Jump to content
KU4E_DUX

Дизелови хонди?

Recommended Posts

Колеги искам да запитам тези от вас които имат дизелови хонди какви впечатления имат от тях, какъв мотор , модел и година е колата и разход на горивото .Благодаря предварително :punk:

Редактирано от KU4E_DUX

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

104 000 km, Honda Accord 2004g., НИКАКВИ проблеми( освен пръскалките на чистачките - поради некадърност на майстори миячи .Сега вече всичко e OK с любезното съдействие на Bultrako Пловсив !!! ). Действай смело и няма да сбъркаш.

Редактирано от The_fastest

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре де ,но от 2004 до 2007 мисля ,че цените са много високи :P говоря за нещто до 2001 /02 :P

Аз си взех 2.0 TDI 97Двигателя е на Ровър, но за сега съм много доволен :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мненеията за ровьровия дизел са силно противоречиви, хвалят си ги само собствениците, аз бих го пропуснал, мисля че на 7-ма маторя е исузу, което е доста по -добьр избор ,имаме служебна астра с исузу и двигателля е просто железен , но не е от най-икономичните!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам Civic 7ма генерация 2002 1.7 дизел. Не дава много разход - около 6 смесен - като се има впредвид че карам из София доста. Имах проблем с амортисьорите и тампони на двигател. Инъче много приятно се кара дизелчето особенно извънградско.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някъде четох, че за 2006 и 2007 Хонда има най-добрия дизел

в сервиза докараха Хонда Джаз с Л13А1 на 7000км.-не можеш да го разбереш че е дизел-работи като бензин/межу другото-в сервиза беше за тенекеджииски проблеми/

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някъде четох, че за 2006 и 2007 Хонда има най-добрия дизел

в сервиза докараха Хонда Джаз с Л13А1 на 7000км.-не можеш да го разбереш че е дизел-работи като бензин/межу другото-в сервиза беше за тенекеджииски проблеми/
:) :) :):) Колега само за сведение , че Джазз-а е с бензинови агрегати ;) САМО :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1.7 няма нищо общо с Япония както и 2.0 ровар .Има ли средства - новия дизел на хонда : уникален е . Малък разход , надежден и много върви.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1.7 няма нищо общо с Япония

Тоз пък каза нещо :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Купих си Civic CTDI 7-ма генерация 2003г. - преди 2 седмици (моторът е на Исузу). Стои много добре на пътя, наистина ускорението е много добро - сравнявам го със 1,6 бензинов Сивик същото купе . Много тих е моторът за дизел. Радиусът на завиване е малък. Зареждам от Лукойл - 5/100 извънградско при 130км/ч - идеално според мен.За смяна на маслото, маслен и горивен филтър + труд ми взеха 110лв. Ангренажен ремък + обтяжна ролка + паразитната ролка + пистов ремък за климатика + въздушен филтър = 210лв (тези цени са с отстъпки от магазин в Пловдив). За работа (за смяна) - 80 лева. :(Смених и кората под двигателя с нова - ако някой търси кори, в Мотопрофил в Пловдив има за всякакви автомобили - 032/969551

Редактирано от jorko74

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...