Jump to content
manniakk

Толерантност на пътя

Recommended Posts

Като повдигнахме темата с ограничение на скороста....ми идва един много интересен въпрос...и За едха депутатска кола не см чул да кара с макс. позволената скорост......

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

понеже тази тема е актуална поне при мен днес-ето малко снимки от днес на моя мотор.и не бързайте със заключенията че съм карал бързо,карах с 60-70км/ч.просто един джип реши че ще дойде в мойто платно без мигач и без да гледа,защото някаква кола пред него го бави....

 

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

 

 

иначе изглеждаше ето така:

 

Публикувано изображение

 

отваряйте си очите и си опичайте акъла-и мотористи и автомобилисти.....

Редактирано от prelude

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре, че си жив и здрав:P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре, че си жив и здрав:P

да,така е,но все пак мотора ми пострада много и ми е много криво.....иначе да поясня,това червеното не е кръв макар да прилича на такава.това е маслото от двигателя,което е червено....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ффффф,много грозно,дано да ти ниама нищо,чак на мен ми е гадно ,като се сетиа 4е мотора беше почти нов! :P Ти ще го направиш пак ! :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

лелее братле, добре че си жив и здрав :huh: Грозна картина е това:P От 2 месеца насам няколко мои познати мотористи ги сглобяват по болниците и май накрая ще се откажа да си купя чопър и или някой скутер ще взема или най-добре нищо

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей,Иво,добре че си жив и здрав!Джипа избяга ли и к'ва марка беше?Тез великите с джипове са много опасни.Височината ги прави непобедими!Аз ти звънях по тел,явно си бил точно в ситуацията!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мен ми е интересно този с джипа отървал ли се е безнаказано както в повечето случаи. Дано повредите да не са много сериозни колега. Най важното си остава това че ти си добре, останалото се прави и купува.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,може би не точно тук е мястото (случката не е с мотор, а с кола), но ще напиша какво ми се случис две думи ме засече кола, която изпреварвах след подаден от мен ляв мигач на Цар Борис по посока центъра (просто решил да мине в лявото платно и той). Навлезнах дори в насрещното и едвам намалих (аз, родителите ми+ 200 кг багаж в Хонделата). След като спрахме на една линия на следващия сфетофар, от другата кола свалиха прозореца и ми казаха: нали ти се извинихме (след множество псувни и "добре известни" жестове от тяхна страна), какво искаш повече ?В колата бяха 4 млади момчета и едно момиче, около 20 годишни... Аз само го попитах: ти какво возиш? хора ли, животни ли, какво ли ?- застрашаваш не само твоя, но и техния живот...Дано това момче си е взел поукаСлед това 30 мин не можах да се успокоя- не защото щеше да се случи най- лошото, а защото все още има МЪРЛЯЧИ, УТРЕПКИ ... не знам как да ги нарека по пътищата, коити не РАЗСЪЖДАВАТ без никакво значение какво МПС управляват

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жалко за CBR-a ама не се коси щом си жив и здравИначе по темата:По пътищата е пълно с некадърни шофьори и комплексари, ама няма какво да се направи...Обаче има и добри и толерантни шофьори. Аз лично когато срещна такова поведение се старая винаги да благодаря .Дълги и безаварийни километри на всички!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...