Jump to content
Guest teror1sta

Габрово

Recommended Posts

Малко се гъне седалката ама става :worthy::) 108 на гума ами питали кой дот са и какъв тредуеар ?? Дока намери на 100 лв парчето ама дот 05 и тред 300 :lol: Единственото хубаво беше че са на 205/50 ... ама дърво като цяло.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Питах за точно тези йокохами от линка,размер 195/50/15

Редактирано от AMD

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЧРД ДОК :punk: Да си жив и здрав! Все такава скица и веселяга ! Колата ти е готова вече, заради това направо ти пожелавам много стълбички и шампанско през идващия сезон !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЧРД и от мен Док! Пожелавам ти да си жив, здрав и много щастлив. Да направиш тромбовачката още по-бърза и да вземеш много купи по пистите :punk::punk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чрд Докторче! Всичко по-по-най! Мн здраве и късмет преди всичко.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен,да си жив и здрав и много щастливи моменти с хондето.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЧРД Док!Много здраве,щастие и успехи ти пожелавам.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЧРД, Док !От здраве и късмет да не отърваш !Бъди все така весел и колоритен !За новия сезон ти желая много успехи и фонтани от шампанско !П.П. Racer Doc rulezzzz :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Dok жив и здрав и много успехи :) , и радост в семейството .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Д-ре, Честит Рожден Ден братле. Желая ти много здраве, щастие и успехи.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честит рожден ден и от мен чичо Докторре :D .Най-важният знак, че остаряваш е когато за пръв път не можеш да го вдигнеш втори път, а си вече стар, когато за втори път не можеш да го вдигнеш от първия път! :)

  • Надолу 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЧРД и от нашето семейство! Много здраве и успехи!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЧРД, Док, да си жив и здрав, 1 000 000 хонди да надживееш, по-здрав да си от кованите бутала, на Supra 1G-GTE, на Бил Гейтс заеми да даваш, а Шумахер да ти иска съвети, по майсторско шофиране. Наздраве :D:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Напредвам с оптичния тунинг :D Режем до здраво;)

 

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днеска Дока си нямаше работа и спомена да се качим към пистата ... до де го каза и вече бяхме на път ;) Колко сме зле с тая зима щом се радваме на драг ;):D В крайна сметка, ко прайме, какво струвахме Дока се засилил повече от нас ;) Нещо не ми харесва на къде отиват нещата, Док повече няма да ти бутаме колата :P:Dhttp://www.youtube.com/watch?v=BOJlkY_hj64Дока изтърва 2-ра !

Док, виж как те бия с една ръка :rolleyes:;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
http://www.youtube.com/watch?v=KdAMVu67t1chttp://www.youtube.com/watch?v=JLWufN9zp6M Марта, без Втека няма да го бъде май ;) Взимай се в ръце :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Хондю сменя предавките както трябва и работата става притеснителна за мен :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и последните 2, тука си личи вече ясно че Докмобила има доста напредък от преди: http://www.youtube.com/watch?v=iH0qTXKnockhttp://www.youtube.com/watch?v=tCBhTipND6U Ще ме извинявате за качеството ама тъпия тел. толкова си може :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За тази година открихме сезона :rolleyes: То ясно,че без втек не става ,от 4000 нагоре няма никой.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодарности на Теро за закачането на контролера,вече съм с вътък ;).Сега вече ще си покаже ще се чупили нещо :D П.П:Веднага се състоя оспорваната гонка Д15 срещу Гоуф 3 :)

Редактирано от AMD

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То беше баси оспорваното. Добре че се съдра да въртиш на 1-ва че ми взе само 2 коли. Сложи 2-та и са зачудих дали не натискам спирачката ;):D Сега разбирам какво им е на голфаджиите.... Би ме защото си по-лек :D :D п.п. Довечера като драсна чипа ела да пробваме как е :) Да вдигнем малко квартала, че скоро не съм им бръмчал :D

Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито, Марта. Много безаварийни км. с витек мелодия под капака :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Утре задължително трябва да замерим на Междене. Пак ще си издухам бензина за работа. Утре съм на линия МОЛ 14,00 часа.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Утре да ви сетя да носите по една 20-ка. Тая седмица аз съм бирника :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днеска от авто клуб се превърнахме в протовопожарна отбрана ;)

 

Публикувано изображение

Публикувано изображение

 

 

След като изгасихме пожара взехме че покарахме малко:

 

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Нарочно не съм редактирал следващия клип ;) Старта е по в края, който не му е забавно Дока какъв оператор е, да превърти :lol:
Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

 

Абе някой ако има идея как да ги псотвам тея клипчета в един пост а не в 20 да сподели ... ;)

 

Идеална снимака -- опела не се вижда :lol: Ама Ванката доста го е засилил . Чак ме изненада.

Публикувано изображение

 

Uploaded with ImageShack.us

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко информация относно гумите :D Има малка промяна в цената,която Боряната са обявили,но за нас за сега няма :) Парадата е на 135лв,за нас ще е около 115 лв,АВС-а няма промяна 108лв.В тези цени влиза и монтажа,баланса ,с две думи всичко.Уговорил съм евентуално другият месец в началото да ги вземем(ако ви устройва тази оферта де).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Парадата и аз мога да я докарам на тея пари ама ако ще взимаме ще е от едно място. Цените са си идиалка, само дано да има ТАЙМ АТАК, защото както е тръгнало да не си останем само с приготвянето .... :):D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

mihihi Няма бутало - да mihihiАйде стегнете се малко... Има административни спънки да се проведе каквото и да било мероприятие, а и гумите няма да дойда преди края на март !!! Сега разбра ли къде има бутало за 6-така :)

Първия кръг се отлага мамаму стара, имаме поне време за "упграде". Деба и късмета му човек иска да покара малко и все нещо се прецаква, бесен съм. Най рано Април ама дали? Писна ми от тоз дараг смешен, поне някой картинг писта да си имаме. ПФу...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе вие елате на 26 ще покараме тук при нас има каде и за драг и за все !!!http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=56208&pid=1057189289&st=60entry1057189289

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко информация относно гумите :) Има малка промяна в цената,която Боряната са обявили,но за нас за сега няма !!! Парадата е на 135лв,за нас ще е около 115 лв,АВС-а няма промяна 108лв.В тези цени влиза и монтажа,баланса ,с две думи всичко.Уговорил съм евентуално другият месец в началото да ги вземем(ако ви устройва тази оферта де).

Марта, ще поръчаме някъде след 10-ти март. Няма за къде да бързаме както се разбра.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще поръчаме ако има за какво .... !!! Като не, търсим сликове или полусликове някакви , че поне като идем да караме да караме не да се мъчим с тея смотани гуми.

п.п. Ко споко ... до април (евентуално) ще съм изкукал вече ....

Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще поръчаме ако има за какво .... !!! Като не, търсим сликове или полусликове някакви , че поне като идем да караме да караме не да се мъчим с тея смотани гуми.

Споко ве малък ! Ще има шампионат, няма да се откажат така лесно. А пък в краен случай Плевен винаги е вариант :):lol::)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

п.п. Ко споко ... до април (евентуално) ще съм изкукал вече ....

 

Евентуално -за благозвучие ? !!! :) :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така ,днес се установи защо таратайката ми не върви :) нема вътък,извод биелни лагери.Упражнението си го зная,малко студено за бачкане но няма накъде.Поне от другата седмица време имам бол.

Редактирано от AMD

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

изнамирай КВ ..... тоя няма да стане :) Щи дам един джокер кой има -> ГМ

 

Fena-aa, базикай се ... да не се гоним пак по пистата :D :D Видя че нямам стигане, бързо бягам :lol: Стар си вече, няма какво да ми се оправдаваш че си бил с чехли :P:)

Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Намерен е фазомер: прозрачен с червена капачка отгоре. Място на намирането: моя багажник Който си го разпознае или установи, че го няма да съобщи в най-близкото управление на МВР или да ми каже да му го върна :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...