Jump to content
Guest teror1sta

Габрово

Recommended Posts

Вървете и до междене , много от бегачките от нашия регион ще ходят да се пускат към 17 часа

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дойдоха бегачките ама за сега са далече от нашия клас ;) Най- конкурентната ни Хонда в момента се разработва и не успяхме да участваме на високо ниво. Май моята се представи най-добре днеска (по едно време ме нямаше ако се е случило нещо казвайте) размазаха ме само с 4-5 коли :thumbs1:

 

Днеска Осата намаза Втеците ;), че и Хондю караше - +50 кг. отгоре :thumbs1: Марта стягай се, давай да бутнем малко бегачката. То и дока трябва да се стяга- направо махай главата от 6-така и я бодвай в 4-ката ;)

 

п.п. пък колектора ако няма какво да го правиш мога да те отърва от него ;)

Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Учудващо се напълни с народ на Междене ,имаше и съскалки само конкурентна хонда нямаше :thumbs1: Теро , мойта е в графата Д15 -много зле ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес Осата на teror1sta наистина беше доста бърза. Аз го отдавам на по-хладния въздух. Жалко че се замотахме и не можахме да покараме още.П.П. Всички които не дойдохте да катрате картинг много изтървахте. Направихме си много яка гонка с Матео и Кателиев.Другия път пак ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жалко че се замотахме и не можахме да покараме още.

емм ;) нали видя , че по голям кърък от мен няма просто .....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май някой вече има книжка.Айде да му е честита и с пожелание без бъдещи проишествия и полицейски издевателства над нея.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет Пи4ове :lol: Ве4е сме на линия-ЦИВИЛИЗАЦИЯ-имам си НЕТ :lol: Е сега се спуках от четене че много съм назад с материала:lol:!:lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет Пи4ове :lol: Ве4е сме на линия-ЦИВИЛИЗАЦИЯ-имам си НЕТ :lol: Е сега се спуках от четене че много съм назад с материала:lol:!:lol:

Eeeeee най-сетне.Добре дошли отново в цивилизацията :lol:.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най после ви закачиха кабела :D Събота ще правим ли нещо на Междене ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

то няма никой желаещ за Междене. Аз гуми така и не си купих. Тези почивни дни може да ми се наложи малко ремонти :D:D Мауглестия някой знае ли го кога ще си дойде ? (ако не е тука вече)п.п. ;) ще го глобя тоя човек. как ще кисне там 15 дена ....

Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чак другия месец около 5-6. До колкото знам май за 15 дни ще е на морето.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес най-после си смених шарнирите и носача заедно със курмилните накрайници, излязох да покарам и спирам зад един Ланос. Гледам О-ЧУДО тоя си мие номера на колата, викам абе де са му пръскалките ->ами те били на моя радиатор :rolleyes: сега останах и без радиатор, целия се излива и пръска навред. Ще търся друг, баси и чудото таман стегнах предницата и нов проблем. Айдеееее отиде.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес най-после си смених шарнирите и носача заедно със курмилните накрайници, излязох да покарам и спирам зад един Ланос. Гледам О-ЧУДО тоя си мие номера на колата, викам абе де са му пръскалките ->ами те били на моя радиатор :) сега останах и без радиатор, целия се излива и пръска навред. Ще търся друг, баси и чудото таман стегнах предницата и нов проблем. Айдеееее отиде.

Док колко струват шарнирите и кормилните накраици и колко вземат за смяната :) :) Редактирано от xzibi7

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Шарнирите ги взех по 10 кинта от склад, накрайниците за 20лв. двата от Чори нови щот му бяха излишни и в склада казаха по 10лв. на накрайник и ги купих от него на същата цена. Цените са от склад, един френд има фирма и ми ги пусна както муги дават на него. Сам ги смених но те саветвам да питаш GM-а да ти ги смени щото е голям хуй. http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=38752 хаха не си ми чел темата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще има ли хондаджии на пистата в междене защото ще дойде една групичка от пловдив

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щом ще идвате чак от там ще дойдем :) Ако не можете да го намерите къде се намира или има някакви проблеми 088 7768689 - Георги :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодарности на колегите за посещението , добра среща си направихме на Междене и видяхме малко Б серия на пистата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодарности на колегите за посещението , добра среща си направихме на Междене и видяхме малко Б серия на пистата.

