Jump to content
honda killer

Drift Challenge

Recommended Posts

кое се води състезателно трасе - пътят от булеварда ли?Аз днес минах за едно кръгче само колкото да видя има ли някой познат

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Такаааааааааааааааааааааа, ето ви Дрифт с CRV на колегата V-tec както и малко от снимките защото нещо за сега запецва ъплоуда до ден най много ще са там всичките, а те са точно тук! Инджой енд хев фън!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Извинявам се за спама ама нали положението е :) ъплоуда приключи и всички снимки са тук!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:angry: НЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ всичко се топиии! Днес всички се кефят че се топи и е топло, аз рева като бивол че си искам леда, а те ми викат "ти нормален ли си бе?" :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Споко, сега ще се стопи леда и ще навали на ново снежец и тогава ще си правим шоуто :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Споко, сега ще се стопи леда и ще навали на ново снежец и тогава ще си правим шоуто :D

От твоите уста в Божите уши! :) Ама честно да си кажа - имам малко проблеми с ръцете - едната ме боли от дърпане на ръчната ... ;) А пък тая сутрин като тръгвах на работа и след като изчистих колата от леда, сядам да потеглям ... брех, тая кола не ще да излезе от преспите! Викам си: "Навсякъде с такава лекота минавах преди, а тук на тия смешни преспи засядам ..."Беше рано и още спях, но все пак не знам как не ми е извадил очите червения знак на таблото, който свети, когато ти е дръпната ръчната ... (май трябва да си купувам перхидролче :angry: ).След това колата тръгна с лекота, но изглежда ми е харесало да карам на ръчна и да връткам дупето на ляво, на дясно :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пък аз още не знам мазолите на дясната ръка от какво са :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

днес , още на спящо към 11 часа един коловоз ме дръпна лекичко и така щях да се нацепя в един паркирал ,че изтръпнах :angry: е размина ми се де - оказа се че колата имала и спирачки - спрях на около 8мм от шофьорската му врата ... кеф е да има сняг, но си има и рискове ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пък аз още не знам мазолите на дясната ръка от какво са :)

Аз пък имам мускулна треска на лявата ръка от въртенето на волана :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аре бе, НИО, ти имаш серво, не се оплаквайте, я кви мъже сте сичките... Мен нищо не ме боли, явно имам тренинг, само ме сърбят ръцете за нов сняг ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аре стига вече, всичко живо ми обяснява, че никъв мъж не съм бил!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аре бе, НИО, ти имаш серво, не се оплаквайте, я кви мъже сте сичките... Мен нищо не ме боли, явно имам тренинг, само ме сърбят ръцете за нов сняг ...

Абе аз само си говоря, ама ако падне пак сняг няма се замислям въобще. :) :) :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хуу де, НИО каза да е тая тема правилната, така да бъде, и тук пиша както и в другите, тази вечер, 14.01.08г. , 11ч. НИМ /Резиденция Бояна/ да се попарзаляме настрани. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

идем след малко :) надявам сме да не сме само ние

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой беше пича със червената 5г. хеч? Така и неможах да се запозная с него. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мале ако знаете как ми се спи след вчерашната разходка. Ама така е искат се жертви. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има ли живи дрифтаджии. :cool: Снега вече се стопи, беше ни топло ама утре го дават пак да повали снежец. Ще ме водите ли на разходка някаде, ако има сняг :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Без съмнение падне ли снежец знаеш мястото само часа трябва да уточним :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вали! :cool: :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво ще кажете за днес или е по-добре за за утре че да навали повечко

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По добре да се изчака уикенда,че тая киша е гадна.Приемат ли се участници със задно...? :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами то трябва да е днес ,ако продължи да вали де. Иначе утре я има сняг я няма.:cool:ПП. Ами едва ли някой ще откаже, други участници. То и аз не съм от сектата ама се бутам. Ама искам возене в колата със задното.:cool:

Редактирано от FGI

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако не завали яко на парцали няма да става за дрифт. Времето е твърде топло за да натрупа поне 5-6 см.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нека изчакаме до почивните дни. Дават го, че ще вали още сняг. Да натрупа хубаво :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
http://bulgarian.wunderground.com/global/stations/15614.htmlКаде го видяхте този сняг събота неделя. Аз като гледам тъкмо ще разтопи и малкото натрупано днес.Опс айде от мен да мине я вали я не (50%). Редактирано от FGI

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трябва да разрешат дрифта със закон като своеобразен начин за чистене на сняг по пътищата :hondarulez:П.П. някой може ли да обясни на начинаещите основното в дрифта ? :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ела на някоя от сбирките като се събираме и ще ти обясним и покажем :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На колегата със задното, заповядай, дрифтери със задно са повче от добре дошли, все пак там е истината за дрифта - задното.... Да бе аре няой да ми обясни и на мен как става тоя дрифт, че нищо не разбирам... :hondarulez:П.С. а и тия маскари дето са ходили да дрифтят тая вечер без нас да пускат клипчетата, брутове такива ...

Редактирано от Animal

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Невероятен дрифт се получи снощи. Те спонтанните неща стават най - хубави! :hondarulez: След разходка по София, с Килъра видяхме, че условията са повече от подходящи за дрифт, освен това един колега от BMW - клуба много нагледно доказа това! :P Та звъннах на който имам телефона и който прецених, че може да дойде. Събрахме се на музея аз и Honda Killer (с черно - зеления Рекс), Иван и Вероника (двамата в яката лада) и Лазеф Team (сериозния :P - с красивия червен прелюд).Дрифтихме докато не се появи някаква делегация с буркани, които не знам що точно от там бяха решили да минат :P. Малко бяха възпрепятствани :P и са казали на ченгетата ... които дойдоха и ни изгониха, но ние нали сме упорити ... върнахме се след 30 - 40 минути и продължихме. :) Чакаме lazef да качи клиповете, защото определено има какво да се види. Имаше "жива мишена" в ролята на Килъра - ладата се въртеше в кръг около него ... абе "Луд умора НЕМА!" :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest veronika_HONDA

Невероятна вечер! Благодарно на Деси, че ни събра. От Лазеф знам, че ще пусне клипчета във VBOX7. Така, че сме в очакване, да видим............ :hondarulez::P :P :):D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм възмутен и огорчен. Защо никой не писа че ще ходите. Цяла вечер тъпях защото сам не ми се пързаляше.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Mandylion

Както вече казало ... стана спонтанно, колега! :blink: При мен лично стана в движение. :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Animal

Споко ФГИ, и ние сме огорчени, ще бъде запомнено. Искам да видя дрифт със прелюд автоматика... Просто защото съм правил с автоматик, но 320 кс и със задно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не само огорчени, но и възмутени. Хайде давайте клипчета :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:) Жалко,ще трябва да се качваме на високо...!? :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...