Jump to content
Prelude_2.0

Добавката Stp за почистване на Инжекцион ?

Recommended Posts

каква беше на цвят правилната ,...........някой сеща ли се ?и има ли смисъл от нея при положение че колата работи добре..... :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest assfull

абе вярно че горивата са ни под всякаква критика,ама ако питаш мен докато работи нещо не го пипай.аз съм точно обратното и все си патя от това

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля,че има такава тема,провери в търсачката мисля,че ще ти е от помощ.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Liverpool4o

Знам от майстори че не се слага добавка но тва си е мое мнение ти си знаеш.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest MUGEN-POWER

един колега тварди 4е като сложи STP и 100 октана имало ефект.:cool: във вървежа на колата. :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз слагам вече за 3-ти път (без колата да има проблем) - през около 10 000 км.Въобразил съм си, че сваля малко разхода - с около 1 на 100.

Редактирано от Ивайло Петков

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чел съм, че подобни прочисвтващи добавки спомагали и за премахване на нагара при профилактично използване от време на време, без да се е запушило нищо. Във всички случай няма да ти навреди. :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз преди време бях пробвал , мисля че беше черно STP . Ама то си пише на самата опаковка кое е за инжекцион. Ефект при мен имаше , останах много доволен ..... мисля че е време отново да сипя !!!Иначе това не е добавка за мотора , а за бензина !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също си слагам точно от черната STP профилактично и съм много доволен!!!

Марковите добавките за горива на фона на нашите мизерии ,които зареждаме винаги ще имат положителен ефект а не обратното!!!!

Няма повод за притеснения освен ако объркаш вида добавка ,което става ако не се чете за какво е.Ако ти се дават пари 100% слагай.

Добавка за масло е друго-там се слага САМО ако колата е зле и ще се продава ,иначе твърдо НЕ !!!

МисЛя че за в България е препоръчително поне веднъж на 5-10 000км

Редактирано от vtec

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

навихте ме момчета утре купувам черната .....резервоара до горе и яко газ да прокара !!!:dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest at_chuchev

На повечето бензиностанции ги има :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тия дет вуждам на бензиностанциите са некакви марки дет нищо общто немат с тая па не искам да рисковам да купувам некаф боклук...За цените, те варират между 10 и 25 лева шишенцето....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Most_Wanted

Тази добавка като я наливам трябва ли да ми е празен резервоара и като я налея задължително ли е да го напълня до горе?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми един приятел я купи за мазда си и вика че личи доста и е много доволен, той специално сипал половин резервоар и едно шише после и вика че колата по добре качвала убороти и вика че преди е имал некви леки придърпваня дет ся ги нема, чвно инжекторите са били здраво мръсни....Аз все забравям да си купа шише....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази добавка като я наливам трябва ли да ми е празен резервоара и като я налея задължително ли е да го напълня до горе?

трябва да се чете, какво пише на опаковката, там е написано точно как се използва!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм доволен от черното STP, обикновено сипвам от него като ще карам на дълъг път, двигателя после работи по-гладко, разхода пада малко. Дали от добавката или от добрите грижи за двигателя, но като си сменях свещите загледах буталата през дупките - нямат грам нагар, не е зле като за кошница на 120 000 километра:angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Slayer

Подтикнат от темата, взех че сложих ония ден черно STP. Веднага усетих разлика в празния ход (стана по-безшумна и като че ли по-гладко работи).Преди като включа климатика се усещаше за секунда неравномерна работа на празен ход, сега пробвах и като го включа, само малко падат оборотите за секунда и се нормализират без да го усетя като лека вибрация, както беше преди. Абе въобще бензините са ни кофти и колкото и да е, леко запушват инжекторите. Според мен е хубаво да се слага от време на време, освен ако не караш само със 100 октана :angry:

Редактирано от Slayer

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Most_Wanted

Ами има ли опасност като я налея таз добавка и да запуша нещо. щото кой знае колко буклуци има и като трагнат кум инжекцията и край.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хахаха, по този повод със запушването питай демон-а :plane:абе сипвай и не се притеснявай. Много интересно, но наистина празния ход става по-плавен, макар че погледнато реално това не е никаква индикация за каквото и да било.само не прекалявайте с добавките... справка пак Демон-а.... абе Ванка, май трябваше да я снимаме твойта кола със желето и как вдига от 1000 до 5000 за 3 секунди ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...