Jump to content
No Limit Performance

Предложения/Въпроси 2008-ма

Recommended Posts

На Прима С е малак капацитета,оферти ще има.....

А ти ко прайш в нета ми не ходиш да полееш празника?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Matheo

Офертата която по горе беше поместил Жоро е акуална към 2006 г. ЦЕНИТЕ НЕ са същите, нека утре проверя как е и ще ви дам точна информация относно Прима С и Импулс. А откъде по дяволите Прима С са намерили 100 легла ???

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Офертата която по горе беше поместил Жоро е акуална към 2006 г. ЦЕНИТЕ НЕ са същите, нека утре проверя как е и ще ви дам точна информация относно Прима С и Импулс. А откъде по дяволите Прима С са намерили 100 легла ???

в някои от стаите със спалня са предвидили и по едно походно иначе преди 2г. капацитета им беше 90легла

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Офертата която по горе беше поместил Жоро е акуална към 2006 г. ЦЕНИТЕ НЕ са същите, нека утре проверя как е и ще ви дам точна информация относно Прима С и Импулс. А откъде по дяволите Прима С са намерили 100 легла ???

Може леглата вече да са на 2 етажа, като в казармата ;):fun: аз така и не разбрах защо се пускат цени от преди 2 години, за сравнение или? А и защо всички трябва да са в 1 хотел, а защо не в 1 стая?! :fun: едва ли генералния проблем е дали ще се спи в 1, 2 или 3 хотела това май зависи от бройката участници :fun:Според мен трябва да се пусне анкета за дата на събитието и след това да се реши къде, защото сега на морето легла да искаш, но лятото няма да е така. Много се изпада в ПОДРОБНОСТИ и така до Нова Година може да се мисли...Почти винаги в раличните населени места има различни хотели и нищо не пречи всеки да се настанява където му е кеф, нали няма да се седи само в стаите?!?! Винаги при такива масови прояви ще има недоволни от НЕЩО, на някой ще му е скъпо, на друг няма да му хареса хотела, на трети няма да му хареса сервитьорката щото не го гледа както трябва и т.н.Организацията може би трябва да протече така:1. Анкета за дата.2. Анкета за място. След това вече може някой да се нагърби с тежката задача да направи резервациите.3. Записване, за да се знае за колко човека трябва да се търсят места. Ако се знаят вече някакви хотели може направо да се казва кой къде иска да бъде и така до запълване на бройката.4. Изпращане на капаро с което вече ще се види кой се е записал просто така и кой наистина ще ходи.Анкетите трябва да са ограничени по време, например по 3-4 седмици за всяка с цел да стане по-бързо организацията.По отношение на мястото за провеждане на срещата не мисля, че трябва да се ограничава САМО в централна България, може да е навсякъде, стига да има подходящи условия. Все пак се касае за 1 или 2 сбирки за цялата година, а не за седмично или месечно събиране!!! Редактирано от FROSTY

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има ли голяма поляна наблизо като на Жребчево не е проблем да се спи и на палатки.Имаше доста разпънати такива на миналата национална.Особенно тези които бяха за по 1 нощувка и не вярвам да са си прекарали зле.Дори нещо повече , доказаха , че са истински фенове и не им пука за условия, мусловия и дрън-дрън глупости - важно беше да бъдат част от купона ;):fun: :fun: :fun:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ачо, Узана представлява една огромна поляна, толкова огромна, че е направо депресиращо.

Дето се вика могат да се съберат всички от всички форуми и пак ще има място, за някой гости от "чужбина" :tease:

Инфото което бях обещал, ще Ви го дам в понеделник, днес ходих и казаха, че до тогава ще ми дадат отговор.

 

А Прима С сега погледнах в сайта им, наистина има 100 легла, чак да не повярваш отвътре, а и отвън не изглежда толкова голяма,

а стаите за които пише, че са луксозни - това са стандарти от преди 15 години. НИЩО ПОДОБНО, най-обикновен мотел.

 

Това представлява хотел Импулс

Публикувано изображение

Стая двойна

Публикувано изображение

Апартамент за по-романтични и не дотам натури

Публикувано изображение

Редактирано от Matheo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хотел Импулс изглежда много добре поне според мен.А бр. легла в него е ...??? ;)Като спомена за чужденци - това звучи прекрасно , но управили ли сме си нашите бакии , че да мислим и за гости от чужбина :P

Редактирано от Founder

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest VitoEJ9

Ето още малко снимки да добиете цялостна предства за комплекс Импулс:http://www.hotelimpuls.com/photo_gallery.htmlЕдно от най-големите предимства е възможността да се спрат голям брой коли пред хотела и по пътчето до него.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе аз съм готов да спя в лоби бара , на рецепцията , в джакузито и на поляната пред хотела :Pграбна ме яко това китно местенце.няма да е лошо да се пусне анкета за дата на първата среща.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ачо ти си лесен ще заредя малко повече гориво и си готов :P А иначе предложенията за Лозана не са лоши, никак даже, но не бързайте има доста време нека да се проучат и други места. Все пак идечта е да сме заедно а не пръснати, не че няма да дойда кадето и да е. Изчакайте малко, сега говоря за станцията на Марица Изток която изобщо не е лоша.Нека мине 1 месец поне и през това време да се видят предложенията и след това да се пусне анкета

