Jump to content
Pliushtadin

МЕТАЛИКА В БЪЛГАРИЯ!

Recommended Posts

Хм, забелязвам, че и на двата сетлиста има "... And Justice For All", а това, нищо, че имат и албум озаглавен така, е парче, което доста рядко изпълняват по концертите. Даже си спомням реплика от рода, че публиката заспивала още на интрото. Аз обаче се радвам, това е от добрите им парчета, да не говорим, че и албума ми е любимия. С парчета като "Blackened","Dyers Eve","Harvester Of Sorrow","Eye Of The Beholder", "One" и естествено трибют-а на Бъртън "To Live Is To Die"... Голям Албум, в който го има старото им звучене, но се усеща и забавянето на ритъма, характерно за следващите албуми. Нека чуя "Blackened", "One", "Welcome Home" и "Master"-а и мога да умра спокойно \m/ !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:D METALLICA :D сетлиста е обещаващ, остава само да се раздадът както си му е реда!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Rust

Ще правим навалица :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Paulaner

Ако на някой ако му трябва билет -имам един от 50лв(на терена),без надценка !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Road®aceR

Можем ли да го запазим до довечера ... за един наш колега ?? :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Paulaner

Малеее,че словоред изкарах,съжалявам...:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Paulaner

Звънни ми,че да не пълним темата с "търгашки" истории - 0888 949205-Мишо

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Такааа, билетът на Paulaner е купен от мен за рацера, а аз продавам един билет по 50лв :DБати, трябва да открия агенция за покупко-продажба на билети, че аман от приятели :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз имам един излишен билет за Миталица за столчетата :DКупен е за 70 кинта, но го давам за 60.За Лени Кравиц също имам - реших, че морето ще е по - оферта!50 бъкс (50 лв)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Такааа, билетът на Paulaner е купен от мен за рацера, а аз продавам един билет по 50лв ;)Бати, трябва да открия агенция за покупко-продажба на билети, че аман от приятели :)

Е батко ше почерпи от "картончето" на стадиона ве ! :) Аре не остана .....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тооо,май сега е момента да си изпрося и аз една бира :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пичове, трима човека се отказаха за концерта (будали :) ), че имам 3 билета от по 50 лева (колкото съм ги взел). Някой ако иска 088 7626687.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

OOO YEAAAHH --- YEAAAAHHHOOO YEAAAHH --- YEAAAAHHHOOO YEAAAHH --- YEAAAAHHHSEEK AND DISTROOOOYIt's coming :rolleyes:))))

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като гледам прогнозата-май ще трябва да се ходи с дъждобрани и галоши...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ее.. и на Деф не беше по-различно, пък изкарахме яко :cool: особено като се топлехме на прожекторите :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

вярно май ще вали много но там съм :) Меtallica ;) ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Road®aceR

Офф ... той дъжда нема да ни уплаши ... по ме притесняват организаторите ... да не са оакат нещо !! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest guni

Офф ... той дъжда нема да ни уплаши ... по ме притесняват организаторите ... да не са оакат нещо !! :)

Шшшт тихо. пепел ти на езика. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Jonini

Ако има някой единак като мен за сектор А блок 11 нека пише на лични. :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цък... Сектор V блок 32... Моите хора ще са фронтстейдж, ама аз нали съм калъф и ще седя. BTW според вестник "24 Часа" Металика ще свирят парче, наречено "Sick And Destroy". Аз лично не съм го слушал, ако има някой, който го знае, нека сподели впечатления! Смятам, че ще се доближава по звучене до "Seek And Destroy", но знае ли човек :P .

На билета ми пише: Sektor V, Block 32, Seated :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И при мен май има един билет в повече .... от 50лв .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямам билет,но предполагам,че и на място ще мога да си взема,как мислите?И кои са подгряващи групи?П.П. Почнах да се възбуждам...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цък... Сектор V блок 32... Моите хора ще са фронтстейдж, ама аз нали съм калъф и ще седя. BTW според вестник "24 Часа" Металика ще свирят парче, наречено "Sick And Destroy". Аз лично не съм го слушал, ако има някой, който го знае, нека сподели впечатления! Смятам, че ще се доближава по звучене до "Seek And Destroy", но знае ли човек ;) .

На билета ми пише: Sektor V, Block 32, Seated ;)
Ами може и да се засечем тогава :lol: . Аз най-вероятно ще бъда с пъстра риза със значка на Металика, къси сини панталони, къса коса и татус на Металика на лявата ръка .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде още малко остана :D) Готови ли сте за МЕТАЛИКА :D аз вече подгрявам ... нямам търпение вече ;) ;) :lol: аз съм в Сектор А блок 8 дано да засека някоя позната физиономия

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Току що изгледах концерта от "Рок ам Ринг" 2003 ... и съм тотално в хевито ....... за вас не знам ... аз ше се откъртя брутално .. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Overkill, на човек трудно може да му убегне такова описание :)Ако те засека, ще кажа някое кодово название от сорта "Хонда Фен клуб" :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде колегиииии, малко остана, стягайте се, че ще има размазване довечера :):):) Желая на всички незабравим и невероятен концерт!! иии.... добре, че си пишем във форума, защото утре едва ли ще има хора с останал глас :):P:D Seek aaaand destroy!! :P:D:P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Тази статия може да е интересна за тези, които ще ходят на концерта.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хайде, запътихме ли се ? :):):)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

ако не вали ще е супЕеЕеЕр :)

Редактирано от SweYo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

хайде, запътихме ли се ? :):):)

Ти снощи подгря в адамса и се правеше че не ме познаваш ся дали сме тръгнали :) Редактирано от Big Blonde Wolf

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

концерта беше размазващ много се изкефих как забиха MASTER OF PUPPETS , ОNE , SEEK & DESTROY , NOTHING ELSE MATTERS жестоки саа ;) ;) ;) ;) !!! ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

невероятен концерт и пиро ефектите бяха зверски абе направи искам пак ;);););) !!! ;);):););)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най- добрите, Най- готиното преживяване, Най яките песни, Най- Якия барабанист.. Най- добрата група за мен за всички времена ....просто останах, без глас, без крака и ръце ... бяха невероятни, не исках да спират или да си тръгват ..... УНИКАЛНО ... Никога няма да забравя и ако дойдат пак съм там задължително . :);) !!! ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не че нещо,но някой от вас ходи ли на Manowar в Каварна тази година?защото ако трябва да сравнявам двата концерта,днешния беше по-слаб.но не беше лош

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...