Jump to content
stan4o

Колко ми струва колата месечно само да я имам?

Recommended Posts

Ееее на мен ми е доста по-евтино ;)1.Застраховка -650 /Не благодаря ;)/ -> по добре да дам парите за бензин2.Гражданска -150 /Това е задължително/3.Преглед - 40 /и това е по закон.../4.Винетка - 67 /много големи глобите бе ;)/5.Годишно две гуми(грубо) - (зимни и летни 4бр за 2год.) -300 /Втора употреба за по 30 лв;)/ -> Другото за бензин6.Масло 2смени(Мотул 75+20филтър) -190 -> Защо да сменям Филтри и масла? по добре да дам пари за безин;)7.Накладки предни(средно) 50 -> Аз като напълня резервара нямам спирачки не ми трябват накладки ;)8.Автомивка 12х10 -120 -> ай сега като я измия и почва да се вижда ръждата... а и нали няма т.1 по-добре да заредя само;)9.Ремонти,реглажи и т.н (дребни) -200 -> Баланс на Гуми, течност за чистачки и ароматизатор заради спестеното от т. 8 ще сложа тук ~ 25лв останалите 175 лв то ясно че отват за подпомагането на бедстващите в пустинята около петролните кладенци;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ООО, брат, схемата е много дърта, дето си я замислил със сметките. Не искам да смятам, че от такива сметки боли глава. Обаче като си погледна сутрин Хондата, като вляза вътре, като и вкарам първа и отпраша - БЕЗЦЕННО ;)P.S. Извинявай за офтопика, ама такова ми е мнението

Редактирано от Slayer

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1.Застраховка не правя2.Гражданска -1003.Преглед - 204.Винетка - 675.Годишно две гуми(грубо)(зимни и летни 4бр за 2год.) -не сменям гуми всяка година6.Масло 2смени(Мотул 75+20филтър) -1907.Накладки предни(средно) мисля,че спирачките ми ще изкарат поне още 3 години рядко ги натискам ;)8.Автомивка 12х10 -мия си я сам9.Ремонти,реглажи и т.н (дребни) -за изминалата година нямам реглажи и ремонти10Данък -15грубо около 400 на година така,че доста по евтино от на баща ми жигулата щото тя гори масло и редовно и се сменя по нещо

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кефът цена няма!Отдавна съм спрял да смятам както общите, така и ежедневните разходи. Говоря за миналите, иначе винаги мисля какво още да направя по нея, и да вкарам някой лев- пуста краста ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я тоже не делаю сметки ета не потребна кагда ти управляеш сама ХОНДА а ета безценна. Дано сте ме разбрали ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То с една кола си е лесно, ми аз............... :cry::ranting:

Ха-ха-ха и аз така..... :wacko:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз си ги смятам тия неща в километри :wacko:Всички консумативи, ремонти, гориво ... разделено на километрите ... реално излиза, че се воза на 16 ст/км :cry: Реално правя по 8-10 000 км на година ;)От както имам профил в www.spritmonitor.de разбрах реално къде си харча парите и какъв реално ми е разхода на гориво. Клик :ranting:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1.Застраховка - Няма смисъл да правя, каквото и да се случи ще е свързано с автоморга ;)2.Гражданска -1153.Преглед - 304.Винетка - 675.Годишно две гуми(грубо)(зимни и летни 4бр за 2год.) -3006.Масло 3 смени и филтри - 3007.Накладки предни - накладки ;) ?8.Автомивка 24х15 -3609.Ремонти,реглажи и т.н (дребни) - 600 , все пак карам Рено ( да на го наричам по друг начин :ranting: )10. За бензин 200 на месец не ми стигат :wacko: П.П. май ще е по-добре да стана пешеходец ;) да се разцепя от возене с градския транспорт, немога да изхарча 4000 лв :cry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кефът цена няма!Отдавна съм спрял да смятам както общите, така и ежедневните разходи. Говоря за миналите, иначе винаги мисля какво още да направя по нея, и да вкарам някой лев- пуста краста ;)

За тебе знаем,ти си маняк.Наистина няма цена кефа,но като се замисля, че вноската за апартамента ми е 450лв:huh:Даже се замислям за метанова уредба напоследък....дори и да съм с Д14А4!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest manniakk

Мен не ми се смята последната година какви ми бяха разходите....Каско - 500лвгражданска - 98лвремъци, ролка, масло - 250лвГуми - 300лвK&N филтър + тръба - 250лв.Плазмен километраж - 240лв.Angel Eyes + Xenon - 540лв.Диодни стопове - 360лв....Автомивка ~40х7лв.И още, и още и още.....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...