Jump to content
beos

> Колеги, опасен тип!

Recommended Posts

:icon_n_king: Един цар на измамата, който беше хванат за да лъже във форумът ни, искаме да предупредим всички колеги, модератори и администратори на авто форуми за този тип! IP адресът му е 213.167.19.51:) Беше се регистрирал в Опел форумът ни с 6 акаунта и симулираше поведение на голям бос, занимаваш се с разнороден бизнес и най-вече на коли от Германия! Постоянно демонстрираше, че си е взел нови коли и ги сменяше през седмица .. Жалко, че колега пребърза и изтри темите му, но не са малко :icon_censored:

Та за да няма опарени, оглеждайте се за него .. ето и темата в която го изловихме !

 

http://www.opelclub-bg.com/forum/index.php?showtopic=37765

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest MAD DOG

Пич,ми вие треа да го черпите бира ве,така не се бях смял отдавна... :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Ми то пубреитета си тежка болест! Ама тука явно има странични проблеми и помощни средства! Стигнах до 8-ма страница и е веселба!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest MAD DOG

Оооххахаххахха,не мога,аз съм на 7-ма и са хиля кат папуняк,ше си събудя бебето...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest manniakk

абе тоя верно му има нещо. Катастрофи, сватби... Тоя е некой недое**н сценарист пъпчив... мхмх

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Можем само да благодарим на колегата от Опел форума beos че ни е информирал на време! И да си отваряме очите на 44!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest honda_huliganka
:) :) :P тъкмо мислех да си лягам, ама как да изпусна тва.......... дано не падна от стола докато изчета темата

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Глей ся явно е заразно ама да ти кажа човеко го почнал лекинко :) не се извхърляй да не се сецнеш :) Пробвай първо с катера ако мине опитай с другите :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само и само да успокоя колегите ще кажа - наистина имам хонда и скоро не съм я сменял :) , заклевам се в жена си :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

еб..ти пича,11 страници посмъртно не можеш да ме накараш да изчета,нооооооооо тва си е друго нещо :) :) :P евала на братчеда с опела дето ни го предостави ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest valri

Тез сапунки дето ги въртят по тв пасти да рупат!!Алоо София-Бояна не сте правили бг филм отдавна:)Ето ви материал има жена(бременна),коли,измами,катастрофи и т.н ко искате повече!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сценаристите в Холивуд стачкували ... Ама конкуренцията напъвааааа! :):):):D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

уникален е :) "41 потребител(и) четат тази тема (33 гости и 2 скрити)" - интереса към бестселъра не стихва, има и доста пришълци явно :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Slayer

Темата е бестселър :):):):D Аааа, и нямам Мазерати :D *100

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ъъъъ и аз съм на подобно дередже като Узунов :)

жена ми е бременна

Публикувано изображение

колата ми (тъкмо я купих, когато жена ми я снима)

Публикувано изображение

баси живота водим и аз и той........... :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не се смейте ЕЙ.Не им е лесно на колегите от Опел-Форума.Хлапето ги е ползвало като безплатни статисти и мажоретки за продукцията си.Купил съм си билети за 1-ви ред........Ебаси мамата.Такъв смях не ме е гонил много отдавана, на самата прожекция направо незнам как хахахаха......................Ужас. хахахаха.............

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хехе, искам да се абонирам за тоя сериал :):) нема такОв Улигофрен ...всеки си намира майстора рано или късно

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...отдавна не бях посещавал Опел Форума явно се е появил царя на лъжците,щото там не са малко тия които послъгват особенно рацерите им тоя поне се е усетил и сменил марката на автомобила :P .....ама как раздават там beer.gif и respect.gif ,ще се пропият тия момчета :) :) :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Jimmy

На мен пък този дори не ми е смешен... а какво опасно намерихте в него не знам... като го гледам какви ги пише май единственото опасно е да не 'земе да си посегне. До сега съм познавал двама души от този тип - каквото и да ги попиташ - ще те излъжат, което е тъпо, дори лъжите им са елементарни (и двамата не пращяха от интелект). Всичко, което имам да кажа по случая колеги е, че доверието трябва да се печели, а не да се раздава с пълни шепи, при това трябва да се печели бавно. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Долен мръсен лъжец(има такова предаване)-ДА, но опасен едва ли, освен за него самия, защото ака го хване някой по - кибритлия колега от опел форума ще им е доста болезнена срещата :) !П.с. Лъжите му са доста плоски, а може би човека по този начин се забавлява! :)

Редактирано от IvoSi

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Или му е болестно състояние.

