Jump to content
PeXa

22 Март празника на Велико Търново

Recommended Posts

Здравеите колеги,на 22 март е празника на Велико Търново и ми се изка ако има навити да се съберем и да се разходим с хондите из центъра.общо взето е голям купон има стреет парад и звук и светлина на царевец.2 години съм в търново и стра6но много ми харесва организацията.има мн хора и е мн яко.така че които е навит да идва :ph34r:п.п.това е първата тема която поствам,така че ако съм обаркал нещо сори :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мен ми се иска да се сберем, но това едва ли ще стане на центъра, тъй като баш на празника затварят главната улица. Да видим има ли мераклии и ще измислим нещо :ph34r:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

те е затварят за няколко часа и после пак е опен,може да си чукнем среща някаде на петрол или някаде другаде :ph34r:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми дай да видим кой има желание и ще се разберем. Аз преди време правих едно запитване за среща във ВТ ама нещо се провали. Да видим дали този път ще стане нещо.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

горе нали така се правеше :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за сега сме 2-ма,чакаме още кандидати :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

И аз съм с вас, само да видя, как ще са ми смените.А според мен най-голямата гъзария ще е, ако подир стрийт парада се движи колона Хонди с включени аварийни светлини, ама трябва да сме повече, че да е ефектно :) Иначе предлагам всеки да каже къде може да се срещнем и да изберем най-подходящото място, аз предлагам, стадиона или паркинга на входа на Царевец.

Редактирано от gearborn

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

супер идея :) до колкото знам стреет парада тръгва от пазара,и свършва на паркинга на царевец (поне така беше мин год).аз съм за среща на царевец или някое място,което лесно може да се намери от колегите от други градове.станахме 3-ма :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поканата важи ли и за хора от други градове??? :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пуснах едно лично на колегата Matheo, да погледне тука, че оня ден ми писа, че търновци, не можем да се организираме.А всички, които не са от Велико Търново, да се чувстват поканени на сбор :) Нали знаете "КОЛКОТО ПОВЕЧЕ, ТОЛКОВА ПОВЕЧЕ" :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма да ни пуснат на царевец. Там ще има няколко хиляди човека и едва ли ще пускат коли. Дайте други предложения. И да - колкото повече, толкова повече :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Трябва да измислим място, което лесно ще открият и хората от другите градове. И да има достатъчно място за колите.

Редактирано от gearborn

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

На 3-ти март бях целия ден във Велико Търново... много ми хареса светлинното шоу така че и на 22-ри също ще бъда, но ще мога да дойда към 16:30 часа. Бройте ме и мен в колоната с хондите:)

Редактирано от M_I_T_A_K_A

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest gearborn

Ама сещате ли се, че движението през центъра ще бъде спряно, и няма как да караме след парада, единствения вариянт, ако наистина така ще го правим, е да се отиде в общината или в полицията, не знам точно къде, но мога да поразпитам и да ни разрешат, да го направим. :) Според мен, ще се получи готино, ако стане.Предлагам гласуване, ако сме повечко "ЗА" ще мъчим да уредим нещата :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Most_Wanted

Ооо 100% няма да ни пуснат. Не се занимавай по-добре. Дай да си направим една срещичка (май ще е на Petrol където няма много място но все пак) да се видим да пийм по едно кафе и после всеки да върви да се напива.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest VOR

Бройте една МАЙНА за кафето:)Само срещата да е след 15.00 часа, че някои ще бачкат в събота...!(я местните да кажат, къде може да се спи в Търново на некви нормални цени...20-25лв, може и да е на някаква къща за гости близо до Търново, даже ако има повече желаещи можем да си вземем направо цяла къща под наем..............., пу за мен 2 легла....)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Most_Wanted

Има едно нещо наречено Хотел Росица. Там е евтинко. Най много да е 30лв ама за две легла ще трябва да се пазариш :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Росицата е мизерийка, има една къщичка близо, там срещу битака, които са от ВТ, трябва да я знаят - Кавалер, там където е и автомивката, та влизал съм вътре и мога да кажа, че е перфектна, всичко е чисто, изпънато, има и колата, къде да си прибереш през ноща, само че бай Киро (собственика) е малко особен човек, цените са окло 30-40лв.Може да погледнеш тук: http://kavaler.free.bg/hotel.html

