Jump to content
Gergana.Krivoshieva

Италианско преследване на каритнг писта "Варна"

Recommended Posts

Аз се записах отново :tease: днес бяха тренировките и освен моята колица и на Митко прелюда нямаше други хондели но както и да е ще гледаме да отсрамим марката.Дано тоя път нямаме инциденти и всичко да си дойде на мястото.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а за Голф-а информацията ми е от собственика - Пламен (фамилия не помня) /Пантата/ Той участва и в републиканските шампионати на писта и планинско.

Странно,не съм очаквал Пантата да се появи точно там :tease:
Еми Дидо и аз си мислех че момчето на предното състезание със евото не му е мястото на пистата да се състезава с коли само с едно предаване , при това с кола 400 коня ++ но тоя път агитирахме Пантата да си изкара голфа заради евото да бъде по интересно но май евото го няма.Дано стане интересно състезание........и дано се появи младежа със евото

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest MIYAMOTO

Еми Дидо и аз си мислех че момчето на предното състезание със евото не му е мястото на пистата да се състезава

Не съм казал,че не му е мястото там,а че не очаквах точно той да се появи там.За Александър Бох приемам,че не е знаел колко тясна и малка е пистата и за това е дошъл,но Пантата знае и за това се учудих.п.п:А иначе ще могат да си ги премерят още на писта Русе :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest BatVill

Тука е младежа с евото.Днес се разминахме до ХЕИ-то.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ооооооооееееее утре ще е веселба, луда конкуренция между евото и голф 2 , а моята кола ще я пробваме на върха на възможностите и..................

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest VTEC Inside LUDA

Ами Стамба с тебе двамата ще отсрамваме и в двата класа :) Аз днес много си вдигнах адреналина. Ще видим как ще е утре :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде аз отивам за семки 4е6е сме голяма агитка :D 6е се видим горе

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:D Преклон пред момчетата от клуба!!! Много се радвам, че участваха! Добре се представиха всички - BOSS`HOGG, VTEC Inside LUDA и burner :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми колеги кво да са прай пак не си доуправихме нещата но каквото можахме направихме.Моята кола отиде на полуфинал но просто сложихме грешните гуми и така,няма са оправдавам сега.Все пак мисля че от 28 коли в клас до 1600кубика 4-то място е добро класиране.Другите колеги също според мен се представиха супер според възможностите си на колите бяха добри.Моята кола я карахме двама човека аз и още едно момче (Живко) което се представи направо прекрасно, караше ми колата повече от добре като се има напредвид че за пръв път се качи на моята кола вчера но това не му попречи да покаже какво може една сравнително пъргава хонда като моята, макар че ми каза че не познава добре колата и не я кара на предела,а и все пак я пазеше.Благодаря и за подкрепата на всички наши фенове на марката , които бяха дошли дори от русе за да гледат състезанието и да ни подкрепят, абе благодаря ви на всички :D.Доволен съм от състезанието и представянето ни, другия път повече.Живи и здрави :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Беше си супер и можеш да караш. И колицата ти е много яка.Така ме надъха...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имаше шоу. Браво на колегите!!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво на хонделките, страшни бяха. Дрифтарите и те луднаха,много екшън и изгорели гуми :plane:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако някой има снимки и клипове да ги мята тука да гледаме :plane:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

браво на вас момчета :plane:другия път още по-добро класиране!.. а как ми е изгоряло лицето от тва силно слънце :wacko:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Hondio Metan

BOSS`HOGG Справи се чудесно браво, като се има предвид че ни си професионален състезател, се справи невероятно. Другия път на 1во място спор няма. Като гледам имаше голф на газ и какво ми пречи аз да ти подгласям на второ място , ще сложа от бързия метан :plane:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

BOSS HOGG & Vtec Inside Luda искам да ви поздравя момчетата. 4-то ама все пак да не забравяме, че доста от отпадналите са професионални състезатели - така че БРАВО напълнихте ми душата. :plane: Утре ще кача клипове вечерта. Снимани са и Рекса и Прелюда. Полуфинала на рекса неможах да го снимам защото ми падна батерийката. пп: А това момче Живко ако опознае Рекса може да ги убие - наистина е добър и има стил на пилотиране. Естествено същото се отнася и за другите колеги :wacko:

Редактирано от hondari

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ейш,братле,аз ква агитка доведох от Шумен,а ти ни пренебрегна в благодарностите.......И за да не те злепоставя,няма да спомена,че минахме първо през вас,изкарахме те от леглото и от там право на пистата.....хихихихиихи!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Sa8o

ее браво на хондите сравнително добре се представиха. Црх-а на Стамен за малко да стане шампион в клас А , просто трябваше да пребори ладата на Галин Ямболов, а Самарата беше по слаба :wacko:. Успех следващия път като си с по подходящи гуми, до тогава се надявам и моята да е излязла от бокса . П.П. Стамене наистина разчитам на тебе да измислим нещо с кабелите защото няма откъде да взема, в момента съм мн назад с парите :plane:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest hondari

И за да не пропусна пак някой БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ ФЕНОВЕ КОИТО МЕ ПОДКРЕПЯХА ........