митомания - ярко отдалечаване от истината и реалността

Този ще го застигне шизофренията..... горкия. То верно, че вица гласеше "На BMW-тата са им малки воланите, че да се карат и с белезници......"ама не са чак толкова зашморцани, че да се карат с усмирителна риза и окови :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Honda-Z

Смешно ви е, ама ако си купи баща му Хонда... познайте... :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Pliushtadin

Ей така се става известен :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пи4а се е изгаврил с колегите от опел. Намерил си е онлаин аудитория която му е вярвала и 4ела с интерес фантазиите му. Дано не се е вмаклнал и в нашия форум 4е ще падне смяхп.п. този пи4 много сапунки гледа и това маи му се е отразило в реалния живот.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето до какво водело нямането какво да правиш....тц тц тц. Добре че поне не е завлякъл някого с пари, че тогава вече щеше да стане кървава сапунката....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest hondajapan

абе,то в опел клуба било мноого забавно! ;) ;) къса нерви тоя 6емет!за сефте влизам във форума им,ама маи 6те взема да го посе6тавам по-4есто,4е филма там е ГОЛЯМ! ;) заболя ме корема от смях! ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги не се вързвайте, тва е конспирация на ОПЕЛджиите да им стане по известен форума (шегичка :) ) ... Всичко е разработка на военните :D ... Иначе тоя (тея) дето е писал темите поне евала му на въображението. И такива глупости да измислиш не е лесно. Незнам дали обърнахте внимание на снимката на LOOSERS-INC. Тея калъфа колко ли кафета са изпили докато измислят всичките глупости... Голям смях ;) ! Сега ме извинете, но ще карам NSX-a на мивка че вчера го свалих от автовоза и някво дете е ;) вътре докато баща му го возел по Нюрбургринг. А и колеги ще взимам на жената кола и се колебая между С2000 или Тайп-Р ;) помогнете с избора :D :D :P п.п. Продавам всички коли от мобиле.де. Ако си харесате нещо пишете на лични :huh:;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

че кво му е на човека я къв смех падна представятлети си ако в всеки форум има по един такъв образ .че ние ще умрем от смях :lol::lol::lol::)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:icon_n_king: Един цар на измамата, който беше хванат за да лъже във форумът ни, искаме да предупредим всички колеги, модератори и администратори на авто форуми за този тип! IP адресът му е 213.167.19.51:lol: Беше се регистрирал в Опел форумът ни с 6 акаунта и симулираше поведение на голям бос, занимаваш се с разнороден бизнес и най-вече на коли от Германия! Постоянно демонстрираше, че си е взел нови коли и ги сменяше през седмица .. Жалко, че колега пребърза и изтри темите му, но не са малко :icon_censored:

Та за да няма опарени, оглеждайте се за него .. ето и темата в която го изловихме !

 

http://www.opelclub-bg.com/forum/index.php?showtopic=37765

е аз защо не мога да,го отворя? :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.opelclub-bg.com/forum/index.php?showtopic=37765 е аз защо не мога да,го отворя? :lol:

Защото има проблеми от няколко дни с базата данни, надяваме се скоро да се оправи проблема, понеже работим в момента по въпроса за ограничаване на мултиакаунтите във форума. Редактирано от beos

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.opelclub-bg.com/forum/index.php?showtopic=37765 е аз защо не мога да,го отворя? :lol:

Защото има проблеми от няколко дни с базата данни, надяваме се скоро да се оправи проблема, понеже работим в момента по въпроса за ограничаване на мултиакаунтите във форума.
OK

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ми тоя е някакъв онанист, дето сънувал за скъпи коли и решил, че по форумите може като в детската градина да разтяга локуми

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тоя ба*и пи4а хаха, като го сбараха с ИПто и хоп спря да пише :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...