Jump to content
Guest teror1sta

Габрово

Recommended Posts

И събота става ,няма проблем ,ако съм на работа ще е чак към 16 00 :hondarulez: Теро ще човъркаш ли клапаните в събота ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

няма грижи :hondarulez: Само се съберете повече да ги направя на едно :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде да ви се похваля какво си направих ;)http://forums.hondabg.com/index.php?showto...17997&st=15И днеска съм най -щастливия човек у наше селу :D КУПИХ си капачка за резервоар и то от 4-ген ;)http://img392.imageshack.us/my.php?image=kapa4kaea0.jpg боядисах си я и е като нова ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еии тоя стрът бар станал много хубав, а как си сега в завоите има ли разлика? Ами то на правите 400мт. няма завои, да не се стягаш за драг шоуто във Плевен.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за 400 метра ще правя други доработки :D Определено има разлика ;) Стягам се за Италианското Преследване ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък си доразказах играта на съединителят :) леко планинско каране с постоянно светещ диод за втек-а :) при спирането пушеше отвред . Скоро ще е в бокса

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги :bow:

На последната сбирка,доста хора ме питаха за пластмасовите ленти на номера, който се слагат с логото на клуба....

Идеята ми е такава..... мога да ги порачам,но трябва да знам каква бройка и колко хора желаят такива ленти...

До колкото знам цената на една лента е 3 лева. За преден и заден номер 2 ленти значи 6 лева... ако повече хора си порачаме, доставката ще ни излезе по евтоно....

Та........, който иска такива ленти, нека да пише на лична и после ще покажа списака в темата.....

Ето за тези, който не са видели, как изглежда....

 

 

Публикувано изображение

 

п.с: Моля ви пишете на лична,нека не пълнем темата със спам  :D

Предварително ви благодаря за разбирането :D

Колеги, ако някой от вас се интересува нека ми пише на лична...

От Габровската дружина има вече заявка....

 

teror1sta - 2 бр.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много благодарности на tols ;) (ще ти дам да ми вземеш един старт :P;) )

 

За утре къде и кога ? (какво е ясно - ще се човърка по колите ;) ). Аз предлагам някой да донесе наденица, за да ви сготвя " Монтьорска наденица на КЛАПАН" :D :D :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много е студено няма да се опече ;) От 16 00 съм на бачкане, така че дотогава ще е ровичкането

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз викам да е към 13.00-13.00 часа че тогава ми е най удобно, не ме бърка къде ще е, където кажете, теро я ако можеш вземи дросела от Д16А6 да видим със него дали пак ще ми играят оборотите. направо ме побъркват тия обороти и не мога да разбера защо пали на 2000об.??;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямаш грижи , ама на този дросел MAP-а не е като на нашите. Аз заради това си преправих моя. 13:00 е добре (дано не ми се отвори работа;) ) п.п. AMD като е студено времето ти пак вземи наденички , ама ще ги сготвя на " КОЛЕКТОР" :D :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да утре сме в Алеко 14.00 часа.Благодарности на teror1sta и AMD които днес се ровъчкаха по колата ми (клапани, EACV, обороти). Нямаше наденици на колектор но грешката винаги може да се поправи ;) .От скоро време CD-то ми се побърква и си мисля че грешка 20 може да е от това ? ;) Само се чудя защо дума като teror1sta не се подчертава като грешна автоматично от компютъра ми -има нещо гнило тука ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=28086 - тука ще разнищваме тези грешки. Утре Алеко 14:00 ;) И мисля да наказвам лошо едно червено купенце. п.п. Док, "teror1sta" е всеизвесно име. ;) ;) :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Офф няма да мога утре да дойда ;) Теро Благодаря за регулирането на клапаните ще те търся и за съединителят ;) ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Теро, вземи си в Алеко и инструментите за регулиране на клапани , за да нагласим ЦРВ-то. И също и ключа за свещи да сложим на Кателиев новите свещи. Тъкмо докато пием по едно кафе ще изстинат двигателите и ще може да се пипа.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И ТАЗ ДОБРА ЗАБРАВИХТЕ МЕ БРЕ :) Надиавам се да се видим днеска

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И ТАЗ ДОБРА ЗАБРАВИХТЕ МЕ БРЕ :)

;) кой те е забравил ?? Всички НИЕ помним че трябва да "ЗАГРЯВАШ СКАРАТА" ама ти нещо се скатаваш и ослушваш ;)

