Jump to content
Guest teror1sta

Габрово

Recommended Posts

на моя ли ;);) ;) :) :) :):P ако е на мене, мерси.Неква лудница е тоя подпис, направо като го видях и не бях на себе си от смях

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest YordanIvanov

габровциииииии идаааааааа.Ще имате ли среща неделята

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, ще има. Неделя, 16:00 - комплекс "Алеко". Данчо, ето ти координатите ми, ако се затулиш нейде - 0896 641 030. :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest YordanIvanov

Да, ще има. Неделя, 16:00 - комплекс "Алеко". Данчо, ето ти координатите ми, ако се затулиш нейде - 0896 641 030. :huh:

как ще се затуля бе момчето ми, аз съм половин габровец :D .и гарнитурата за картера на терориста вече е у мене.идвам.лепенки някой иска ли да нося към ГБ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest xzibi7

Ъъъъъ ъъ дали са от тези, които съм виждал до сега :huh: цена ? :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest YordanIvanov

на мене ли говориш?ако става въпрос за гарнитурата, цената е 20 лева.ако не става или ако не я удобри терориста, нп да я върна.това е бял кахър.САМО РАБОТА ДА СВЪРШИМ.обичам когато се върши работа и взаимно сме си полезни.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колегата пита май за цената на стикерите :D някой ще може ли да вземе и една за мен, че пак се очертава да съм на работа :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колегата пита май за цената на стикерите ;) някой ще може ли да вземе и една за мен, че пак се очертава да съм на работа :D

Споко бе AMD той да дойде ще му вземем всичко :huh::D Че и накрая ще почерпи :D;):D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest xzibi7

да стикерите имах в предвид и не плашете човека, че няма да дойде :D:huh:

Редактирано от xzibi7

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2 лепенки за доктора ама ако може някои да ги плати че се връщам в понеделник от село, нито нет нито хонди абе скука и кокошки.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

стига само си плащал, днеска ще отида до омбре че требе само да види нещо по колата за малко и ще взема 10-тина стикери.Ок момчета.Хайде това е от менееееееееее.Ида

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

днеска бахти филма пак ...... Ходих си натегнах болтовете на картера и измих маслото. Уж добре. Спирам пред работа и викам чакай да видя дали смърди още на масло. Не смърдеше на масло. И по едно време заглеждам от инжектора на 1-ви цилиндър малка вадичка от бензин :hondarulez: Отивам в "самурая" и ония се изцепва: "имаме ама 4 лева и след 10 работни дена".И след тези думи едвам се здържах да не му тегля една. Отивам в Дунав"нямам такива в наличност" :) . Отивам в тоя новия дето е до 8-мо. Няква мърда дето я мързи да гледа ми вика:"тука такива работи непродаваме.Тука само "тунинг" ". Направо паднах от стола :) Толкова тунинг рабоботи имаше че няма думи, забелязах че има тунинг термостати :hondarulez: . Накрая ми кипна и отидох на моргата (тая на пожарната) и ми дадоха 2 без пари. Сложих си го и няма грижи. Да се надявам че и картера ще спре да тече че не ми се сменя тъпата гарнитура.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз ходих на еса при жената, ама тя наистина е много зле, ни знае за делко нито че има комп. ами просто само със желание не става, накрая от немаи каде ме попита дали искам накладки :hondarulez:????:hondarulez:! Аз искам делко тя ми предлага накладки???

А сега наи интересното цена на делко за D16Z6 - 1250лв.

цена на комп. P28 - 2000лв.

 

КАК ДА Я ЗГЛОБЯ ТАЯ ГЛАВА БЕ МАМАМУ СТАРА ЗА 3200 ЩЕ СИ НАМЕРЯ 125к.с. НОВ ВНОС

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Те без пари :rolleyes: да взема да си купя едно делко Док , все ще изкочат от някъде

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хора вече съм в габрово.Днеска скъсах полуоска и цял ден не мога да си намеря никъде полуоска с каре и не мога да мръдна никъде с шибаната кола.Благодарности на Кателиев който дойде и днес ме издърпа до един сервиз.Утре неделя ще гледам да дойда на срещата Ви че нося и гарнитурата на теоририста и трябва да му я дам.Това е от мен.Голем карък в това габрово

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодарности на Кателиев който дойде и днес ме издърпа ...

