Jump to content
Guest teror1sta

Габрово

Recommended Posts

Раследване на гонката от Междене доведе до откриване на тези фотоси. Тръгване на 5 200 оборота -най добро за тези гуми с много въртене и яко лаг но при по ниски обороти колата не отцепва-оборотите падат под 4000 и губя много.

0-старта е даден току що терориста литва без проблем

Публикувано изображение

1-вижда се че на самия старт губя най много.

Публикувано изображение

2-на 20 метър разликата се запазва там съм някъде около 6000-6200 оборота

Публикувано изображение

3-тука разликата е същата но след малко съм на 2 и наваксвам яко в следствие на Гърбицата.

Публикувано изображение

Като финал съм с 2 коли пред терориста но като цяло не е добре работата за мен, тая седмица ще меря колко тежат летите и железните джанти и ще раша какво да правя, гуми или джанти?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

гуми или джанти?

Турбо :):)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

като цяло AMD е най-прав иначе нямаш много шансове :)

Вземи си хубави гуми и не се побърквай с тези галоши ;)

Ще ти дам още един джокер : пак нямаш много шанс. Както забеляза на околовръстното вече гърбицата не може да ме стигне на 2-ра ;)

 

п.п. За неделя те искам с 14-ки или и аз да слагам 13-ки и да та напукам пак ;):)

п.п.п. Сменяй двигателя :)

Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

няма карантия за за турбо бе хора, биели бутала няма от къде.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

няма карантия за за турбо бе хора, биели бутала няма от къде.

Ще го надуваш нежно бе Док, само до 0,5 бара и не ти требе карантия :fun:.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес бяха замерени джантите и разликата между тях е 1,700 кг. в полза на железните, има нещо като олово в тия лети джанти и ме спират.

Публикувано изображениеПубликувано изображение

сега пък се сетих че трябва да измеря и колко тежат само гумите и джантите. Като си копувам гуми и първо ще ги меря на кантара, щото всяко грамче ме тласка надоло. Марто не се е хвалил какво става с бегачката, маи няма да издържи психически да не я натиска цяло лято ами да сложи едно трупче под педала в ролята на ограничител.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Голямо мъчение си е да не я натискам :huh: Утре ще има ли среща ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Утре съм в Алеко в 14.00 и съм приготвил жълтурите отпред за Междене, теро да не се скатава ами да идва.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Tero е на Троян и ще пропусне тоя път :huh: Ама нищо, поне малко да си поемеш въздух че като се появя и ще има пак сеч :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Голяма борба се вихри тука да се включа и аз. Теро твойта куршум на старта а

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

pepi, къде се губиш ? а ? Все с покана трябва да те търсим :) Или нещо те достраша :thumbs1:

 

Сега вече и след старта си е "куршум". Има още малко доработки ама нещо не ми се дават пари :) Ама накрая ще ги дам само и само да видя посърналата физиономия на Дока :) :)

 

Чакаме да ни дойдеш на гости, пък ще ти пуснем някоя дръпка гювеч ;)

 

п.п. Търсен , кога ще дойдеш да замерваме. Да ти видим чипчето това онова :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе ще го видиш, че и задния номер хубаво ще ми огледаш, само да събера някой лев за бенз, че леко се разорих тея дни :thumbs1: И на мен ми е интересно кво ще се случи на 400м :)Тая неделя е много възможно да дойдем, щото ще се събираме и ако се навием ще дойдем да поизтъркаме малко съединителите :)

Редактирано от Most_Wanted

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще дойда със страшна сила да се зборим

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще дойда със страшна сила да се зборим

Ей на това му викам приказка :offtopic::D

 

Айде да покажа малко АНТИприспивателни на Дока :D (така да те държи буден и в напрежение)

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еийй много арна тая траба ве мен :D , на колко мм. е. А бе както е тръгнало ще видим и Втек глава под капака щото тая траба няма да ти помогне много-много да ми вземеш победа на междене :offtopic: но много взе да ме плашиш вече. Може да ме видиш скоро в секция Купува-Продава да търся блок от 1,6. :D

Редактирано от doctor

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много тясна тая тръбичка бе Теро. Това е не повече от 45мм :offtopic:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

точно толкова е :offtopic: ама ми върши перфектна работа :D Сега някак си след 4К се сяпа повечко :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

кач пара излезе трабата Теро

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди малко пак ходихме да замерваме с Дока ;) Тоя път дойде добре подготвен с "жълтурите" ;) Старта беше ясен , отнасям го с 2 коли ама после в края на негова втора ме дърпа с 2 коли :D С 13-ките определено се развърта по-добре. Истината ще излезе на яве в неделя ;) Планирано замерване на Междене в две части : 1: Всеки кара с неговите си гуми; 2: Разменяме предните думи ;Победителя ще е този, който вземе по-голяма обща преднина от двата старта ;) п.п. За мероприятието ще се заредим обилно с масло :dry::D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам 1 литър ,ще го нося :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май си нямате друга работа и ще ме карате да си довлека кораба до Междена и да ви напляскам :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде ставайте гугутки ! :D В 14:00 да сте на линия :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много успорвана гонка стана - то голям тунинк голяма работа не се удържат тес хонди бе.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мда ;) качвайте снимките и клиповете

