Jump to content
Guest teror1sta

Габрово

Recommended Posts

 

Fena-aa, базикай се ... да не се гоним пак по пистата !!! !!! Видя че нямам стигане, бързо бягам !!! Стар си вече, няма какво да ми се оправдаваш че си бил с чехли !!! !!!

 

Бях по чехли бе серсебин такъФ !!! ,трябваше ли бос да те гона по пистата !!! .

 

п.п малееее ебати цирка щеше да стане .Абе а що не си кажеш че те разнасах като куцо пиле домат !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щот не съм такъв човек !!! !!! !!! Абе бос да ти кажа можеше и да извадиш добро сцепления по завоите .... както беше се напекъл асфалта ... стигане нямаше да имаш !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още от сега те предизвиквам на два дубоя :lol: единия е на писта с кола другия е пак на писта ,ама боси по хасвалта :cool: .С две думи 400 метра и 60 метра :cool::)П.п иде лято фенче ,пак ще се видим ,живи и здрави :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Фен, за националната та искам с телевизора :cool: @АМД - дано се оправят скоро нещата, че тия 5-тички все не те слушат :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

4G излезе от бокса с нови тенекии и нова боя - готова за нови подвизи :D

 

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Готов съм: OZ + Federal = Варна Time Attack

 

Публикувано изображение

 

 

п.п: Hondю колата ти е уникална, станала е перфе и много здрава.

Помислете за Варна да ходим комплект.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това ОЗ ще ми ходи на колата :beer: Аз тези дни ще влизам в бокса,после ще видя ,дали ще има въобще каране.hondю ,задните вежди трябват леко доизкосуряване,Милен е специалист :plane: клещи ще му намерим.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На Милен няма да му дам да припари на по малко от 5 метра до колата ми :plane:, че много ги тунингова веждите.Док, честитка за новите гуми.Трябват им няколко старта на бетона горе и са готови :beer: .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Купих си джанти, гуми, днес смених филтите и маслото в подготовка за Тайм Атак Варна на 13.03.

Пийвах ракийка и си мислех за тежина на гуми и дъра бъра....УДЪР, гледам през джама, някой ме целунал...

Тъпа лада нива ми наниза ролбар и ме матира ШАХ-МАТ :)

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

ааааааа стига бе,как така все се случват гадории

Редактирано от jivaka

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нищо и няма, набързо ще я оправите и ще даваш газ. Джантите с гумите са номер 1! (Завиждам ти благородно) Претегли ли джанта с гумата колко е?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм теглил колко са гумите, джантите са 7,5кг.Няма никой да се бие, за жалост. Пича е на 18г. и искал да покаже малко Кен Блок скоростно каране. Имал съм късмет че тоя с Ладата гонил Голф 4-ка и понеже изостанал давал газ колкот мои. Мойта улица е без изход и аз съм последна къща и колата е отпред. Тоя с Голфа вижда че пътя свършва и спира пред у дома а тоя с Нивата си мисли че настига Голфа после се сумясва че оня спрял удря спирачки и се носи 20мт. (има сняг). Удря Голфа и след това мен тъй че аз се спасявам с малка драскотина :) . Младежка работа ама пък тоя с Ладата се хвърлил в загубена кауза, но накрая наказа Голф и Хонда :lol: . Да са живи и здрави, малко уплаха и много поука.

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Fena, как е ще го бъде ли ;)

Тоя идиот в момента показва включването на Втека, има и шифт лампа (просто няма нищо закачено на нея в момента, няма място вече на тестовата платка), може да се регулира точката на включване на втека и шифт ламБата. Остава да го тествам на колата дали всичко ще е както трябва . И като дойде дисплея да донапиша програмата и той да бачка. Платката почти съм я измислил, така че скоро може и да е готово :)
  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пеефектно :) ,ма мноо голема платката ,згъни едно и на мен и ми пращай да почвам да рова по сивика .Времето се затопля такаче :) .П.п аз не ти намирам кусури ,знам че е пробно изпълнението. И че после ще е по малко ;) .Едно време и аз съм държал поялник :blink::P ,ма са ме мързи да гледам :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Реално платката е тая 1-вата. Тая с цифрите е честотомер, а зад нея е генератора на честоти. За да мога да тествам. Крайната платка ще е 60*85 мм, защото искам да сложа кадърни релета и читава букса за входовете/изходите. Принципно мога да я окастря малко, трябва да видя какви кутийки ще изнамеря. Сега вместо поялник държиш ЦО :):)

Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Регламентът за Тайм Атак-а е излязъл ,остава и дата да кажат :wacko:http://drifting-bg.com/forum/viewtopic.php?t=5972

Редактирано от AMD

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Календар "Time Attack 2011"

 

1-ви кръг 09-10 април – писта „Дракон”, с. Калояново - S (street), N (no limit)

 

2-ри кръг 04-05 юни – писта „Дракон”, с. Калояново - M (modified), S, N

...

3-ти кръг 06-07 август – картинг писта „Пауталия”, гр. Кюстендил - M, S, N

 

4-ти кръг 23-24 септември – писта „Дракон”, с. Калояново - M, S, N

 

5-ти кръг 22-23 октомври – SS, гр. Видин - M, S

 

Дано това поне вече да е окончателно, че само промени в последния момент.

 

Изглежда, че само Стрийт и Ноу Лимит класовете ще карат 1-ви кръг. Вероятно още няма гуми за модифицираните.

 

Поне ще покараме повече (надявам се) :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aз малко момента с М на Кюстендил не го виждам ;) Ще е доста забавна решетка ;)

Дано няма повече изненади, че да покараме :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aйде да се похваля и аз с едни нови чехли:

 

Публикувано изображение

 

С контролера съм вече на привършване :thumbs2:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хубави чехли сте си взели момчета :) , и на "хондю" бегчката е станала много добре ,поне от това което е на снимката . Жалко само за "доктора" , дееба тея келеши :angry: . Ще се гонят гоуууффффффффф и нива :lol: . Там на полето тяхната семка :angry: . А тея застрахователи дано по скоро му огледат колата на човечеца, че да може да си я оправи преди да е изтървал целия сезон, иначе язък за гумите и желанието .

Редактирано от 4ushi

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този АВС така и не го пробвахме горе на пистата :)П.П:Някои цял ден бяхме горе,до счупвайки си колата :)

Редактирано от AMD

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами сега тъкмо се стопли времето, качвайте се и газ :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито за гумите. Требе верно се пробват как са. Успех на Варна момчета аз съм тука, като се върнете се обадете за по кафе. Надявам се поне за 8-9.04.2011 да се съберем в обща шатра на Калояново.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хондю оплюва Д15-ките ама сега ще ви покажа че само се прави... Знае че там е истината:

Кабели за свещи от д15б2...

Публикувано изображение

 

Установихме, че парадата ако не е нова и до магазина не става да иде човек :) пълен таш*к. Другия вариант просто много да се е засилила от кабелите :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:rolleyes: супер и стоят кабелите,тъкмо ще се охлаждат свещите.С моята кочина приключих.....нестава и това си е.Утре за тези които оставаме тук ,кафе ? А на тези по Варна успех. Редактирано от AMD

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някои са на работа утре и нито кафе нито състезания ще видят :rolleyes: . Марто какво се случи с машинката че се отказваш ? Нали уж сменя купето , а двигателя беше ок или ????

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Утре за тези които оставаме тук, кафе ?

Иъп. Ако всичко е наред, съм на линия.Успех във Варна, на отсъстващите :o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

кога ще има збирка че си купих две хондички един crx червен може и да сте го вийдали старозагорски беше и един сивик с двойния карборатор 4та генерация до колкото знам сяка неделя 2 часа на паркинга на алеко

Редактирано от bambu4kov

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От доста време вече не ходим в Алеко. Няколко пъти беше затворено и се преместихме в мол-а. 14:00 в кафенето на 1-вия етаж ("алегра" или нещо подобно беше).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От доста време вече не ходим в Алеко. Няколко пъти беше затворено и се преместихме в мол-а. 14:00 в кафенето на 1-вия етаж ("алегра" или нещо подобно беше).