Ще се сетим за теб като дойде време да сменяме съединителя на AMD ;);) ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес се събрахме бая хора, че и Каталиев почерпи -дано да ни върви само на муфта :D Ама после лошото доиде, Даката изгоря с 1 акт ама 29км. са мношко ми се струва, аз за 22км. ми взеха 100лв. и няколко точки :D Днес както винаги от как се помня бях непобедим при замерванията :shock::D :D Дано всеки път да се събираме по толкова народ, и да идва снега вече че сложих пак ЖЪЛТИТЕ подводници :P бел. авт.: ЖЪЛТИТЕ подводници-железни джанти боядисани в жълто от някои далтонист психопат със зимни гуми, единствените жълти джанти в Габрово и окръга. Направени с цел да отблъснат зачестилите автоджамбазини посегателства.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ама и вие сте намерили да се стрялкате с по 140 в патрулната зона ... :D От другата седмица, ако са рекли Господ и Снежанка, няма да е така. ;) Ще ви видя как ще превишавате скоростта на полигона в снега! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз мога да продължа да превишавам и в снега :lol:Калояне, хайде ставай и идвай на работа че се мръкна бе.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес колата взе да работи на 3 цилиндъра и отново се побърках, звъннах на Теро и се оказа че 1 свещ ми е избила :)Свеща е на 3 седмици NGK made in Japan от Самурая, също така се оказа че са ми дали различни свещи от тези за които питах, разликата е малка но все пак... На шавара ми каза че тези които са ми дали са заместител, тои също нямаше и взех пак като старата.Много са ми зацапани свещите, направо леж ама така ще е.Цялата смяна бе извършена от teror1sta ама пак отказа черпене със чорба, другия път нося виното и докато не се почерпи няма да ми пипа колата иначе пак ще съм длъжник :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

AMD стига налива масло в огъня, че ще ядем бой накрая :) :) п.п. Няма ли да сменяме съединителя ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямах време да мина да проверя как стои работата с поръчката и да видя дали ще стане там смяната :) Като си карам пенсионерски до 2500 държи :)П.П:Трябва да видя и как ще изгоня "майстора" ;) че с неговите съвети ще сменяме цяла седмица

Редактирано от AMD

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес след смяна на компютъра със P28 ми остана само грешка 20 и оборотите пак си играят.Теро ти сигурен ли си че ако сложа само нова кутия за бушони която има ELD и ще се оправят нещата, защото гледах схеми от мануала за моя Сивик и ми се струва че други жици от него не излизат просто минават през него от другите бушони, маи ще ходя до моргата утре да видя дали имат такива кутии за да пробвам. Тази снимка която си качил във темата от твоята кола ли е?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не не и не. Тая снимка е от тема за въпросното нещо. Там бяха писали че така един си е решил проблема, ама знам ли. Ти такова нещо не можеш да намериш и да се ****. пита ли 1net дали може да се забрани от компа ??

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да питах го и каза че го е забранил, питах и РЕДПАУЪР за неговия каза че е с П28 и Емо я е правил и тръгнала без грешки, предположи че може да е от някоя хлабава връзка на някои кабел ама пусти кабели как да ги проверя 1 по 1 и аз не знам, ти като ел. инженер кажи как да действам.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами караш я в Теро сервиз и почваме да ровим :):D п.п. Много странно :tooth: забранена , а я набива :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като откачиш акумолатора пак ли я вади ? Теро събота ще можем ли да го сменим ? Утре ако остане време ще мина да говоря в сервизчето :tooth:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе не е много хубаво да вади акумулатора ! А за съединителя: събота съм на работа (на повикване) и не знам да ли ще ми излезе работа . Да не да го почнем и да ме викнат. То и да ме викнат няма да се бавя много ама знам ли.

Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Каквото и да рестартирам грешката 20 си остава, гледах днеска масите по двигателя, кабели заголени но нищо.Пуснах 2 линка в другата тема на английски са , теро я виж някои не може ли да ги преведе или Каталиев ако може да помогне, в събота ще ходя до София за смяна на инжектори при Емо и пак ще я погледне, но ако съм подготвен малко може да пробваме това онова.Линка към темата за грешката: http://forums.hondabg.com/index.php?showto...15&start=15

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Теро ;)

Публикувано изображение

Публикувано изображение

това ще влиза скоро в колата ;) за първото ще трябва помощ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много яко гърненце ама ще трябва и заглушители да вървят с него, че е много шумно. Ами то останаха само 2-3 метра тръби и си направо с нова генерация. А съединителя ще стане ли за неделя да го тестваме.В събота съм при Емо и днес прочетох за ламбда сонда тъи че теро оная 4 жилната ако е при тебе аиде да ми я дадеш за в събота да я монтирам и да видя дали е от нея, че ми се струва че това е проблема.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

4 жилната беше разпиляна, защото някой УМНИК и беше изоблил гайката и нямаше сваляне.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

съединителят най вероятно няма да стане готов за неделя :lol: няма къде да го сменя

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днеска карах мотора за последно :punk: Вече е зазимен и чак на пролет :lol: Ама карането беше баш като за последно :lol: п.п. Марта, търси място и да го почваме :lol: Звънни на Миленския, ако има място да го барнем в неговия гараж.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От няколко дена в Свищов се навърта един Габровски Сивик 5ген хеч. Все се опитвам да се засека със собственика ама нещо не упявам. Колата е черна с леко поизгорял преден капак, с бели джанти и така като я гледам ми се струва американско изпълнение. Най и се зачудих на огромните дискове отзад и си мисля, че е ВТИ, което е много лошо, защото ако и ваща група си имате ВТИ нещата отиват на зле :) Ей само бегачки в туй Габрово :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...