .Мога да ти кажа ако всички караха като тях доста щеше да се облекчи трафика ама щото всяка втора кола щеше да е в моргата а водачите и пътниците в болниците !!!
Ами факта че веднъж в годината я видя ударила се маршрутка я не, а всеки ден виждам по 5-6 ударили се поспаланковци, е достатъчно показателен. Едва ли някой тук ще отрече, че повече от половината шофьори в София спят на пътя. Ама наистина спят, блеят, никаква мисъл не проявяват на пътя. Някои плюят по жените, ама все повече и повече мъже се влачат като народна песен по улиците

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

В деня когато си купих хондата се пребирам от София кам Пловдив и на магистралата си карам със 120 в средната лента без да пре4а на никого. Отзад един тир доста забарзан още от дале4е ми пресвятка с фаровете и когато ме наближи не намали а запо4на да натиска клаксона и застрашително да ме настига искаше да му направя път да мине при положение 4е лявата лента му е свободна незнам дали имат право тировете да изпреварват от краина лява лента но се наложи да влезна в аварийната лента за да му дам път ,отпред караше бащами и с него така стана е зна4е аз се наврях в авариината лента за да пусна един луд с камион ами ако нямаше вазможност да отбия встрани.........????? какво щеше да се слу4и??????

Редактирано от tiankata

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Victor даде примера с бул. България. Там е редовния номер на бързаците, да покажат мускули. Преди карах една Жигула и пак в лявата лената....много се нервеха :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе хора аре мислете малко. Не сте сами на пътя и трябва да се съобразявате с останалите. Какво означава АЗ КАРАМ С МАКСИМАЛНО ДОПУСТИМАТА СКОРОСТ и то в ЛЯВАТА ЛЕНТА. Тия хора дето се пречкат на другите и са горди с това по-добре да си вземат рейс или да пътуват с влака. Не съм привърженик на грубото и нахално каране, АМА МОЛЯВИ СЕ КАТО МЕ ВИДИТЕ В ОГЛЕДАЛОТО ЧЕ КАРАМ ПО-БЪРЗО, МОЛЯ НАПРАВЕТЕ МИ ПЪТ.Пък като искате сложете си по един ограничител на скоростта на 70км/ч или на 130км/ч. и си карайте по-правилата.Тогава възможността да заспите по пътя София-Варна е 100%.Извинявам се ако съм засегнял някого. Със здраве и умната. :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе хора аре мислете малко. Не сте сами на пътя и трябва да се съобразявате с останалите. Какво означава АЗ КАРАМ С МАКСИМАЛНО ДОПУСТИМАТА СКОРОСТ и то в ЛЯВАТА ЛЕНТА. Тия хора дето се пречкат на другите и са горди с това по-добре да си вземат рейс или да пътуват с влака. Не съм привърженик на грубото и нахално каране, АМА МОЛЯВИ СЕ КАТО МЕ ВИДИТЕ В ОГЛЕДАЛОТО ЧЕ КАРАМ ПО-БЪРЗО, МОЛЯ НАПРАВЕТЕ МИ ПЪТ.Пък като искате сложете си по един ограничител на скоростта на 70км/ч или на 130км/ч. и си карайте по-правилата.Тогава възможността да заспите по пътя София-Варна е 100%.Извинявам се ако съм засегнял някого. Със здраве и умната. :D

ти голям самолет си бил ве

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...