Jump to content
Guest teror1sta

Габрово

Recommended Posts

за неделя наи-вероятно и аз ще се появя мястото остава ли гаража на междене или алеко ???? и в колко часа? :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гаража на Междене 14,00 часа. Благодарности на G_M, делкото вече е ток и жица ама и при него исползва флекса :tooth:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Аз днес също досаждах на GM - благодарско брат.

 

Въпросният човек живее на този адрес :tooth: : И това ако не е фен здраве му кажи :D

 

Публикувано изображение

 

Ето и моя милост как усилено работи и младши(PIPURS ') папарака ме е издебнал:

 

Публикувано изображение

 

Сложих и новия регулатор, но явно манометъра не работи и не мога да разбера на колко да го настроя и малко не е добре сега колата, но ще стане.

 

 

Като стана дума за PIPURS ето и малко актуални снимки на неговата 4-ка . Специален поздрв за всички, които твърдяха че в Габрово караме само изгнили 4-ки. Младши, колата е направо бонбон :D

 

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Редактирано от hondю

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:tooth: супер изглежда 4-ката

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

уааа , добре че е той иначе с нашите дръгели само се излагаме. И на мен ми протекоха лигите :D Станала е :D Хондю, казах ти че тоя вебер е за хвърляне :D Що не го метна днеска в багажника ми :tooth:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aлооо групата стига благодарности :D Ако забелязахте освен гараж.........има и навес под който добре се лее бира :D така че............... :D Док а колкото до делкото сам видя двата жизнено важни инструмента-СКАЛПЕЛ и ФЛЕКС :tooth: Айде НАЗДРАВЕ и ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес покарах малко и като се прибирам викам и ба гоколата става все по зле. Поглеждам компа и гледам ключето на OFF, цяло междене съм карал със заводския чип и няма Втек ама пак си я биваше.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

:D :D :D :D :D:D:P;):):D :D ;) ;)

 

Само трябваше да кажеш че си и бил на ръчна мухахахха. Док, ще ме умориш ти казвам :)

 

Аз като я карах си викам това не може да бъде .... Вдигам аз капака, гледам делкото върнато не където трябва. Бутам пак .... газ ..... пак никакви високи :D То каква била работата :D :D :D И на обратно да бях го завъртял пак нямаше да тръгне ;):tooth::boo:;):lol:

Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:) Е пак добре вървеше ,ако беше с другият чип ,съвсем щеше да отчаяш малкият втек :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честит имен ден на HONDЮ и ТЕРОРИСТА :P ОПАААА той ТЕРО има и рожден ден :P БАДЕТЕ ЖИВИ И ЗДРАВИ момчета :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честит имен ден момчета, живи здрави и корави, и рожденника да не се скатава... :) подготваш ли сеайде наздраве

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чести имен ден на всички, и ЧРД на Теро,много здраве и щастие

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси :) Честит имен ден на адашите, да сте живи и здрави :lol:;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честит Имен Ден на teror1sta, G_M и Hondю, Рожденика да почерпи най много. Пожелавам ви да ми помагате постоянно за Сивика и да ме черпите за това че ви търся за помощ. Да ме викате на маса и да ме пускате да ви бия на Междене. :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито на празнуващите, много здраве и успехи и от мен.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Е хаиде едно наздраве и от мене на всички именици и рожденици.Приемам почерпки в гаража всеки почивен ден от 09.00 до 17.00 ХА ХА ХА :D

Редактирано от Chori

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги ще има ли на Междене нещо на 9.05 и от колко часа. Да се довлечем с един кош.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Ами идвайте ама го дават да вали :D Иначе в 15:00 вече има доста хора. и стягайте машините да не се излагаме :D

Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сложихте ли си парцалите по колите че тоя град дето ви е ударил днеска :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами идвайте ама го дават да вали ;) Иначе в 15:00 вече има доста хора. и стягайте машините да не се излагаме :worthy:

дано да не вали

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги какво е времето в Габрово.Вали ли

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за сега е спряло ама да ли ще почне на ново или ще поизсъхне не се знае :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Теро, ще се качвате ли горе? Чувам, че фолкшвабен клубът щял да ходи организирано :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Баси как ме нави с една дума :tooth::D Там съм, ама като ги знам какви са рацери само един от нашите ще се нареди, защото е шматка :):D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да взема да се домъкна и аз, тогава. Тъкмо да видя прочутия гараж :tooth:.