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

поначесах си крастата поне за малко ;)

 

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

 

pepi, печели 1-во място в 2 области: Първо ни одра на пистата. Също така взима 1-ва награда за силов "кар аудио" тунинг ;) Тая 15-ка изглежда доста добре ;)

Публикувано изображение

 

 

doctor, печели 1-во място в областта "Всикокачествени технолигии". А именно наградата я отнесе с изключителните си джанти разработка на NASA . Някой ако ми каже че има такива джанти няма му повярвам ;)

Публикувано изображение

:P:P;):P;):D :D :D

 

teror1sta, печели награда за най - евтин и ефективен тунинг. Също така и награда за най - бързо сваляне на джанти :D :D

 

клипчетата:

 

DOC, сега вече признавам, че Докмобила върви повече от моята ;):D;)

 

п.п. После се засякохме с AMD на централна поща. Направихме една дръпка до 3к оборота :D :D :D

Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еий гавро да не ми обиждаш жълтурите :cool: , но сега целта е ясна нови гуми на 185/60/14 и направо заспивам. Може да ползвам и твоите под наем за неделите на Междене :tooth::P . Трябваше да има клип и с твоите джанти че да видим разликата. Тая калибра беше маи 115к.с. заедно с опела. Тоя клип от джипа много ме искефи-това е Ноухау бе момци :rolleyes: Теро казах ти че гърбицата си е гърбица :cool:

Редактирано от doctor

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тоя клип от джипа много ме искефи-това е Ноухау бе момци :rolleyes: ......

Малко се забавихме на старта, ама ако бяхме стартирали едновременно с колите имаше опасност да ви прескочим :tooth:Все пак използвах професионален пилот :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес си смених спирачната течност, като отвих болта отдоло до колектора и наливах отгоре в казанчето. Течеше голяма мизерия на парцали-направо катран. Струва ми се че има бая мизерия вътре но ми свърши спирачната течност. Налях DOT4 на BMW купих я преди година за 30лв. и баси кожудерите. Ето една снимка на това което истече: :)

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

hondю, ако бяхте тръгнали с мръсна газ щяхте да направите капака на калибрата на палатка :)

 

Док, ти май пак си се объркал. Сменил си течността на съединителя. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги,вчера си взех купето от ремонт...тъй де,смених му мотара с D16A9...доволен съм,чакам утре да ми дойде и радиатора за този мотор че на моят нещо не му стига дебита. :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

бандюги искам да си боядисам капака черен, а по непотвърдени данни ми сказват някви цени около 100 лв :) да имате по-добре тънко предложение :blush: освен да открадна на АМД :)

Редактирано от xzibi7

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Че това животно(A9 ) влиза ли в купето на 5 ген :blush: Докарай го на някоя срещаП.П:xzibi7 дай купето за един ден ще ти го боядисам със спрей :) :) бонус към бояджийската услуга ще ти сложим скоростна кутия от Б2 :)

Редактирано от AMD

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги,вчера си взех купето от ремонт...тъй де,смених му мотара с D16A9...доволен съм,чакам утре да ми дойде и радиатора за този мотор че на моят нещо не му стига дебита. :)

Човече искам да го видя тоя звяр :blush: п.п. + бонус кутия от Б2 ще имаш и МОНО инжекция от Б2 :) :) И това съвсем безплатно ;)п.п. Даже пак малко ти искат. Чувал съм и за доста по фрапиращи случаи :) Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако наистина неможе да се измисли да е далеч от тея 100лв ще играе май спрея :blush:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Че това животно(A9 ) влиза ли в купето на 5 ген :blush: Докарай го на някоя срещаП.П:xzibi7 дай купето за един ден ще ти го боядисам със спрей :) :) бонус към бояджийската услуга ще ти сложим скоростна кутия от Б2 :)

Влиза...влиза,мислех тази година да слагам Б16...ама финансите..и тая криза...нищо до година ще я сменя...пък кой знае може и тази,смалко късмет.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги,вчера си взех купето от ремонт...тъй де,смених му мотара с D16A9...доволен съм,чакам утре да ми дойде и радиатора за този мотор че на моят нещо не му стига дебита. :)

[/quoДнес сложих и по-големия радиатор....остана някой друг тампон отзад и тва е..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде Нико докарай я най-после тая бегачка на някоя среща да я разгледаме.

Вчера се срещнах с феновете на БМВ и се сдобих с много плакати и номера за коли(вече свършиха номерата). Имам още някои и друг плакат за тяхната национална, ако някой има приятел с БМВ да се обади да му го дам. Споко няма да сменям марката, ама излязоха големи пичове. Ето го плакакта:

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някои нешто да каже за Писта Сливен меракли има ли ?Знае ли се от колко ще е шоуто ? :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм на работа :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...