Jump to content
iankon

селенова втулка на задният десен носач

Recommended Posts

моля за малко информация. нещо ми скърца отзад до дясната гума, казаха ми че това е селеновата втулка на носача и по точно тампона е скасан, и аз искам да поитам някои знаели колко парички е и каде може да се купи. един приятел също ми каза че в пловдив имало някой си шкодрев които ги правел тея тампони и били много евтини но дали са и качественни. и как да разбера какав тампон да взема защото аз не се намирам в бг и трябва да го порачам на баща ми да го вземе и да ми го изпрати. колата е сивик 96 год 1.5 в-тек 90 коня 5 врати. незнам каква друга информация да дам. ако някой има идеи с които може да ми помогне ще съм му много благодарен.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

наи добре вземи от бултрако 124 лв са двата тампона

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако са тампони наистина, сменяй коплект на дясно и ляво колело, не само на едното. И мойте бяха някъде около 50-60 лв. бройката.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest CryoGen

ако са ти скъсани задните тампони , мисля че колата ще ти поднася много на заледена настилка ...скърцанията са си нормални ... трябва да се смажат малко тампоните :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От бултрако си взимаш 62 лева единия. Има и ментаци за по 40-50 лева ама траят много по-малко 7-8 месеца (оригиналния 2 години). Аз съм сменял само единия и е нямало проблем. Ако нямаш пари сменяй само единия. Но след всяка смяна се прави сходимист. Четох из форума на пловдивските тампони мнението беше че не са 'като оригиналните' не можели да се осукват като оригиналните и колата ставала по-нестабилна. Според мен ако ще я тъкаляш само градско и ако нямаш пари взимай пловдивски (20 -тина лева четох че били). Сменял съм си го тампона и сам, но да ти кажа не го препоръчвам на никой прекалено голямо главоболие за 20 лева в бултрако.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

сравнявате селенова втулка с големите тампони :) iankon, разбирам че не си в час, ама отзад имаш по около 8-10 тампона на колело.как точно да разберем за кой говориш?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...