Jump to content
Guest teror1sta

Габрово

Recommended Posts

Незнам :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Теро аиде утре ще те чакам в обедната почивка у дома, таман да ти дам пари за филтъра.Абе купих синя светлина щото хондата вече е със синя кръв, бах мааму и диод 1.20 парчето.Кажи какво искаш да хапнеш за обед че да ти сготвя нещо да хапнеш под лозата.Които иска да присъства за обяд да каже какво му се яде и да идва в 12.00 да направя една трапеза, за тези които не са на работа след това имам и червено вино със свински засуканици.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

след това имам и червено вино със свински засуканици.

абе Док това е тема на друг разговор :( Това го кажи петък или събота :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

червено вино със свински засуканици.

:(Голямо изкушение :D но най вероятно няма да съм в града,ще пътувам.Неделя ако успея да дойда ще си изпрося едно каране на Докмобила ;) Редактирано от AMD

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest doctor

Ако има още някои гладен да идва в 12.00 у дома.Менюто включва боб със наденица и червена лимонада.Виното и скарата остават за неделя.Аиде заедно да музицираме :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

де сА изгубихте уа хондажии, тука щях да пускам темата за издирване вече :huh: откакто се изгуби от към Петъка.. правилно, че не дойдох в Неделя в 4ч, че аз както си спя до 3 само щях са разкарам :) Да са "похваля" вчера какво ми се случи - излизам си от удома и се запътвам към колата и какво да видя - блъсна ли ме както съм си спрял пред блока, а място ЕЙ ТОЛКОВА :plane: клюкарите обадиха, че бил ФОРД (най мразя тая марка) дето разкарвал на ЦБА до удома и минал с отворена врата покрай стопа, че чак се затворила като я е праснал :rolleyes: 2338 бил номерът :whip::box: сега си търся задян ляв стоп.. има малка дупчица и пукнатина... колкото да се разкарвам до ЛевИнс и да търся стоп сега.... да еба накадърниците

Редактирано от xzibi7

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така значи да благодаря на всички помогнали ми за вдигането на БУНКЕРА но не забравяите че ниама покриж весе още :whip: Колкото до ДОКМОБИЛА ако бяга толкова много значи вечемога да го пробвам :rolleyes: И НИТО ДУМА ЗА ПО ДОБРАТА HONDA (англечанка) че ще се ядосам :plane:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Миленски ти само с "Благодаря" ли ще се измъкнеш? Какво стана със скарата ??? Няма скара - няма покрив :rolleyes::plane::whip: " И НИТО ДУМА ЗА ПО ДОБРАТА HONDA (англечанка) че ще се ядосам dry.gif " - тук съм съгласен с теб, ама твоята е срам за марката :box::huh::)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest hondÑŽ

Без коментар ;)

 

Публикувано изображение

 

Ако нямаш скара може да донесеш мършата, а ние ще импровизираме примерно така:

Публикувано изображение

 

Добър апетит :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest doctor

Благодарности на Терориста които днес успешно ми върза синя светлина на Втек-а ,Втек-а включва на 5500 оборота, а прекъсвача е на 8500 -проверено, в събота ще има Втек от 4000 оборота.Скара има, мръвки има, вино има -хора няма? :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Док трябва да мислиш за окачване и спирачки ,че с този Докмобил :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Hondю как можа ?:):) Моля модераторите да му изтрият поста, защото ще заръфам монитора :D :D :D Докмобила върви да си е*е ! Док като я настъпи да видим как свети диода (на 2-ра), гледам аз оборотомера 3к..4к...5к.. 6к....7к.......8к оборотомера свърши стрелката продължава да върти :D :D Подмина доста 8к докато прекъсна. Добре че имаше все пак ограничител иначе щяхме да хвръкнем :D:) п.п. Марта слагай тюрбо, защото докмобила ще ти скъса ушите :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

сега както съм с драгаджийските гуми може и да не му се дам :) само съединителят ще ме провали, ти го видя извънградско как подмириса :)П.П:Както ми е зле двигателят само тюрбо му трябва

Редактирано от AMD

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

сега както съм с драгаджийските гуми може и да не му се дам :confused: само съединителят ще ме провали, ти го видя извънградско как подмириса :(П.П:Както ми е зле двигателят само тюрбо му трябва

Хич да н' ти пука! Слагай охлюва в "Охлюва" и то ш' си покаже. :drunk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес ми доидоха фаровете и стоповете, за съжаление не можах да измия колата защото разкопаха улицата и ме ззадръстиха (снимка 2).

