Jump to content
misho

Италианско преследване Iii-ти кръг

Recommended Posts

Отново леко уведомяване на тези които би им било интересно едно такова състезание, дори само като наблюдатели!

 

Студ не студ - там сме.

Аааааааа, искам да отправя една СПЕЦИЛНА ПОКАНА към "Майната" - не за друго, ами човека винаги ни подкрепя , но доста път има , далечко му е, както и на цялата "негова тайфа", та дано да го прочете по-рано! :rolleyes:

 

Копирано:

 

ІІІ-ти КРЪГ НА ЛЮБИТЕЛСКИ ШАМПИОНАТ

 

ДИРЕКТНА ЕЛИМИНАЦИЯ (ИТАЛИАНСКО ПРЕСЛЕДВАНЕ)

 

ПРОГРАМА

 

СЪБОТА 10.11.2007

10:00 – 12:00 Административен и технически преглед на автомобилите. Място – писта ''Дракон''.

 

12:15 Начало на тренировките и квалификации.

 

17:15 Край на квалификациите.

 

НЕДЕЛЯ 11.11.2007

10.00 ч. Откриване на състезанието.

 

10:15 Старт на клас А – до 1 600 см3.

 

10:55 Старт на клас В – до 2 000 см3.

 

11:35 Старт на клас С – над 2 000 см3.

 

12:15 Край на състезанието по класове.

 

12:15 – 12:25 Трето заседание на спортните комисари за обявяване на победителите по класове и нова стартова схема за генерално класиране.

 

12:25 Начало на състезанието за генерално класиране.

 

13:05 Край на състезанието. Обявяване на предварителните резултати.

 

13:05 – 13:30 Четвърто заседание на спортните комисари.

 

13.30 ч. Награждаване на победителите и закриване на състезанието..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.... и нека силата на ВТЕК-а бъде с нас... пък дори да е икономичен :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами то си е така!Сандо - Двувалка ВитекЕмо - Едновалка Витек - ФранкиАз - едновалка Витек икономикне ни липсва разнообразие от Витек с-ми, остава само да ги използваме пълноценно :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е то само 3 хонди ли ще участват ???!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Gh0sT

огромна подкрепа от мен за голямото "Е"след в-тека . :) -УСПЕХ НА ВСИчКИ ХОНДОМАНИ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само да не ми мине котка път - смятам да документирам този път! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е то само 3 хонди ли ще участват ???!!!

е то, като вие останалите не искате да участвате!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ще се постарая да доида поне в събота :) ако не оспея :cry: мога да пожелая само много успех на всички съклубари :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е то само 3 хонди ли ще участват ??? !!!

е то, като вие останалите не искате да участвате!
аз в събота ще дойда , на ренировката но ако не м харесат резолтатите , че съм слабичак в неделя нума да участвам

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest misho

Не звучи много спортсменско, защото:1.За да участваш в състезанието трябва да дадеш време, което да те вкара в 8-цата (клас А до 1600 - макс. 8 участници)2.Ако влезеш в осмицата (пожелавам ти го от все сърце) и се откажеш-този който трябва да се състезава с теб печели служебно!!!По този начин може да дадеш шанс на някой по-слаб и да пробие напред на твой гръб!!!Но все пак ти си решаваш!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е здраве да е :) аз ще карам за пръв път на такова състезание , пък съм със слаба кола та най-вероятно нямам шан за участие и ще приключа само с тренировките, но важене е опита :cry: айде живи и здрави утре ще се видим на състезанието

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много адреналин и безаварийно състезание на тези които ще участват - обичайните заподозрени :).За съжаление ZVERO е зазимен, а аз от 1месец не съм се качвал на кола :cry:Не е важно дали си слаб или силен, важното наистина да изпиташ тръпката на състезателното каране и то на относително безопасно място. А и никой не се е родил научен или пък с най-бъзата кола....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ma4o

ще се постарая да доида поне в събота :blink: ако не оспея :blink: мога да пожелая само много успех на всички съклубари ;)

в неделя съм на работа ;) а много ми се искаше да се пробвам с crx-a ;) явно ще е догодина;) Редактирано от ma4o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами да взема да се напъна и аз да дойда в събота с 2-рата генерация и при късмет в неделя :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А на Калояново дали също има сняг като тука и какво става с квалификациите ако въобще се провеждат

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest dimy

имаше дъжд , квалификацийте се проведоха , утре ще е състезанието но аз ще пропусна , та който се е паднал с мене бие служебно ;) да му е честито

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

благодаря за поканата, но едва сега влизам във форума и е късно да се организираме, освен това съм и ангажиран утре, а и това време дето се случи........... ;) Пожелавам от сърце успех на всички участници от клуба!!!;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Приключи и третият кръг от Италианското преследване на писта Дракон - Калояново. Нека самите виновници се похвалят с постиженията, а аз ще покажа малко снимчициии! :P Има и известно количество с лошо качество, но се наложи да се качвам на втория етаж в халето, да се постоплям, че вятъра беше ... извънредно неприятен! :P