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До тук забелязвам ,че никой от по старите "фенове" не е взел участие в дискусията , което от части ме радва :PMatheo, ще изчакаме понеделник да видим какво ще ти кажат и ако ни устройва да пуснем една анкета за дата на срещата.VitoEJ9, всякаква информация ни е от полза! Благодаря ти за което :offtopic:Усещам , че живот и здраве ще си спретнем страхотно парти на първата национална за тази година :PДо няколко дена ще се опитам да създам и да пусна една програмка ( за петък, събота и неделя) пък с времето ще видим дали е имало смисъл и дали ще може да осъществим това начинание.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мястото е много красиво.Аз лично никога не съм бил там,и ще ми е интересноВинаги съм искал да обиколя всички места,където не съм бил. :offtopic: Ако мога оттук да помогна с нещо свиркайте.....нищо че съм в Козлодуй,поне с да ви улесня с телефонните разговори,доколкото имам възможност.Да не се набутват няколко човека само. :P0898647225-ПАВЕЛ (PLEVELCHO)

Редактирано от Plevelcho

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За Узана, хотел Импулс ЦЕНИТЕ за месец юни са 25 лева на легло, независимо в каква стая ще бъде настанен всеки човек.Това зависи само от нас самите и реда на пристигане, разбирай които дойде по рано, ще има по голям избор.В тези 25 лв. са включени всички такси, ДДС и закуска на блок маса. Тоест на всяка маса ще има сервирана отделна закуска.Не ме питайте каква закуска ще има - незнам, но всички знаем какви са закуските в хотелите, а и това едва ли е най-важно.Капаро за резервация не сме уточнявали, но ако се реши да се ходи във въпросния хотел ще се договори и това.Менютата за обяд и вечеря подлежат на отделно договаряне с управителя на ресторанта. Но и това ще бъде уточнено. Сега вече Вие сте на ход, решавайте дали ще е там, за другото ще се погрижим.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

п.п.1 Нека темата да бъде закъчена от когото трябва като "ВАЖНА"

Колеги, ще помоля някой наистина да качне темата, защото я следя с дълбок интерес и се надявам по всяка вероятност да присъствам и аз на тая национална....а темата нещо замря. Бихте ли я лепнали там те, за да може с влизането в този подфорум да се набива на очи и да не забравяме за нея... :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Относно датата за провеждане, мисля, че анкетата вече не е решение - има прекалено много хора във форума, респективно няма как да се съобразяваме с ангажиментите на всеки. Прегледах календара и предлагам следните дати:

- 16-18 май (има WRC Italy)

- 06-08 юни (F1 Canada - формулата е 7-8 часа вечерта, така, че можем заинтересуваните да гледаме квалификациите заедно, а самият финал - вкъщи; на 07 юни започва Евро2008 :P )

 

Относно пропуснатите седмици:

- голяма е вероятността по-рано да е и по-студено и времето да е по-лощо. А и на 09-11 май е F1 Turkey :devil:

- 24-25 май са празници (Св.Св. Кирил и Методий)

- 31май-01юни - празник на децата

 

По късно според мен няма да има смисъл да се организира - все пак идеята е да има веднага след лятото още една среща (надявам се по-организирана от лято'07 :P).

А и досега националните срещите са били провеждани през този период.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Road®aceR

06-08 юни

Това са датите според мен ... :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Каквото решите - ще се нагласям.Кофти ще е ако на националната се съберем за да гледаме някой мач по телевизията(дори и да е F1).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето още малко снимки да добиете цялостна предства за комплекс Импулс:http://www.hotelimpuls.com/photo_gallery.htmlЕдно от най-големите предимства е възможността да се спрат голям брой коли пред хотела и по пътчето до него.

елате ми на гости :hondarulez: Аз лично съм за паладки някъде по язовирите :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз лично съм за паладки някъде по язовирите :hondarulez:

Споделям идеята попринцип, но едвали всички ще тръгнат по палатки, а мисля че идеята е да сме на купчинка

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз лично съм за паладки някъде по язовирите :hondarulez:

, а мисля че идеята е да сме на купчинка
това е целта :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

[quote name='emko' post='168172' date='Jan 30 2008

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

........................................................

