Jump to content
Guest slavianko

Помощ

Recommended Posts

Guest slavianko

Колеги не мога да пусна тема във продава аксесоари тук във форума. Защо? Има някакви изисквания и условия ли или какво? Отскоро се сдобих с кола от марката хонда и от няколко дена съм се регистрирал и тук. Дори не знаех къде да пусна запитването си тук. Всичко е много кофти с този английски. Имам чувството че не съм във бгфорум а в някакъв чуждестранен но това е друга темаМоля обяснете ми как мога да пускам или да отговарям в обявите продава и купува тук???????? Или поне към кого да се обърна за въпроси

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Ясно..... Добро посрещане и първи впечатления нама що :P
напълзяха ни ботове с реклами и модераторите избраха начин за борба... :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest crX-files

и сега какво??? трябжа да напиша 1000 мнения????? искам да си продам скоростната кутия и трябва се изпиша от писане???? blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и сега какво??? трябжа да напиша 1000 мнения????? искам да си продам скоростната кутия и трябва се изпиша от писане???? blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif :confused:

Баце и аз не съм доволен ама какво да се прави..... Като гледам форума дори не е преведен изцяло на български а аз съм голям националист и това супер много ме дразни. ограничения обаче има. Това изобщо няма да е в полза но така са го измислили.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е де хора,от вратата за краката,и аз обичам така,ама не всеки път ми дават ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте на всички регистрирах се преди една седмица и точно тогава си купих колица (малка бегачка). Надявам се да ме приемете в хонда обществото.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest 1net

няма нужда "офиациално" да те приемаме :lol:успех с новата придобивка, просто тази тема е за друго.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Ясно..... Добро посрещане и първи впечатления нама що ;)
Честито за хонделката!!!Недей с това 1-во впечатление тръгва с рогата!! Представи си следния идиотизъм:Ти си си купил HONDA!Регистрираш се в форума (естественно :) )!Искаш да я понакичиш (прагове,вежди,фарчета,... екстрички)!Регнал се Ганьо преди теб продава намкво си!!Ти скачаш с двата крака давай,кУриери той ти го прати,ти си го взимаш и слагаш!!!!!О ЧУДО това е менте тез от HONDA клуба мушеници,измамници продават буклуци и т.нМисля че съм прав а??????

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...