 

http://gallery2.deephorizon.net/v/ICEMAN/K...Italiansko3_07/

 

Показно:

 

Публикувано изображение

 

Клипове:

 

Бат Сандо

http://www.zazz.bg/play:0b7e5839

 

Бат Мишо

http://www.zazz.bg/play:88061c5f

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest misho

Ето го резултата от състезанието. Доста съм уморен, утре ще ви пиша по-подробно!ВИЖТЕ САМИ И НИ СЕ РАДВАЙТЕ !!!-----------------------------------------------------dimy: Никой не печели служебно от теб, защото си с време, което не те вкара в 8-цата за група А!Но все пак евала за ентусиазма, който прояви. Продължавай така и не се отказвай!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето го резултата от състезанието. Доста съм уморен, утре ще ви пиша по-подробно!ВИЖТЕ САМИ И НИ СЕ РАДВАЙТЕ !!!-----------------------------------------------------dimy: Никой не печели служебно от теб, защото си с време, което не те вкара в 8-цата за група А!Но все пак евала за ентусиазма, който прояви. Продължавай така и не се отказвай !!!

честито второ място следващия път 1-во е пак браво че бяхме само 8 коли вчера :P като си тръгнах та влизах в 8-цата :P значи са дошлш още ентусиясти :P а аз така или иначе не се надяахда вляза в 8-цата с мойта кошница :P:P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При тръгване от София, както повечето знаете, валеше сняг, 1net водеше колоната и даже се наложи дори с 50-60км/ч да се кара по магистралата. Леко,бавно и славно, след тунела на Ихтиман се бяха наджаскали бая колици - много гадно и така постепенно стъпихме на чист асфалт, само леко валеше дъжд.Отиваме на пистата, приказки,това онова и Ицо Стоилов каза: "Състезание ще има независимо от условията на времето!"Най-интересната част е че имахме прдставителка на Хонда - Една мацка която не чете и не пише тук във форума, но взе участие с CRX Del Sol (с малкият ВИТЕК). Хър,мър първа тренировка и квалификация на дъжда с зимните гуми, само Емо сложи сликове , та се попързаля!Втора тренировка - спря дъжда и аре сликове добре дошли, ама нали си е мокро още, та бавно и славно с времена с около 10сек. над тези които сме давали ан суха писта. Само един беше лудият в клас А, а именно Сандо който си даде идеално квалификационно време.На следващият ден, дъжд не валеше, но за сметка на това вятъра беше толкова силен че отнасяше конусите, но поне беше сухооооооо!Проведе се състезанието, и по-горе виждате резултата. Аз стигнах дотук, не защото бях добър в карането, ами просто късмета беше с мен. Първата гонка спечелих, бях се превъзбудил май много та на едната обиколка нещо стана със спирачките и директно в един от конусите, който спокойно си прелетя над колата и хоп обратно на земята :-), втора обиколка пак ударен конус - аре Мишо честито с 6 сек.наказателни. Но въпреки това компенсирах май от прелитането през шиканите-абе пак късмет!При втората гонка ,колата с която се състезавах изпусна един завой, влезе в картофите и така. Иначе щях да му гледам прахта само!!!Живот и здраве на 24-25.11.2007г. ще се проведе последният 4-ти кръг за тази година, и дано времето бъде с нас!Много благодарности на Iceman за снимките!!!П.С. Искам само да ви споделя, че момчето което всички оплюхте в темите за гонки с Голфа, се оказа много готин пич. Също така, че Голфа му се справяше отлично , а не само на приказки в темите. А не искам да ви обеснявам какво правеше с той с другата си кола - само ще загатна Mitshubishi EVO 8 или 9 - не ги познавам добре.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздравления за всички участници от клуба страхотно представяне!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

П.С. Искам само да ви споделя, че момчето което всички оплюхте в темите за гонки с Голфа, се оказа много готин пич. Също така, че Голфа му се справяше отлично , а не само на приказки в темите. А не искам да ви обеснявам какво правеше с той с другата си кола - само ще загатна Mitshubishi EVO 8 или 9 - не ги познавам добре.

Мерси за хубовите думи. И вие сички които бехте там сте голями пичове, голями ентусиасти, евал ви прави, без вaз и мнoгoто хонди нямаше да има састесание!!Най мощна група бехте там, направо ви свала шапката :-)))Хеиде, до скоро, нали след 2 седмици пак сте там за следващия кръг?P.S.: Ево 9 е :-))

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да, след 2 седмици пак ще сме да линия. Голфа върви завидно добре. Гледам добре сте го направили.за следващия път обаче стягай евото че Лъчо няма да ти се даде лесно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да, след 2 седмици пак ще сме да линия. Голфа върви завидно добре. Гледам добре сте го направили.за следващия път обаче стягай евото че Лъчо няма да ти се даде лесно.

дано да си оправи Субарото до тогава, че няма нищо по добре от една яка интрига за спорта. ;-)))))

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...