ок начи сяка неделя там в 2 часа тази ще пропусна щото ще ходя на дрифт сабора в търново но др сигурно ще дойда

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

имам една добра идейка какво ще кажете вместо както се събирате сяка неделя в алегра в мола тази неделя да се съберем за протеста както ще направят и в софия ако сте съгласни 12 часа на паркинга на жп.гарата :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Теро, няма да се бъзикаш с батко си :)Хиляди благодарности малък за пореден път :) Доста бързо се справяме с тези кутии, като изключим че ти пада по някое желязо на главата всичко е 6.:lol:Екседито засега се справя, но още не съм го газирал сериозно:blink:в 14:00 в МОЛ-а

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

давайте да се сберем някъде някоя неделя освен тази на калояново щтото няма да мога да дойда :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Срещите ги правим всяка неделя,14.00 зимно часово време,и 16.00 лятно :) .Последно обмисляхме да сменим мястото.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

време му е да си намерим някъде място да се събираме :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aми върни на 1-ва страница и ще видиш, че от тогава всяка седмица място все се намира :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Губят ми се малко мнения или е от агнето с ракията. Днес ходих до Шумен и се запознах с трима много яки фенофе Domeniko, respewn и .... не му зная ника на фена да ме извинява. Заведоха ме до гаража с диното да се пусна с някои фен, ама нещо ме взеха на подбив... Добре че беше един фен с Астра с ХЕ20 мотор да се пуснем. Исках да се замеря с някои В16 или ..А9 мотор да видя къде съм.Астрата ми направи 1 кола на около 400мт. не знам точно тъй като ми казаха да се дърпаме до края на една мантинела на еди път околовръстен. Бях с около 160+ накрая. Евала на фена с Астрата че иначе 160км. на вятъра, не че пак неможах да се замеря с В-серия ама все пак бива. Зная колко ми правят астрите с ХЕ20 ама все пак е нещо. В днешно време всеки се прави на велик маи и никои не отразява обикновения МЕН ентусиаст. Много ми е чудно на таз национална ако обединят класовете в само един за Тайм Атак на Калояново колко велики шофъори ще се запишат и на какви времена ще карат.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Към Доктора , това е тема за срещи за това за изтрити мнения които нямат връзка, ако искаш направи една тема за приказки ...и постижения ...от Габрово и региона по примера на колегите от Пловдив

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Док , аз днес ти казах че не се събираме у Шуменъ, излизам само с двете момчета, къде бяхме на ОМВ, вече предполагам се сещаш за какво иде реч и сам си отговаряш на въпроса, ама как така не се събирате? Еми ей тей братле, мене ми е приятно с Фенове да излизам, не с рацери и ултра разбирачи и състезатели.После ми се обадиха и ми казаха как е минал деня, направо ми се :sick: , като знам с какъв мерак дойде от Попово чак, само и само да се запознаем и да има някоя приятна дръпка и забавление като цяло..... Затова като направя колата, обаждам се , паля и идвам до Габрово да покараме и да се полафим, като културни и нормални хора и фенове на хонда. Извинявам се на момчетата от Габрово за спама, а ако някой мод нещо не му хареса, пиша тука защото мисля да им ходя на гости, няма да е приятно да ми делнете мнението. Поздрави колеги :hondarulez: .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До всички пишещи в тази тема това са правилта на форума. Прочетете ги и ги спазвайте. Защото един ваш колега за 5 минути обиди на два пъти член на модераторският екип за това че си върши работата. Само да сме наясно всеки който обиди член на модераторският екип ще последва потребителя doctor в групата на хората които не могат да пишат във форума! Тъй като тази тема отдавна няма нищо общо със срещите които организирате в Габрово я затварям. За срещи в град Габрово си пуснете нова тема с точното местоположение и час. Весели празници от екипа на форума!

  • Нагоре 2
  • Надолу 4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...