Драгич, май ти включи ВТЕК-а, опря ограничителя и ти превъртя километража................ :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Са кат го изтряскам компа на пло4ките и 6е го опрая :rolleyes: Изках да кажа 4е датите през Юни са ОК :box: Сори за горният пост

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, сега вече го докара на центрофка, точно на пет градуса предварениеШа са центрофаме и ние по тебе

Редактирано от AERODECK

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дам,Юни е най-удачно :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледам, сте се ориентирали вече за датите. Сега остава и да се реши дали ще е на Узана, защото колкото по-рано, толкова по-добре за осигуряване на повече места.Нека, ако има някакви други предложения да се направят и след това да се реши. Ако се избере Узана само да направим едно преброяване като миналата година, за всичко друго ще се погрижим.

Редактирано от Matheo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ахъм, аз винаги съм за юни, Узана явно е най-доброто за тази година, давайте да решим датата и да започваме със списъците и веднага капаро или цялата сума за нощувките в банкова сметка открита за целта! Иначе пак ще има неразбории и проблеми в последния момент. Който смята сериозно да идва ще си преведе парите, който се уфлянква до последно - да спи на поляната или на палатка (място има за много звездобройци)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм за юни както винаги...........няма как традицията повелява :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Майна , предлагам да се събират всичките пари за нощувки.Все пак който е решил да идва няма да го бърка да ги внесе на веднъж предполагам?Кой ще се нагърби с откриването на нова банкова сметка по която да се превеждат кинтите и с отговорноста по нея?Нужно ли е да пускаме анкета за датата или 06-08 Юли да го приемем направо без гласуване , понеже и други дати да се пуснат като алтернативни варианти все ще има недоволни.Така поне всеки ще си направи сметката , че на горепосочената дата ще бъде първата национална , следователно да си оправя ангажиментите , да си пуска отпуски и т.н. и т.н.Както каза Matheo , колкото по-рано - толкова по-добре.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако решението за Узана е взето, поне така виждам, нека не бързаме със сметките и изпращането на пари. Утре ще отида до Импулс за да разбера какви са условията за запазване на цялата хижа. Бях питал но отговора беше - Вие решете, ще се разберем-типично по български. Предполагаме, че ще трябва да се остави някакъв депозит за резервация. Сега след като има решени дати ще разговарям конкретно за тези дни - я си представете, че тога са резервирани, вярно там хижи бол, но само Импулс е тая която ще ни побере всички. Утре вечер или най-късно неделя, ще Ви кажа всичко с подробности. Ачо нищо лично, но това със сметката и набиране на цялата сума е предварително обречено на провал, накакво капаро да, но да внесеш 50 лв. и представи си, че наистина тогава си възпрепятстван. Все пак за доста хора 50 лв. са част от семейния бюджет, и биха преглътнали 10 лв. но за повече не съм сигурен.

Редактирано от Matheo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, 10 пък са си малко колега. Кой ще се съгласи да направи резервации в хотела си, да накупи храна, персонал и т.н. и да вземе по 10лв.Питайте ги хората де, аз ще имам ходене до Габрово, ама срамота е, там сте сумати народ бе.Аре със здраве

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Проучете и въпроса с палатките. Аз съм доста навит да опъна палатка на узана, сигурно няма да съм единствения :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В случай че нещо се обърка там и няма места съм готов да помогна с каквото мога(преговори относно резервацията за двата хотела или телефони за връзка с хотел "Мара Гидик")http://www.bgglobe.net/index.php?l=0&m...c=8&s=-1373http://www.bgglobe.net/index.php?l=0&m...c=8&s=-1134Първия хотел има и бунгала които са еднофамилни(една стая) и двуфамилни(две стаи) като всяка стая е с 2 легла.Втория хотел няма бунгала а само хотелската част , но за сметка на това е по-хубав(мое мнение-ходил съм и в двата).Двата хотела са на около 350м един от друг с кола и на около 150 за пошеходците(късно вечерта след запивката :tooth: ). Ако ви харесат свиркайте и ша ударя едно рамо(може и коляно :tooth: )Пропуснах да кажа че се намират в Троянския балкан т.е. във г. Априлци , кв.Острец , точно срещу Стара планина. Гледката и самата месност не могат да се опишат с думи - просто са невероятни !!!

Редактирано от iasho

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Майната

апартаментите как са и цена?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Матео.. брат ми за мен реновирана 2-ка 2 но6тувки,предполагам и за Миамото брадърс съ6тата комбинация :lol: .Тоя път не ми са обикаля кат ми6ка като на предната национална да си търся каде да спя въпреки резервацията

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всичко е на една цена двойки, тройки, единички и апартаменти в зависимост от това дали са реновирани или не. Когато се съберат да кажем 40 човека отивам и запазвам поименно, стаи или апартаменти, които иска. За това както и бях писал по - рано, колкото по-рано се запишат хората толкова толкова по голям избор ще има.

Редактирано от Matheo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето малко днешни снимки на хотел Импулс и местността Узана от мен.

 

УЗАНА

Редактирано от hondю

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хихи...тъй и тъй съм почнал на снимки...май това е линка ? :)Изглежда апетитно...кофтито е, че Юни - Юли месец няма да го има снега и няма да е толкова забавно. :tooth:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...