Jump to content
Guest teror1sta

Габрово

Recommended Posts

От колко часа долу горе?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Следобед :) 14-15 там някъде xzibi7 трябва ми едно купе за тестове и донор :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес Миро-със белия фиат Браво го бартероса за Сивик 4г. седан Д15Б2 90к.с. карах го 10км. и мн. ме искефи, така че имаме още 1 хонда фен

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:) Кажи му че Сивика му ще бъде конфискуван :P За благото на клуба ;) Най-накрая да си намери свястна кола.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е вече и аз сам вав хонда :lol:само дето не се знае дали няма да ми я вземат тая бегачкатерро тая хонда я даам само за самолет :D

Редактирано от Al_Capone

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито мен и да си я караш със здраве, чакаме те в неделя в 14.00 в Алеко. Вече имаме две 4г. във клуба-абе много са арни бе Танасе.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито мен и да си я караш със здраве, чакаме те в неделя в 14.00 в Алеко. Вече имаме две 4г. във клуба-абе много са арни бе Танасе.

да бе ама ако ония неште да я прехварлим???????

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еее браво и честито :)Знаете че 4ген. ми е слабост .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито :( 4 ген. си е класика ,а и се очертава още една да се появи в града :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

утре ще има ли нещо на междене?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз токова .... малко .... :huh:

 

НАЙ - ПОСЛЕЕЕЕ :D (D15B2)

 

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

 

:D;):):) :) :):) :) :D

Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и да си я караш със здраве. Айде първия подарък да е от мен, червена емблемка за решетката оригинал с парт. номер, естественно срещу едно кръгче. Обади се да я разгледаме тая лачена Хондичка и да и закичим емблемката.

Публикувано изображение

Публикувано изображение

 

п.п.: тия оргиналните стелки колко пари им търсиш :)

Да очакваме ли пълна инжекция, Втек .... ала-бала -ще си търся спортен вал stage1 много скоро ми се струва :huh:

Редактирано от doctor

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Док, тези стелки може да ти дам да се снимаш с тях ама забрави да ги продам ;) Ако се смени колектора ще стане голям самолет ама ...... честно да ти кажа сърце не ми дава да я развалям. Една такава ... "девствена" :)п.п. Живот и здраве едно по така двигателче направо :angry:п.п.п. Чакайте да им обуя другите "обувки" :)

Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Теро, честито и със здраве да я караш!Най-после дойде на правилната кола !!!Кога ще я тестваме?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еййй, баце ... ти прегази рибата с валяка, да еба! :) Народът го е казал - всяко зло за добро. Кончината на Роувъра ти докара истинска Honda. Жив и здрав, бате! :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

айде честито и много безаварийни :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

днеска смених всички изгорели лампички по таблото и бутоните ;) (имаше общо 3 здрави) И си направих касетофона ;)

 

Публикувано изображение

 

 

п.п. За неделя някой ще ходили по Търново ?

п.п.п. Ползвам 4-ката в моргата на Карталов за донор ;)

Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе хайде да ходим до Плевен за дрифта, аз съм с Миро за сега други желаещи и да си уточниме час за тръгване.Търново е другата седмица. Ще ходя с моята кола.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

венци мене ме брои за плевен стига да е добро времето

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако е хубаво времето и аз идвам на Плевен . Ама май ще е скапано ..... Празника на Търново е на 22.03 със сигурност :huh: п.п. Док, хареса ли ти колата ? :bash:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ти е честита машинката , много безаварийни и само хубави мигове с нея :bash: Тря се запозная с тебе , че май така като чета имаме сходни стечения на обстоятелствата :huh: Тая неделя ако имаш възможност ела на срещата. Ще се радвам да се запозная с теб и още габровски фенове ;) ПоЗдрави ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Български шампионат за туристически автомобили 2009 - календар

Открито състезание - "Хасково"

14-15 Март

 

Първи кръг - "Велико Търново"

28-29 Март

 

така че тази седмица е Плевен :huh:

 

Колата на teror1sta е ненормална, карах я бая и направо съм възхитен -съжалих че си купих 6г., ако бях карал преди да си взема мойта нямаше никога да се чудя какво да си купя :bash: . Имаше и бонус "дрифт в снега" - много е добър тоя teror1st на дрифта бе да му се невиди, то тия дрифтове не зависят само от колата май.

Който не е карал 4г. значи нищо не е карал.

Редактирано от doctor

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Който не е карал 4г. значи нищо не е карал.

Аз откога ви го повтарям :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да вземе терориста и на мене да ми даде да покарам малко, че вярва не Ви хващам докато не се кача :D.нищо лично, просто ми се струва странно :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

я дайте мнение да ли е добре ?? Залепена е с тиксо в/у старата и е надигната и малко на криво :D Ама да се види да ли ще и ходи става :D Чакам мнения :D

 

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

 

 

Doc , много мерси за подаръка :D :D (ама ако няма да го слагам ще ти го върна).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не ща да те разочаровам, но червената емблемка някакси не й ходи. :D Оригиналната си седи по-добре. Нa old-school автомобил най-добре си му седят old-school "орнаментите". Т'ва си е мое мнение, де. Никого не ангажирам с него. :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мен нещо не ми харесва :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе колеги вие от нашия регион къде ходите да си обслужвате, ремонтирате, преглеждате автомобилите. Дайте някой съвет и препоръка. Наскоро си взех едно японче и може някой път да дойда на някоя среща, то и без това в Севлиево ни няма много много. Благодаря предварително

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

теро имблемата си е готина ама маи нешто не се вразва с цвета на колата,но решението си е твоя аз лично сам на мнението на коко. нямам тарпение да доиде неделя чв да я видя от близо-4г. маи ште превземе клуба :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами Стойно, мен ме съветват да отида там. Незнам какво е мнението ви.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами Стойно, мен ме съветват да отида там. Незнам какво е мнението ви.

:D :D :D ами и ние нямаме мнение. поне не е хубаво .... :D Коко, и на мен не ми се вижда да седи добре. Ама рекох да се допитам :D както каза за олд скуул си требе олд скулл :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре де, посъветвайте ме при евентуален проблем към кого мога да се обърна в нашия регион. Говоря за Габрово, Севлиево, Търново, Ловеч

Редактирано от mEtaka

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мини през Стойно ;) Ако ти трябва телефона му ,ще ти го дам.За реглаж на предница" Експрес сервиза" ,но мисля че и по Севлиево имате някакъв такъв сервиз(може и да се бъркам ) :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей, Теро, честито и от мен! :( Много безаварийни километри ;) Същевременно и да благодаря, че ме прати при автостъкларя до коня ;) Не че са падали големи дъждове откакто ходих там, но за сега седалката ми си е сухичка!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре де, посъветвайте ме при евентуален проблем към кого мога да се обърна в нашия регион. Говоря за Габрово, Севлиево, Търново, Ловеч

Ако ти лопа нещо по мотора и окачването - бегай при Стойно (и се наслушай на експертно мнение). :D Ама ти не бързай да ходиш по майстори! Чакай да ти се случи нещо, па тогаз се оглеждай. Ако питаш мене - гледай да не ти се случва нищо различно от обичайна амортизация на консумативи, де. :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...