Jump to content
Pliushtadin

МЕТАЛИКА В БЪЛГАРИЯ!

Recommended Posts

Ларс е ВЕЛИК !!!! Поклон пред Металика!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Rust

Дам ..... яко си беше .... Ивчо, недей задава такива въпроси ... тва manowar за деца стаа само !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest guni

Просто най- най- най- великите !!! ;) ;) Личеше си че и те страшно много се изкефиха на убийствената публика, а аз съм без глас.А това със знамето беше много яко. :);) ;) ;) ;) Чакаме ги отново, дано да е по-скоро.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest veno

За мен концерта на Kiss беше по-размазващ, повече пиро-ефекти. Снощи като изключим яките парчета, нямаше нищо което да ме впечатли особено.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дам ..... яко си беше .... Ивчо, недей задава такива въпроси ... тва manowar за деца стаа само :)

Тоше,въпрос на вкус е,а не на възрастова граница.и не съм казал че харесвам металика по-малко от меноуар.просто отношението към публиката и закачките ги има при едните,а при другите ги няма......може би е въпрос на високомерие.както и да е,концерта не беше лош в никой случай

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прав си , въпрос на вкус си е :) На ташак го казах ...Не че Металика и на мен са ми любимите , но концерта си беше грандиозен като за наш'те стандарти .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest skotie

Супер си беше концерта... всичко си изпълниха както си требе... нямаше да им се разсърдя ако бяха направили един извънреден бис. Той щеше да направи концерта грандиозен. Бая викахме за него накрая, но трябва да призная, че Металика много грациозно се измъкнаха.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Pliushtadin

Концерта беше размазващ - нямаше да е лошо наистина малко повече да бяха посвирили или да се позакачат с публиката, ама пуст алкохол като ги чака отзаде :)Незнам защо, но ми се струва, че в Пловдив като бяха саунда беше около 2 пъти по силен.Някой ако има клипчета да пуска.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

боже после по улиците какво беше волумето на мах и яко рокерия концерта беше гранд от всякаде да знаете че такива концерти рядко се виждат

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Супер концерт, шоуто беше пълно, особено за мен- след като изсвириха едни от най-любимите ми парчета ("Welcome Home" и "For Whom The Bell Tolls"). Усещането да чуеш на живо любимата си група и любимите си парчета е неописуемо. Заслужаваше си парите, пътя и нервите по пътя. И най-важното- момчетата обещаха да се видим скоро пак. Дано е по-скоро :) !

Редактирано от Overkill

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май стадионът се оказа малък?Металика остават в сърцата на всички фенове!:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

шоуто беше невероятно закърмен съм с Metallicaи 99 в пловдив беше яко ама сега просто беше велико и само парчета от старите албуми е тва е великата групабях на 10 метра от сцената и си имам и перце(бартер за 1 туба ракия) :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Концерта беше размазващ... направо нямам думи и глас :P Това да чуеш как пеят над 50 000 гърла не е за изпускане.

2 часа метъл-оргазъм якоооооооооооооооооооооооо :D!

 

Бях преди няколко месеца на концерта им в Прага, но там публиката беше толкова заспала - славянска му работа :P Но им показахме, кои са по-добрите :P

Реално в това си турне навсякъде в Европа сет листа им е за точно 2 часа - така няма да има сърдити държави :P

 

 

П.С. Май трябва Honda-Heavy Metal феновете да си направим една сбирка покрай някой концерт :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Концерта беше невероятен, който не беше там е изтървал многоооо, пиро ефектите не бяха кой знае какво, но аз не съм отишъл там да гледам фоерверки. Изпълниха едни от най големите си хитове. Само една забележка имам - малко слаб беше звука, можеше и доста повече да дъни. Ако дойдат пак определено съм там:D:P :P :P METALLICA :P :P ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За мен концерта на Kiss беше по-размазващ, повече пиро-ефекти. Снощи като изключим яките парчета, нямаше нищо което да ме впечатли особено.

! Все пак и видеостената изигра мноо важна роля ... да не говорим за обезумялата публика , която показа как се куфее "мошно" ! Жалко само че Джеймс и компания не се впечатлиха особенно ! И все пак направиха жест със знамето !Та така ... нема лабаво с Метали'ца ! Очакваме обещаното през 2009 ........ :blink:
Незнам, но според мен на Кисс им е само пиро ефектите и нарисуваните лица. Докато Металика дори и толкова стари пак са най-добрите.Иво защо си мислиш, че Джейм и компания не са се накефили? според мен доста се радваха на публиката ... пък и ние бяхме много силни.. най- вече аз :blink: Дано да са ме чули :unsure:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стига с тия изхвърляния де. Най-добрите биле... По душа ли? Кое им е доброто? Хамет кълве солата, като че сефте хваща китара. Джеймс бичи един див американски ритъм и се опитва да пее. Май отново единствените музиканти в групата са Ларс и Трухилийо. Концертът беше велик, но се наситихме и имаме голяма база за сравнение. Ако това ми беше първия и единствен концерт от 99'та до сега, да сигурно щях да пищя от кеф и твърдя и аз, че са "най-добрите"... Обичам я тази група. Израстнал съм с нея, но няма да си кривя душата - те съвсем не са най-добрите :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега от работата е хванал перцето на Джеймс и днес го подържах малко. Ето да го видите. За съжаление го снимах с гсм.

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...