Jump to content
honda killer

Drift Challenge

Recommended Posts

Guest Al_Capone

Каунт ми ин! Демек и аз ще бъда там!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди около час - два, към 15ч. бях на проверка пред Историческия музей дали става за дрифт. Резултата от проверката е, че условията са повече от идеални! На замръзналия асфалт има тънък слой сняг, който позволява много добро хлъзгане! Колеги - нямате извинение да не се появите ... ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Dakata

Освен и аз да дойда с пакетче семки ;) за да се наслаждавам на пируетите.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всеки е добре дошъл. 22:00 ОМВ бул. България... ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

както винаги семкаджиите ще са повече от участниците :-) аз тоя път, за съжаление, ще пропуснаp.s. виждам кой ще зяпа ама не виждам какво ще гледате ;)

Редактирано от addevil

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Meн искате ли ме. Аз такова обаче съм с няква количка от другите дето пали и в студеното. Ако не запали обаче ще ме дръпне един с Хонда. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всеки е добре дошъл. 22:00 ОМВ бул. България... ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добра среща :huh::huh: големо лизгание имаше :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да определено беше добре. Ама какъв лед и ПРЕСПИ имаше.:huh::huh:Защо никой не каза че след това ще се ходи някаде. Бях се пуснал по анцук (да си личи че съм от село). :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дрифт теама обаче е пушка всички ентусиасти ни гледаха като паднали от марс с Хондетата

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

верно ни се радва народа.Аз тряаше предизвикам на дрифт пичовете с бялото полоИ не са ПРЕСПИ, а КОЛОВОЗИ , пак се изложих....

Редактирано от Big Blonde Wolf

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пичовете с бялото Поло се бяха уплашили от засиленото ни присъствие и бяха избягали :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ИСКАМЕ СНИМКИ , ИСКАМЕ СНИМКИ , ИСКАМЕ СНИМКИ , ИСКАМЕ СНИМКИ , ИСКАМЕ СНИМКИ , ИСКАМЕ СНИМКИ , ИСКАМЕ СНИМКИ , ИСКАМЕ СНИМКИ , ИСКАМЕ СНИМКИ , ИСКАМЕ СНИМКИ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

снимките след малкоаз най-много се смях на сеат-а........ не го ли досрамя от нас незнам

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е човечеца се учеше, а пък ние му пречихме :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сеата ми провали половината кеф по правата. И заради него в общи линии затънах (оправдавам се) - уж да карам където го няма а то ква я мислих, тя ква стана...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мислехме да не разказваме за твойто затъване, ама щом държиш да се похвалиш :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

А снимки мили деца чак утре :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е аиде де стана утре а снимки няма :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

ААААААА не така :huh: технически още като писах посте беше утре :huh: днес по някое време ще ги кача мойте :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми да, а аз успях да падна на леда .. .. ама само веднъж ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мдааа .... добре се получи .. макар голямото количество лед , което се оказа опасно даже за пешеходци :huh: Иначе за добавката след дрифтенето никой нямаше предварително идея .... но повече в galaxy - никога ! Чакаме записа от камерата :huh: п.с. CRV - голяма дрифтачка ... засрами всички :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми да, а аз успях да падна на леда .. .. ама само веднъж ...

Кажи си кажи си, че ти стана без интересно да се пързаляш със Сиса и реши да пробваш соло. :huh: :huh: :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Franklin

Еми да, нали дойдоха кукитата ... и аз няма сега да спирам да дрифтя я ... Ето малко снимки от менИ: ЦЪК :PП.С. Искаме филмче!

Редактирано от Franklin

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Morridina

много завиждам и чакам снимков и видео материал с нетърпение :P другия път и аз съм там!Радвам се, че сте изкарали супер,ама...то май друго не се и очаква,а :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest NIO

Еми да, нали дойдоха кукитата ... и аз няма сега да спирам да дрифтя я ... Ето малко снимки от менИ: ЦЪК :PП.С. Искаме филмче!

И точния линк към снимките http://www.snimka.bg/album.php?album_id=20...w=1&photo=1 :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

девойката с която ви запознах на Екото ако я помните... е, та тя днес си заминава за там,където живее, и исках да я видя за последно, и ме разхождаха цяла нощ като простинал кон :P но не съм изневерила на Хонда-манията!! Ходих на дискотека с колата, и после прибрах всички :P адски много ми се идваше, ноо, другия път няма мърдане,там съм :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това ли са само снимките ? :P Ако са само това направо сте се изложили със снимковия материял :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ай стига бе хора , вие тримата , едни и същи снимки ли сложихте(много са хубави , ама искаме още) никой друг ли не е снимал ? А видеото кога ще дойде :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има и видео и още снимки .... тия ги напрасках колкото да не е било напразно носенето на фотото :PИстината е на място ... нито снимките нито видеото пресъздават ситуацията и настроението :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това ли са само снимките ? :P Ако са само това направо сте се изложили със снимковия материял :P

Аз бях зает :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз бях зает :D

Да с окопаване ... че врагъ идеше .. :P:P а после праи и камуфлаж с няква лента за покрив :P :P ама се забавлявахме стабиларка :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Aleksandyr

Има и видео и още снимки .... тия ги напрасках колкото да не е било напразно носенето на фотото :PИстината е на място ... нито снимките нито видеото пресъздават ситуацията и настроението :P

Така си е ,но като живея далече от София и видео материал ще ме радва :P Редактирано от Aleksandyr

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Eee айде още някой да се понапъне с някоя друга снимка :) и бая клипчета тряя да има :))) а Al Capone да не се скатава :) каде го тва CRV да го видя :) ПП:Айде, че пуканки да си права и да сядам да гледам ICE DRIFT

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Jimmy

Адаш, не скромничи, цепиш мрака с джипката :), а и да попаднеш в пряспа... не ти пука много, висок си и излизаш без проблеми :). Oтвън изглеждаше много яко, предполагам си се накефи порядъчно :)

Редактирано от Jimmy

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest NIO

Колеги какво стана с видео и снимковия материял ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Rust

A вътре е още по-якоооооооооо :)едит : за suv-то става съпрос

Редактирано от Rust

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Animal

СУВ-а е луд, ама така е с 4 пу 4 ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аматьори :) един не дойде с нас да прави кръгчета на пистата - само на леда си стояхте :P ... да не сте балерини ? :) иначе беше яко и поради тази причина , днес повторихме с бялото ескортче :) тоя път бяхме почти сами и си правихме яка гонка на състезателното трасе ... доказахме, че ШИРОКИТЕ ГУМИ СА ПО-ДОБРИ ЗА СНЯГ :) :) :) - скъсах го

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...