За повода съм сложил чисто нови, професионални, хипер-супер-мега яки мишелинки :)

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

мухахаха . Ела да се видим, да побистрим политиката.

 

Гледай аз какво ще обуя :D Чисто нови R888 - слик версията :):tooth:

 

Публикувано изображение

 

Uploaded with ImageShack.us

Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Миленчо, благодаря за донорството :blink: Утре вечер БАБИЧКАТА ще е като абитюрентка :D Още веднъж благодарско :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес добра среща беше ама и много дъжд

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А я само ми кажи тоя дъжд кой го донесе а ??? :blink:;):(:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ааааааа стига бреи аз не съм го искал,а пък ако беше сухо пича с б16а-то щеше да е още по разстроен :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Днеска след малко играчка с вече подкарания даталоджин си направих свободния ход перфектен . Фабрично не излиза толкова добре :sick1: Благодарско на InsaneP, че кибичи с мен да ми прави компания :P . Тука нали има няколко притежателя на МиниМи-та ако ми се помолят може и тяхния да оправя :sick1: :sick1:

 

Друго .. мога да ви покажа една таблица с мощността и въртящия момент на кочинката ми. Само забележете на 5000 об като се пусне могъщия Втек каква "лудница " става на въртящия момент ;)

Предупреждавам: хора със слаби сърца и притежатели на Б-серия да НЕ гледат !

 

Публикувано изображение

 

Uploaded with ImageShack.us

 

:dry::D :D :D

Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Тука нали има няколко притежателя на МиниМи-та ако ми се помолят може и тяхния да оправя :sick1: :sick1:

Моля :sick1: къде да докарам каручката :dry: Редактирано от AMD

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм на опашката, искам и аз настройка че да тупам килими наред-напред. Освем свободен ход искам и Повер във високите и якооооо :sick1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Док, ти по-скоро не си за настройка ами за: сегненти, съединител, маховик, колектор, дросел, гуми ....... :sick1::sick1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пичове, има ли мераклии да покараме тази неделя на пистата Калояново , ако е хубаво времето?Има Dracon Track Day IV на 16-ти май като гледам календара на писта Дракон , а това си е свободно каране (срещу такса де :tooth:)Пишете тук който има мерак, за да се организираме.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пичове, има ли мераклии да покараме тази неделя на пистата Калояново , ако е хубаво времето?Има Dracon Track Day IV на 16-ти май като гледам календара на писта Дракон , а това си е свободно каране (срещу такса де :))Пишете тук който има мерак, за да се организираме.

Някой, нещо :( Хайде, че не ми се ходи сам :) , а и това е една от малкото възможности човек да потренира на нормална писта.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм пас излиза към 100лв. а това са ми сегментите. Тая година със сигурност пропускам всичко, на червено съм пък и няма с какво да карам. Свил съм се в миша дупка и си трая. Догодина живот и здраве.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За жалост и аз ще пропусна :( искаше ми се ,но колата ми не е въобще за писта ,а и ламарините трябва да се правят( бояджиите искат сериозни суми :) )

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Теро ,Благодаря за работата с флекса :lol: и настройките на чипа.Трябва да отмъкнем една широколентова за донастройване.На слизането надолу я тествах в завоите,много по добре се държи.

Редактирано от AMD

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трябва ама много пара :lol: Днеска успях да заснема най-накрая

:lol: :lol: :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...