Jump to content
Guest teror1sta

Габрово

Recommended Posts

Бах мамаму не оставяте човек да а се похвали сам :( Колкото за гаража ЧАКАМ ДА видим кои кога е свободен ?За почерпката то се знае :D:P

Еее взе я най-накрая :P. В случая не важи поговорката: Старата любов ръжда не хваща, защото бая е тръгнала, ама любовта към 4ген. е вечна :P.Миленски, аз мога за неделя да помогна. В събота ще правя ремонти в къщи :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В неделя в 14.00 съм свободен, не съм много як ама мога да пия много. Кажи някакъв час и да го зглабяме.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

миленски брои и мене за неделя. само кажи каде и в колко4ген тряя да се подкрепяме НЕКА СЛОЖИМ ПОКРИВ НА НОВАТА-СТАРА 4-ка :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като гледам комаи нещата отиват за 14.00ч на Алеко Да видим кои там кои не е и кои колко е силен :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Голямо благодаря на всички Сега гнилоча вече ще си има покрив :cool: Бах мамаму колко работа ме чака :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бах мамаму колко работа ме чака :huh:

:huh: ти го каза" "МЕ чака" :cool: Понеже пак останахме излъгани за скара, вече ще се мъчиш сам :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги вкарвам нова оферта за тези, които искат да се раздвижат.Всеки вторник и четвъртък се събираме да поритаме с едни приятели.Днес щеше да дойде и Hondю ама нямаше как защото трябваше да работи, а пък Миленския си създаде толкова работа, че не го очаквам идните две години, така че който желае може да заповяда в четвъртък към 8 ч. на игрището на Спортната школа до ОББ. Все пак малко спорт и от немоторния не е излишен.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

някой да се похвали с нещо ?? :lol: п.п. В противен случай да вадя папарашките снимки :o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Другата седмица ще правя тестове на Междене и очаквам всички 4-ки да са налице за да ги отупам и да махна мита който съществува за най-добрите. То много 4-ки много нещо, само аз останах (след като и Калоян не се вясва) с шестака. Ама Hondю се крие нещо, вчера цял ден е карал а не е драснал и ред във форума, да му е честита и да отупва дръгелите на Междене че на нас не ни стига вътък. п.п: Теро дали Шопа ще се навие да ни покаже как се записва чип с програматора че искам да пробвам нещо, ако се навие да взема компа и програматора и да го посетим. И пусни папарашките снимки че иначе неможем я видя. :shy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Споко бе Док, направих само две дължини по улиците и я прибрах. Още е далеч от перфектното състояние, ама с времето ще стане. Въпреки това много съм доволен че отново съм в 4-ка и то DOHC :shy: . Мания е тази кола.В неделя, ако съм свършил в къщи с ремонтите аз ще черпя в Алеко.Габрово бавно се превръща в най-голямата секта на 4-та генерация ;)Снимки като я измия, че сега не е за гледане. Теро, пускай папарашките :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Док , само ти излагаш групата :shy: Вземи се в ръце и си купи 4-ген. Решението ще е още по-лесно, след като те размажем на Междене ;)

 

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

 

hondю, за Алеко и да не успееш не е проблем , ама гледай за Междене да се класираш :D Освен ако не си решил да не я мъчиш преди да я стегнем.

 

п.п. Миленски , жив ли си уа ?? Кажи какво става с колата !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честита 4-ка :) трябва да я видим в действие Док , аз да се нареждам ли на чертата ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бреи много 4g и то от хубава по хубава :) Комаи ще взема да оставя моита за части заштото колкото повече разглабям толковаповече се плаша ;):);)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Чори давай ми я за 200 кинта да я вземам и да сслагам Втек главата за Ресен.Марто идвай че много се плаша от тебе да видя къде съм.....ееее имаше време когато нямаше кой да ме бие, деба как ме е яд, ще првя нещо ейййй.......п.п: днес гледам обява в 100 вести 91г. гаражна, мн.запазена, д15б2, звъня и питам колко -2 700 ... абе тоя да не е сланчасал да го еба.

Редактирано от doctor

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

споко, той терориста нещо е анатемосан с тая 4-та генерация :Д.пълен мъртвец е...така го е шубе да го накаже акорд че даже не искаше на междене да се пуснем.не се вясна да каже, ае вади акорда тва онова ;) пълен шубелия.то такъв срам да паднеш от акорд автомат няма :) :) :О

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.......п.п: днес гледам обява в 100 вести 91г. гаражна, мн.запазена, д15б2, звъня и питам колко -2 700 ... абе тоя да не е сланчасал да го еба.