Аз казах ли ти, че ше те дръпна с тоя твой Акорд, а? Казах ли ти? ;)Майтапът настрана. Радвам се, че всичко се е разминало с по-малката беля! :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи Кателиев има победа в първата гонка :D с кола + въже за дърпане ;):huh: Днеска ходих до Шейново. Като се върнах не миришеше на масло и инжектора беше 6. Утре може да мина през канала да видя как е ;) ама за сега е добре. п.п. Утре АЛЕКО 16:00 ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сърдете се на teror1sta ......! дойде до В.Търново видияхме се и не рачи да ви земе лепенки Хонда-фен клуб :D;) п.с: Не съм искал да черпия а? :huh:;);)

Редактирано от tols

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сърдете се на teror1sta ......! дойде до В.Търново видияхме се и не рачи да ви земе лепенки Хонда-фен клуб :D:huh:

Не е вярно това. Даже на колене му падах ама пак не ми даде ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Голем карък в това габрово

Лоша работа , дано всичко се оправи.Кателиев трябва един стикер" Пътна помощ" да ти лепнем,първо BMW а сега и друга марка :huh: Относно срещата ,няма да успея да дойда ;) От 16.00 съм на работа, а към колко ще свърша незнам.Ако приключа по бързо ще звънна на някой ,да видя накъде сте. Редактирано от AMD

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest teror1sta

некой мерклия днес да отидем до Севлиево да вземем частите дето драги4а праща от Варна?Мераклията трябва да има личен автомобил :) :) :fun:

0887768689 свободен съм :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как мина днес и някои взе ли ми 2 лепенки от колегата с Акорда и какво стана с него.Поздрави.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Акорда е оправен, обаче нямало лепенки.Само 2 броя и незнам кой ги е взел.Док ти тука 3 дена въриш ракия на дебело ама нали знаеш, че от както сме в ЕС е забранено :lol: или ти си имаш казани самоделка :lol::lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много станахме с ремонти :lol: един клапани други съединители и катализатори .Мойта и за капак като тръгвах нещеше да държи обороти :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest AMD

Абе, я ги изхвърляйте тия Хондички и вървете вземете по един Golf, да еба! :lol:

Аз имам един :D 2-ка 1.6 бегачка .teror1sta даже го возих на нея Да взема другият път с него да дойда :lol: tols супер снимки :D особенно на черният сивик с B16-ката :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest tols

Абе, я ги изхвърляйте тия Хондички и вървете вземете по един Golf, да еба! :lol:

Аз имам един :D 2-ка 1.6 бегачка .teror1sta даже го возих на нея Да взема другият път с него да дойда :lol: tols супер снимки :D особенно на черният сивик с B16-ката :lol:
Ами драсни два реда в нашта тема да изразиш мнение де :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest teror1sta

ей tols, като някое циганче си :lol: :lol: само си проси ..... :D п.п. Оносно Гоуфа :направо се изкефих, предлагам бартер с доплащане от моя страна :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ей tols, като някое циганче си :D:D само си проси ..... :D  

:lol::lol::lol: п.с: знам, че се шегуваш :D Редактирано от tols

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

днес си тръгвам от ГБ и идвам след 2 уикенда, когато обещавам че ще Ви донеса 10-тина лепенки

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще ги очакваме :P teror1sta това с диода много гадно ,все карам на 4500 за да свети :lol:П.С:За бартера с доплащане ще си помисля :D

Редактирано от AMD

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

teror1sta това с диода много гадно ,все карам на 4500 за да свети :lol:

:D ами не съм те карал да си го слагаш :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ейййййййййййй ама тея габровските хонди хич не могат да се движат да го еа:ПППП

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ейййййййййййй ама тея габровските хонди хич не могат да се движат да го еа:ПППП

те защото невървят заради това неможеш да ме стигнеш :huh: :huh: Май акорда неще да движи :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера вече ми се изчака чакалото и си поръчах делко и комп от САЩ, след 2-4 седмици ще доидат и почва големия-малък суап.Маи и тогава ще ми доидат керамичните колектори и сп. гърне от Англия, за целта обаче ми трябват и тръби на 55мм. и ще ходя да търся неиде по фирмите че незнам къде има.В неделя ще ти върна силикона Терористе, ако ти трябва по рано свиркаи.Поздрави на всички.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще стане на кола :lol::lol:ако намериш тръби от някъде казвай

Редактирано от AMD

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest teror1sta

За утре има ли мераклии за сбирка ???

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...