:D:):) Я пусни снимки колега

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ключодържателите са при мен, който си го иска да идва да го взима :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моите даже вече си ги взех.Много са добри.Теро аз забравих да те питам допълнително за доставката няма ли да даваме

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

доставката бях я сметнал. Трябва само да си ги вземете :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

МОМЧЕТА ПОМАГАЙТЕ:lol:!:)!! тарся си сивик 1.4/1.6-англичанка да има климатик и да е сгодна колица. ако някои се сети нещо пишетеп.п. именни поради тази причина се и продава седанчето ми/сивата 4-ка/

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз, малко да ви сръфам защо не навихте колегата с тайп Р-а да се пусне ,че мойте хора тука голфажииите ме нервят с тяхните 2- литрови бързи коли :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

сивик 1.4/1.6-англичанка

Виж Chori (Милен )споменаваше ,че ще продава неговата :lol: Снимки нямам от гонките , колегите които идваха на гости снимаха (Габровци сме все пак :) икономия на фотоапаратите)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
airbrush, за кой Type-R говориш ?? И то голфари дето да бият резачката на Hondю не се намериха, нищо че е със супер преебан съединител. Те мен едвам минаваха ти ТайпР да вадим :lol::):lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

teror1sta за Акорда сребристия говоря той е тайп р спорихме с моите хора викат , че бялото пежо щяло да го бие :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

по мое лично мнение това Пежо ще му скъса гъза ...... Той тоя акорд беше на гостите от Пловдив :)

 

airbrush, аз трябва да ви мъмря ;) Къде се изпокрихте с малките Втеци ?? Уж много вървят пък ви е страх да се пуснете срещу почти стокова 4генерация 1.5 :P :P ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мхм, значи трябва да направя съединителя :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

кой е като AMD с раздвижената ролка :) :) (и свиреща водна помпа ама това е друга тема :) )

 

Публикувано изображение

 

 

п.п. и моята пластмаса я "олекотих" ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:thumbs1: помпата вие като турбинка, тези дни трябва да я сменим :lol: Не си снимал другата част стейдж 3-то

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

давай да се мятаме тая вечер да сменим и съединителя :lol: че утре да видим да ли си е струвало псувните днеска :thumbs1: Док , сподели да ли си сменил шайбата :lol: :lol: :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

aaaa спрете се бе :thumbs1:!Големи тунинги голямо нещо, скоро ще вземете да ме биете като шкембе у довар :lol:А н мен нещо взе да ми присвирва Сивика, май е генератора нещо ама няма време да го погледна :lol:Утре 16:00 ч. на обичайното място.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

много тунинг, много нещо ;) аз трябва да си "тунингвовам" скърцането на някой тампон или незнам какво отзад, както и да видя дали това лопане на волана може да се орави с кормилен накрайник ;) , но да видим кога и къде ще е :) а вие около 17:30ч неделно време къде се подвизавате :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ето така се прави Хонда среща в Габрово :) :) ( Doc, трябва да ти се отнеме книжката за фотограф. Ай кажи ми как успя да я размажеш така ?? ;) )

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

п.п. Пежо и той е към групата, не е случаен !

Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

(и свиреща водна помпа ама това е друга тема :) )

Май и ти си като мен вече :);) Ще трябва да влизаме в това гаражче пак , но първо трябва да си запишем час.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да се похваля, днес пристигнаха джантите. Предните са обикновени хващат гуми до 195; задните обаче са по широки в момента на тях има гуми 225/40/14. Лошото е че нито една гума не става даже за пилене-леж от всякъде. Напролет ще вземам 4 галоша и тогава ще ги слагам.

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Спецялни благодарности на Chori(Maugli)-никой не знае кой е вече, teror1sta, AMD за помоща днес при смяна на окачване. Групата е доста мудна за 5 часа ->2 амортисъора и 2 пружини. Ама голям зор ми дават бе направо се счупих от работа. Благодарение на някакво приспособление за законтряне на шайби предоставено от AMD, teror1sta ми смени шайбата и вече имам писта за хидравлика. Малко снимки от днес (не са размазани):

Публикувано изображение Публикувано изображение Публикувано изображение Публикувано изображение

В крайна сметка имам 2 амортисъора Кони и 2 пружини HR отпред. Може да си прайме срещите пред гаража на Милен то всеки оправя по нещо и така ама другия път аз ще давам зора АЙДЕ БЕ АЙДЕ.....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не са размазани , защото не си снимал ти :P Док, ние за 1 ден правим основен ремонт, ти не можеш да смениш 2 амортисьора :P :P и добре че, като запънеш някъде като ти се насмеем вземем го направим, иначе още щеше да седиш и да обикаляш колата :blush1: Ама като толкова много знаеш - задните сам ;) Ние ще седим и ще ти гледаме панаира :)

 

и вземи си понаправи малко двигателя, че нагоре към кулата още малко 1-ва трябваше да върна :P :P :D :D

 

п.п. АМД , върви при майстор Док: смяна на съединител става за има няма 20 минути. Процедурата е следната: обикаля няколко пъти колата и казва че не става . И работата свършва до там (освен ако не сме наблизо с маугли да го направим ние :D ) .

Утре ако решиш да го барнем звънкай и сме там ;) Ако спя - звъни докато не се събудя :P

Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...