Ха-ха , той паднал с 300 лв. от вчера :). Пълен палячо.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Марто идвай че много се плаша от тебе да видя къде съм.

Трябва да и сменя маслото , да сложа новите спирачки ;) и ще е готова от всякъде от към окачване за Б серията, Д-то няма вeче накъде повече (освен охлюв ).Ще гледам да намина неделята преди работа (нали ще има черпене ) :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хондю да си я караш със здраве и безпроблемно.честито.знаех си че от много време ти е мерак.и догодина ВТ :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бах го о звера как бега :) Става въпрос за преродената ми 4gСамо дето ще се радва hondю на този звяр :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси пичове :thumbs1:ВТ търсих доста дълго време, но не намерих читава и на подходяща цена, така че за сега ще направим тази да бяга колкото ВТ, а може и малко повече ако всичко мине по план :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

Публикувано изображение

 

;) ;) ;):ppp !!! :);):);):lol::) :) ;):cry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е окончателния край на англичанката, сега поема по нов път може като я претопят и да се прероди в някой злобен Тайп-R. Ще я запомним като най-бързата англичанка, ето и един клип за збогом:http://www.vbox7.com/play:c1c676d1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само да попитам коя сега е номер 1 (англичанка ) :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

То друга не остана, така че ти си шампиона.

Аз викам да се запишем дружно за Ресен. Марто, Теро, Хондю айде бе момци запишете се да направим едно добро представяне на габровската чета. Хайде по смело да се забавляваме дружно всички, не е важно кой къде ще се класира, важно е да си направим кефа. Аз дори пробвах старата ми каска и мисля да я нарисувам за случея. Ето ме с кучето талисман:

Публикувано изображение

Обещано ми е и боне за рейса, направо съм за формула-1 :rolleyes:

Редактирано от doctor

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няколко проби от днес на околовръстното по баира с 14-ките и смяна на чипове. 1 и 2 с един чип, 2 и 3 с втори чип. Ха сега кой какво забеляза?http://vbox7.com/play:2dedc990http://vbox7.com/play:3032ae9fhttp://vbox7.com/play:615212d2http://vbox7.com/play:d446307e :dry: абе като гледам клиповете и си мисля че нещо не върви както трябва, май много превъртат гумите а от ниски падат обороти да го еба. хммм..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

сега кой какво забеляза?

Много върви :bg: особенно на 2-ра дай един чип насам :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Док, един съвет: 2-ра я изчаквай още малко преди да смениш на 3-та. 2-та ти е силата и като съм я карал определено като я изчакаш малко преди прекъсваш дръпва поне кола отгоре отколкото да смениш на 8К.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Док, не съм още за гонки нали сам се убеди миналата седмица, а и предницата ми е в окаяно състояние :)Иначе съм с нови джантета на 4-ката. Теро ги видя, много са леки :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Определено чип 1 ми хареса доста повече.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещо за събота ? Подкрепа на Док-а на гонките :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами аз съм в инженерния екип :rolleyes: Ама ако имам работа може и да не дойда ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ламер, само да не дойдеш не знам.ела да са видим бе

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес на околовръстното с 13-ките тествах, ето един клип:http://vbox7.com/play:8c438af2Като гледам и с двете е еднакво и незнам с кои джанти да ходя вече, но ще заложа на 13-ките за по сигурно. Ето и клипа с 14-ките:http://vbox7.com/play:d446307e

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

момчета кои 6те оди на ресен в подкрепа на на6ият идол док?и има ли мясти и за мене ако не сам на работа?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес забелязах 6г. хеч на балкан, май Коко си пийва кафенца в 3* кафене. С GM се засичам почти всеки ден на правата за стадион Априлов. Вчера си купих свещи и като отвих старите бяха целите в налепи и на 1-ви цилиндър имаше добавка СТРУЖКИ май работата стана за "старт от скраба", хммм и подучух че EG_holic победитела в малкия клас е със вал стейдж-2, е как да го бия бе с тая кочина дет пуши кат тамян в ада. Айде със здраве и ще се видим че пак ми дойде нещо на ум....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

4-ката вече е със сервизирана предница и се държи доста добре.Виновниците за това са нашите момчета PiPuRs``и GM. Благодарско пичове за добрата работа !Сериала продължава......

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Време е ние да се заемем с нея :offtopic:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Време е ние да се заемем с нея :offtopic:

Мдааа..... :offtopic:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добра среща си спретнахме , замерихме също така на Междене ,и се оказа че моята най не върви ;) Теро да не си ми дал друг чип ;) ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

AMD, не съм бе ;)

Днеска разкостих Докмобила ;) 2 на 1 една победа в полза на Осата ;) И най -важното че Дока беше с жълтурите ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...