Jump to content
honda killer

Drift Challenge

Recommended Posts

Времето е изключително благоприятно за дрифтинг особено когато има къде :blink:Мястото засега е пред историческият музей, ако някой се сеща за по - добро място да дава предложения.Ако има желаещи да покажат на какво са способни нека пишат и да се съберем .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хехе, снощи го изпробвах доста е добре обаче всичко стана на буци и след още ден два ще са ледени и никак няма да е приятно усещането. Но като цяло идеята ми харесва. :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз го пробвах преди 3 дена, но не ми хареса, некво много сняг има и не можеш да се дрифти като хората...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз го пробвах тая вечер, условията са идеални..... проблема е че е пренаселено от ентусиасти и много трябва да се внимава!

Редактирано от honda_huliganka

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Franklin, вече е доста добре отъпкано, ако отидем в по-късните часове на ноща предполагам, че трафика няма да е толкова засилен. Ако има навити може в събота да се организира нещо... :blink:

Редактирано от NIO

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

бройте ме!Ама аз таковата... малко ме е шубе, че едва се разбрах със сините чичковци след една ръчна преди малко :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добреееее! Радвам се, че все пак има ентусиасти за групов дрифтинг. :confused: Значи направо да си направим уговорка за събота (05.01.08), някъде към 22 - 23 часа. Повечето почиваме в неделя, така че няма да е проблем да поостанем до късно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нека който е навит да пише да видим колко човека ще се съберем :confused:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Big Blonde Wolf

Аз съм за. Франки, Сиса оздравя ли да я водите да врътка дупето?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Относно евентуалната сбирка на дрифт - любителите в събота вечер (05.01.07, 22 - 23ч.), с колегата NIO решихме, че за да е истински challenge, трябва да има и награди за евентуален победител. Още не сме измислили по каква точно схема ще се оценяваме, но приемаме предложения!Измислихме каква да е наградата ... :confused:След като се надрифтим на воля, отиваме в някой як клуб и там черпим победителя каквото му душа иска.Пак казвам - отхвърлянето и приемането на тези идеи е добре дошло! Чакам коментари!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес или утре през деня от там (историческият музей) ще мине тест пилот :confused: да провери дали всъщност е възможно да се състой това мероприятие... :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

критерий за оценяване - количество аплодисменти и зяпачи с увиснали челюсти? :confused:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако въобще има зяпачи, накрая ще сме 3-4 коли и след като си направим кефа ще идем в някой клуб и ще се почерпим за добре дигнатия адреналин :confused::):P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бройте ме към семкаджиите :) с тфа заешко сърце направо не знам какво да се правя,шубе ме е да въртя,а и гумите са ми скапани, ама ще дойда!п.с.... може ли да тръгна с някой от място,което знам къде се намира ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Айде да се пиша и аз :) Morridina при мен искаш ли да се возиш?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чакай да се разбереме :) аз ще си карам колата, но няма да участвам във дрифтинга ;) ако някой носи фотоапарат - наемам се да го пазя,докато се забавлявате :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз ще дойда. Само че още незнам дали ще съм действащо лице или зяпач.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

п.с.... може ли да тръгна с някой от място,което знам къде се намира :)

Искате ли в 22.00часа едно бързо кафе на еко-то или ОМВ-то на българия за сборен пункт?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Аз апарата го взимам :) Ми кажете тогава къде да се чакаме вече и кой ще води колоната!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сиса е зле. гасне горката, надявам се да е от бензина, но са съжаление май не е защото като поработи на дигната температура около половин час и спира да гасне... ;) Ако дойдем и ние ще сме зяпачи.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Аз и пасажери приемам!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз също имам места, който иска ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Който има нужда от транспорт да се пише тук.Остава 22ч на ОМВ на България

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз искам само да ми бачка колата, и да ми е натегната ръчната, искам да я дръпна... ;) ;)Тази вечер ли> айде да е на ОМВ на ъгъла на околовръсното където е на Павлово, а?

Редактирано от Franklin

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

утре да ;) тая вечер там ще са фауветата, айде да не им пречим /опасни са/ ;) ;) ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе къде е това че нещо немога да включа?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мястото за дрифт - пред Национален Исторически музей в Бояна , час 22-23.00 /утре 5.01.2008г/

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И при мен има място за возене. От Люлин или по-пътно мога да взема някой:П.С. Поне от към жури няма проблем вече. Сега да видим участниците в challenge-a ;) ;) ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точа ръчната да си доразбия предницата! ;)Уф, стига съм приказвал така, че плаша децата и ги е страх да дърпат ръчните и те ;)

Редактирано от Big Blonde Wolf

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Колеги часът и мястото на срещата са известни ;) ДО утре! Да се надяваме на добра посещаемост и дрифтаемост ;) Лека и пригответе ръчните ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всичко е ready за утре сменихме заден лагер на главината утре изправяме джантата, че е лошо когато има бордюри по пътя на колата ;) ;) ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

оказа се че аз няма да мога да смогна да стигна до 22ч. до ОМВ-то, но ще дойда направо пред музея ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest iasho

Хайде бе хора още ли сте там на веселбата ? Искаме снимки на учасниците (и на журито). ДАЙТЕ СНИМКИИИИ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Big Blonde Wolf

имадай по icq

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest NIO

Хайде бе хора още ли сте там на веселбата ? Искаме снимки на учасниците (и на журито). ДАЙТЕ СНИМКИИИИ

Колега става въпрос за утре вечер. Ако някой днес е ходил и е снимал може да сподели и да каже дали става въобще за пързаляне.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest WaveMastaa

@iasho дрифтовете са утре вечер@Big Blonde Wolf ако това е адресирано до мене, нямам icq, но ти имаш лично

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest iasho

Много се извинявам ама се обърках щото часовника ми вече показва 05.01 . а по-горе в темата беше опомената датата , та за това се получи грешката ;););)

Редактирано от iasho

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest honda killer

Последно кой ще се появи на OMV на бул. България? Питам за да знам колко души да се чакаме там, да не остане някой сърдит после :) Аз в 22:00 ще съм там с черно - зелената :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...