Jump to content
manniakk

Момчета май преебах прелюда нещо !?

Recommended Posts

съмнявам се че ще минеш с реглаж... Не знам с кой акъл 120... после 2ра... -10 градуса... Радвай се че не си се размазал. Може да си изкривил заден мост (най вероятно)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

възможнно ли е при положение че на джантата нищо и няма пък и не беше кой знае какъв удар .... :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами ако наистина е крив задния мост .....прави ли се или трябва друг ? кой знае каква цифра ще е .....да не говорим колко лесно се намира :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не знам какво е задното окачването на прелюда но със сигурност си изкривил нещо по него.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Коя генерация е? Прелюда не е ли с незвисимо ноготочково? Моя няма мост отзад :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако е 4та ген. мисля че бяха без мост отзаде, само с носачи.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

кой знае каква цифра ще е ...

Сладур!Ама при 120 на заледен участък не мислеше за "цифрата", нали? Много малоумен народ има по пътищата! Тази зима ще бие всички рекорди по щети и жертви - сигурен съм! :lol: Пожелавам повече зрелищни катастрофи и повече дреболии по шосето... поне децата ни да се отвратят - явно нашето поколение е объркано още в плана... :cool: Пожелавам ти най-тежката щета по иначе прекрасното окачване на Прелюда!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Те тва е тенически въпрос и технически отговори :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

нищо че няма заден мост има си греда или магаре както се казва на което се захващат задните карантии .Че таз дйадже е много скапана и много е вероятно да е я е кривнал! карай например с 140 160 и нагоре ако по4не да ти замята задницата даже и при ниска скорост спри се карай бавно и иди на майстор да ти я погледне колата!Ако караш и на висока скорост няма нищо значи е ок ,ако само на завой нещо те претеснява пак иди да я видят защото може да се разхлабена или изкривена щанга /регулираща/ и в 2та случая май трябва да идисш ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

100% има нещо криво.Колега ами то с тези скорости в зимни условия ,ако минеш метър ще баси късмета.За цифрите се мисли преди това......Но помисли от тук нататък.За съобразена скорост и хубави гуми няма да пиша ,че много off topic ще стане

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

айде и като те прегледат да не забравиш да напишеш тук каква е поразията, барем някой си вземе бележка

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а на колегата с пожеланията мога само да кажа каквото ми пожела на него да е по 10 ;)

Ако си кара като хората надали ще му се връща по 10... Редактирано от TYPE-S

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

кой знае каква цифра ще е ...

Пожелавам ти най-тежката щета по иначе прекрасното окачване на Прелюда!
;) И аз така! Що първо не се научите да ги карате тия коли? Толкова ли е трудно да се съобрази човек с условията на пътя, с колата, и най вече с уменията на т.нар. ''водач'' ;) После другите криви...Айде стига вече!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ае спрете се малко ;) Колегата Prelude 2.0 - вече е направил белята! Има конкретен въпрос и очакваше възможни причини като отговори!Можеше и да не обяснява с колко е карал нали? Не го защитавам, всички българи сме такива, правим нещо и си казваме "ами сега", и никога преди да се случи не си задаваме въпроса "ами после"Прелюд 2.0 - Наистина след проверка, сподели какво е било поне темата да завърши с техниески характер!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

първо ходих в хонда горунляне .....там ми казаха че видимо няма нищо криво .....и да ида първо на реглаж .Е...отидох в един нов център до борсата в дружба . Там работи един много кадърен пич ,който ми каза че почти е сигурен .че заден ляв шенкел е кривнал леко .......но за жалост няма да се размина с реглаж само ;) задното ляво колело е леко под ъгъл ,като го загледахме по внимателно .....и така сега трябва да пускам тема че търся шенкел (заден ляв ) пък ще видим ..Момчето ми извади документ с опис на кривината + касова бележка за пред каското ,каза да опитам да измуфтя някой лев от тях ......така и направих заведох днес щета пък ще видим дали ще дадат нещо ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Случват се и такива неща,не съдете човека!Мисля,че сам ще си вземе поука от случилото се :) Ясно е ,че на никой не би му било приятно да си удари колата по такъв нелеп начин :book: А и никой не е застрахован от подобни инциденти :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Случват се и такива неща,не съдете човека!Мисля,че сам ще си вземе поука от случилото се :lol: Ясно е ,че на никой не би му било приятно да си удари колата по такъв нелеп начин :lol: А и никой не е застрахован от подобни инциденти :devil:

Така е! И аз карам със 100-120 почти ежедневно с прелюда! Айде без пожелания, че като ви гледам по цял ден какво става направо не сте тези които ще ги правите. Н.З.Разбра се следното:1. Окачването на прелюда отзад не е с мост както се "мислеше" отначало, а с незвисимо окачване(много по-добро).2. Пораженията са много незначителни на фона на произшествията(колегата да се радва).3. "Пожелателите" да внимават още повече, че с това самочувствие да не стане грешка в поледицата. Самочувствието е брат на самонадеяността, а тя е пагубна :lol: Все пак както се казва: "drive savefly"! ;) Редактирано от F20A4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...