Jump to content
Guest teror1sta

Габрово

Recommended Posts

ами този път сигурно ще е Хонда, а не Роувър :) П.П. Що не цъкате вече (то май само терориста от тука де дето правя кървавица от него :cool:;) )

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може да е Rover,но със сигурност беше в по-добро състояние от твоета xzibi7 :P А и тази седмица влиза в бокса и след около месец и малко пак ще говорим за Rover-a :P

ами този път сигурно ще е Хонда, а не Роувър !!! П.П. Що не цъкате вече (то май само терориста от тука де дето правя кървавица от него !!! :yes: )

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

последно друга или ше я прайш !!! а моята става лъскава веднага след 1000лв за боя, които нямам, а и не мисля да давам скоро !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Събота,ще ходя до Първомайци да видя за кви пари ще ми спретнат окачване и това онова което ми трябва...И ако ме устройва цената в Неделя я вкарвам в бокса за правене. Ако не ме изкефи цената която,ще трябва да дам...директно я почвам на части да я продавам :cry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тук във форума се продаваха няколко англичанки на части, прегледай обявите :cry: Скоро ще влизам в бокса за закачане на генерацията и кюнеца :cry: че сегашното гърне ме дразни.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

що да те дразни ?? Отзад все едно си с турбина :lol: :lol: ,като се пусне втека :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тук във форума се продаваха няколко англичанки на части, прегледай обявите ;) Скоро ще влизам в бокса за закачане на генерацията и кюнеца ;) че сегашното гърне ме дразни.

Мерси за инфото ;) Аз даже калник и преден носач купих от единия колега,миналата седмица още...Но за съжаление бързо се пръскат тези коли. По другите обяви това което ми трябва е продадено... ;) Останаха ми Волан с Airbag,Airbag табло и дясна полуоска със каретата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стягай Rover-а ;) ;) ще се намерят частиДнес монтирах генерацията (55 мм) и кюнеца отзад

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес монтирах генерацията (55 мм) и кюнеца отзад

утре те искам на линия да висим звяра ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Терористе дай от някаде да купя 2-та airbag-a за каручката бе ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

AMD Rover-a ще стане пак на кола ;) До ей сега съм мръзнал покрай него да му свалям гръмналите възглавници.Ти какво прави по Хондето?Какво пак сменя?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

генерацията (55 мм) и кюнеца отзад

определено има ефект

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има ли запалянковци?

НЕ си само ти,но немога да свикна още с този форум ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе колеги,препоръчайте ми някой добър майстор,който да ми изпъне количката,да я събере и да я боядиса? Сещате ли се за някой добър и не много скъп де ? :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

брат нали знаеш, че няма евтино в комбинация с качество - цялстно боядисване с подготовката = 1000лв :angry: тези, които съм чувал да ги хвалят са 2ма (единия Чапа, другия бил на Ябълка, но ставал предимно да ти я подготви за боядисване, а Чапа да ти я напръска) ебах маа му то в тоя град да няма 1 свестен дето да може сам да ти я направи както трябва, ами комбинации ще трябва да се правят :):)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На Ябъла е Стефан Братов и Рахита.На тях и бронята си само няма да дам да бутнат... Чапека го познавам,той да ще свърши работа. Другият който е : на Крушата Румен. Също ще я направи добре,даже утре ще идва да я види и да каже кви пари ще иска.Но мерси все пак де...И не са 1000 лв. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами на мене толкова ми казаха, когато разпитвах за моята, че цялостно боядисване е 1000лв ако искам да качествено де.... , а за Румен брадата внимавай-Владо с тиграта го знаеш нали... боядисал му я за 700лв и е с 5 различни жълти цвята + избиване на ръжда след 4-тия месец :lol: прей си сметката.. ако я прави Румен може да е добре, но ако е някой от другите ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пичове, хайде утре в неделя да вземем да отскочим до писта Сливен да видим колегите как ще се представят на драг. Там нещата започват в 11:00, и ако искаме да сме навреме трябва да тръгнем най-късно до 9:00.

 

С някои от вас се видяхме и говорихме, но организацията предлагам да я направим тук в темата.

 

Предлагам ако не вали и ако е сухо да се съберем в 8:30 в Алеко. Там ще видим колко хора сме и ще решим с колко коли и кои точно да пътуваме.Все пак може да има и от нашите мераклии да се пуснат на пистата.

 

Коментирайте тук, но до довечера !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За утре ще се класирам . G_M щял да върви за риби и се отлага смяната на тампони. AMD и Doca да стягат бегачките че иначе няма смисъл да ходим :):blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма да мога. Дойдоха гости, навивах ги да идват ама не искат. А мойта се намръщи..... другия път, еххх

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще се видим на АЛЕКО ТАМ СЪМ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И Кателиев ще дойде. С AMD какво стана . Дали знае?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Знам но се чудя още ,понеже от 16 00 съм на работа :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Знам но се чудя още ,понеже от 16 00 съм на работа :)

Ще се върнем дотогава!Скачай в тигана :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Док, хайде не се ослушвай ами тествай и кажи какво е станало :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пак ли ъпгрейди !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера терориста ми уреди Шопа да ми запише 3 чипа. Още не съм ги тествал че не остава време. Много благодарско на Теро. Сигурно в събота ще ги тествам

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
ДОК, Честит Рожден Ден :huh: Да си жив и здрав и Всичко НАЙ-Хубаво :o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЧРД, Док :huh:Голям да пораснеш - поне 1.6 VTI :o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЧРД Много здраве и щастие

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще черпя в неделя, всички, мерси и сядам на масата. :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЧРД на притежателя на Докмобила ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес пробвахме 3 чипа:1-пак ми мини обороти и нямам Втек2-работи на 3 цилиндъра-махнахме го веднага3-държи перфектни обороти (за сега след 2км. каране), няма Втек но го оставих да покарам с него. На 7к. дава грешка и ми светва чека и на 8к. изключва.Благодарско на Теро за помоща.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бина на третия чип е за двигател D14A3 със сменен всмукателен колектор, дросел и инжектори 240сс. затова няма Втек.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

оправяй го ,друго си е с втек-а :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес Емо ми направи нов чип и утре ще тестваме с терориста на обед.Марто какво става с бензиновия регулатор, сложи ли го вече?Поръчах си силиконови кабели за свещи 10,2мм. да видим как ще е искрата и може да се замисля за иридийеви свещи.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...