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Теро абе даи да сложим някакви букси на ореолите че ги вързах направо, и габаритите висят в купето и осветяват двигателя баш като неони.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес Калоян има рожден ден и се скатава цял ден.Честито на Коко и на Ежко че се грижи така добре за него, здраве и късмет... :rolleyes::D;):D;):rolleyes::lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest tols

Охоооооо! рожденик ли имало :rolleyes:  я да се покаже да не се спотайва такъв :D:lol: Честит рожден ден и от Търновската дружина :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЧРД и от мен :rolleyes: много щастие, здраве и успехи в живота

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жив и Здрав :rolleyes: И една интегричка палава да си купиш :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЧРД, живи и здрави с Ежко :) Док, ти кво я напрай тая машина, казвай от де ги копаш :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Утре ще правим ли Алеко ??? ( 14:00)

 

бах мама му и разход :) Като тръгнах от Габрово бях на 0, налях за 20 кинта 95 (10.5 литра) и тръгнах към Троян. Днеска сестрами ме погна да сме вървяли до Плевен. Отидохме до Плевен, а бенза още небеше свършил. Викам ще карам докато свърши да видя колко ще изгори. Чак след Ловеч (последната бензиностанция като излизаш от Ловеч) ми свърши бенза(поне оставаше мн мн малко). Километража показваше 200 км :) излиза 5.3/100 като се има на предвид че минавам през селата, згоних се с 2-ма и в Плевен малко се поомотахме (ходихме до Техномаркет и после до Метро,а за капак объркахме отначало изхода за Троян и си повъртях из Плевен). Или не ми е верен километража или не съм си пил пак хапчетата :)

 

До преди малко се занимавах със старата си любов: Toyota Carina 2 :) изчистих я от вътре, вънка и набързо й регулирах клапанчетата (бяха мн зле). Ама поговорката "старата любав ръжда не хваща" не е вярна. Горката килица е останала без прагове вече :) Ама е в процес на резставрация ;)

 

п.п. Айде казвайте утре да ли ще се събираме, че да знам кога да си тръгвам :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мога да дойда но ще е набързо ,че после съм на работа (отново ) :)Док, настроен ли е Докмобила за утрешният тест ?

Редактирано от AMD

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз утре съм на рожден ден и пак няма да мога да видя адската машина на Док в действие ;>

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Докмобила сигурно няма да присъства защото ще пътува до Попово и то точно на обед. Все още в този час Емо се бори със него. След около час може и да е готов. За втора седмица ще пропусна ама жената си е жена :) иска и тя внимание че после ще избяга, а като гледам в Алеко не идват много Хонда фенки и ще трябва да стоя на сухо :) или да обръщам резбата.Поздрави.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Док, кво стана с бегачката? Оправиха ли и компа, че мойта я мъчиха цял ден, цяла вечер и на сутринта пак :lol: но в крайна сметка стана :rolleyes: п.п. А с бронята кво стана, то уж не е много ударена, ама тъпа работа се получи :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

но в крайна сметка стана :rolleyes:

Ще стане къде ще ходи :lol: майсторите си знаят работата Теро, ще сменяме съединител пак , с такова каране :lol: Редактирано от AMD

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имаше ли замерване днес, като гледам Теро е пилил нещо съединители поне след неговия опит ще сме на ясно кои издържа наи много.Имам голям проблем с оборотите на празен ход, играят много. Питах Емо по телефона но и тои не може да ми помогне. Даже като паля отиват на 2000, което ме притеснява. Трябва нещо да измисля.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямаше с кого да се замерваме :rolleyes: малко след Алеко сигурно още стоят следите от гумите на Теро :lol: Док ,кога играят оборотите и кога ги държи 2000 (топъл или студен двиг ) ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Теро, ще сменяме съединител пак , с такова каране :lol:

в тоя случай заминаха гумите :rolleyes::D бая пушилка вдигнаха :lol: щях да се удуша вътре :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отвън стана димна завеса :rolleyes: а с моят даже и гуми не успях да превъртя :lol: ще го сменям много скоро че ме дразни

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Винаги като паля и стрелката отива на 2000 оборота, после пада постепенно до 1000. И от там вече на топъл двигател играят 1000-150 , направо пред изгасване и пак нагоре но много бързо, нагоре-надолу :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Док, както ти писа АМД не пипай делкото. По-скоро почисти EACV-то и дросела, но мен ми се струва да не е от кабелите на свещите нещо. Аз имах подобен проблем и се оказа в крайна сметка единия кабел. И това се усеща само на празен ход и в много ниските режими. Можеш да помолиш Калоян да направите проба с неговите кабели и ще се разбере дали е от тях.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кабелите са ми същите, но преди не ми е правила такива проблеми, но пак може да пробваме.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Утре ако решиш нещо звънкай :P ще и закачим ако трябва моите кабели за проба

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Утре ще звънна ама към 17,30-18.00 че с тия деца и градини е така.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Проблема с оборотите ще се прави събота и неделя тъи като жената отсече "Семеиството или колата". И хаиде искам вечеря на "Горско Ханче" и няма как, събота от 13 до 16.00 когато малката спи ще деиствам. АМД ще ти звънна тогава ако не си на работа, които иска да очаства в почистване на IACV да каже за да се съберем. Мога да извадя един самовар липов чаи с бишкоти на двора за греика. :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...