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещо против за гости от Плевен,бих дошъл да си разтъпча новото купенце

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

всички да се чувстват поканени :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

днес говорих с един авер и тои каза 4е парада започва от 6и30,главната улица ще е отворена от 2 до 5 после ще е затворят за парада ние може да се саберем към 3,да пием по едно кафе,да изчакаме колегите от др градове и после да мраднем към центъра.в понеделник ще питам дали има начин да се вклучим в парада (това 6те е единсвения на4ин да ни пуснат да се движим след хората,ако участваме :) ) и после ще ви пиша.П.П. Доиде ми греат идея: да се срещнем на арбанаси на панорамата,хем има голям паркин хем 6е пиинем по кафе :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest SuN`HiGh

Гости от Русе приемате ли :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest PeXa

м/у другото,направете си резервации в хотелите по навреме,защото града ще е претъпкан.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

П.П. Доиде ми греат идея: да се срещнем на арбанаси на панорамата,хем има голям паркин хем 6е пиинем по кафе :)

ОК, ама ще е хубаво да се обясни на хората, къде е тази панорама на арбанаси, че честно да ти кажа аз 26 години съм в този град ама не я знам :) примерно от магистралата София-Варна, като тръгнем към арбанаси, после...пп: Колегата е прав за хотелите, който мисли да нощува във ВТ, да резервира по от рано, че на сбора става голяма навалица.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ок като трагнегне6 от варна караш около 205 километра и на един баир се вижда табела шереметя ,след нея има табела арбанаси на дясно,завивате и ... пак баир около 3 км (пътя води до центъра на арбанаси) после спирате на центъра (центъра е малко площатче на което има спрели коли и два контеинера за боклук),от центъра се разклоняват 2 патя (единия надолу другия стествено нагоре )тръгжате по горния и стигате до арбанаси палас от там на дясно и 200 метра по надолу е панорамата и хотел чакъра(вижда се страхотна гледка ). надявам се помогнах,ще се опитам да намеря карта ако сте сагласни да се съберем там :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ок като трагнегне6 от варна караш около 205 километра и на един баир се вижда табела шереметя ,след нея има табела арбанаси на дясно,завивате и ... пак баир около 3 км (пътя води до центъра на арбанаси) после спирате на центъра (центъра е малко площатче на което има спрели коли и два контеинера за боклук),от центъра се разклоняват 2 патя (единия надолу другия стествено нагоре )тръгжате по горния и стигате до арбанаси палас от там на дясно и 200 метра по надолу е панорамата и хотел чакъра(вижда се страхотна гледка ). надявам се помогнах,ще се опитам да намеря карта ако сте сагласни да се съберем там :worthy:

Е, аз вече се ориентирах, добро обяснение :worthy: :worthy: :o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледайте аз кво предлагам. Срещаме се на някое супер лесно място. И от там се замъкваме към арбанаси.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен, предложението на колегата Most_Wanted е най удачно, защото не само от Варна ще идват хора... засега от Русе сме 2 Хонди, а и ще е приятна гледка да направим колона до там, а нали това е замисъла:worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пети корпус, летния театър ... ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest PeXa

ок,вземи малко цаца,бирата от нас :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ОК, разбрахме се, за да няма обърквания, с колегата РеХа ще обсъдим нещата и ще ви кажем, къде със сигурност ще е срещата. :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

така кото гледам ще взема и аз да доида нали приемате и от Хасково

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

така кото гледам ще взема и аз да доида нали приемате и от Хасково

Все пак е сбора на града ни :P Но дори и да не е, както каза РеХа, всички са поканени :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Абе няма, какво да ни питате, нали знаете, че на сбор не се кани, само се организирайте от другите градове и кажете някакъв час, когато ще пристигнете горе-долу, че да си направим сметката, кога да обявим часа на срещата. :P

Редактирано от gearborn

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами чакаме часа и мястото на срещата :) за да се намъкнем в парчето!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest PeXa

довечера с геарборн ще уточним часът и мястото на срещата.някаде след 6 ще се знае точно каде...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...