Моля за нищо. Мисля, че беше удоволствие за всеки да наблюдава това, което направихте. пп: Нали се сещаш: другия път пак ..... :plane:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е.... и професионални състезатели ли е имало? Не трябва така... те си имат шампионат, да си карат там!Поздравления! Чакаме ви и на калояново :plane:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е.... и професионални състезатели ли е имало? Не трябва така... те си имат шампионат, да си карат там!Поздравления! Чакаме ви и на калояново :plane:

Имаше, имаше и то не един или двама :wacko:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

бой по канчетата тогава :plane:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Sa8o

отгоре обаче всички коли изглеждат бавни :D незнам защо става няква илюзия, иначе аз мн съм изненадан от самарата хаьха чак до финала , женската с ладата и тя караше ама лош жребий и се падна : :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А в колата колко бързо става всичко :D Стига да имаш бензин де! Понеже днес моя посвърши и се поизложих обаче адреналина беше на мах и това е важното.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ти с какво кара? че аз от клуба знам само 1-2ма, попринцип не съм фен на такива фен клубове нито на марката хонда, просто има определени модели които ми харесват :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ИСКАМ ДА ИЗКАЖА ГОЛЕМИ БЛАГОДАРНОСТИ КЪМ ОРГАНИЗАТОРИТЕ!!!И АКО МОЖЕ ДА СЕ НАПРАВИ ИЗВЪН ТЕЗИ ШАМПИОНАТИ ДА ИМА ДНИ В КОИТО ДА МОЖЕ ДА СЕ КАРА СРЕЩУ СЪОТВЕТНОТО ЗАПЛАЩАНЕ БИ БИЛО СУПЕР! ПРИМЕРНО ЕДИ КОЙ СИ ДЕН ОТ ЕДИ КОЛКО ДО ЕДИ КОЛКО ЧАСА.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво пичове... Много ви се искефих днес и определено не съжалявам, че се разходих до Варна:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е тук мястото, но да попитам някой който го е правил?С каква програмка мога да сваля видео от miniDV камера на PC при положение, че имам USB кабел да я свържа към PC-то и да му редактирам качеството?Така ще мога да ви покажа какво имам заснето :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1нет - има пилоти от републиканския и точно те са в челните места в двата класа.В клас до 1600куб.1-Галин - писти и рали крос от доста време2-Умрялата самара ама карана от ей тоз:СНИМКА3-Инструктор с 1.6 турбо 170к.с мини купър4-Рекса на стамен каран от Живко - и той от няколко години в републиканския шампионат. Плюс това няма защо да свиква на рекса до преди година и той тренира с 4-ген хеч.5- ... 5-ти бях аз с парахода :-)Клас над 16001-ви Пантата2-ри Галин3-ти пак ПантатаПС: Иначе си стана шоу. Другия път повече участници да има от клуба :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...

Клас над 1600

1-ви Пантата

2-ри Галин

3-ти пак Пантата

...

:D Това ми звучи като "Клонингите атакуват"

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всички се представиха подобаващо...стана голямо шоу а това е най важното, Поздравления и на колегите от форума които отсрамеха марката!!! Дано следващия път да са повече участниците с марката HONDA!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За мен това е недопустимо. На нас аматьорите ни трябва поле за изява и възможност да се доказваме, да се учим и т.н. Хората участващи в състезанията на БФАС обикновено имат доста опит и не е коректно да слизат в аматьорските класове, за да "пукат" наляво и надясно. Освен това, ако не се лъжа лиценза от БФАС им забранява да участват в състезания организирани от някой друг.Не съм се разплакал, ще карам срещу всеки, лицензиран или аматьор. Просто не разбирам защо хората се записват в аматьорски състезания като определено не са аматьори. Митко Генев да сте го виждали на калояново откак кара в шампионата?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

според мен трябва да пускат коли с документи които могат да се движат нормално по улиците. Не такива да ми идват на платформи цпециално направени за 1 състезание и да пукат всичко наред, просто няма интрига - идват, взимат си наградата и заминаат. Или поне да има по равностоен жребий

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1net попринцип си прав ама само по принцип. Аз съм навигатор и имам лиценз значи ли че не трябва да карам? :PПо скоро според мен трябва да се разграничат колите - не да има 1.6 нормална срещу 1.6 състезателна срещу 1.6 турбо :Pи да се разграничат и пилотите - професионални и аматьори ...ПС: Само дето едвали организаторите искат да дават толкова награди за толкова отделни класове и групи

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам и аз да споделя какво не ми хареса. Това бяха участниците, които не се състезаваха ами носеха колите си по завоите (дрифтиха) и когато се блъснеха съперника им, стремящ се да даде най-доброто от себе си и от колата си бе принуден да спира и не му се отчита време. Нали идеята на Дрифт шоуто след края е да събере тези манияци и да се парзалят на воля. Разказа ми се играта 3 часа да седя прав и да гледам как неколцина проваляха обиколките на конкурентите си. Вярно, че публиката се радваше, но не е колегиално.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...