Jump to content
Guest teror1sta

Габрово

Recommended Posts

в Габрово си имаме вече и сняг, а аз съм със летните гуми и не съм сменил с антифриз :blush::thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А кое време е, че не си направил всичко това ;) Така като гледам как вали утре ще има полигон ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какви зимни гуми? Аз съм приготвил сликове за отзад :lol: , че то винаги се кара с антифриз то вода ще наливаме само на полигона.Теро слагаи вериги на мотора и газ, по рано имах един ИЖ и през зимата го карах с копанки ->голям кеф.Маи тоя сняг взе да се постопява да му се не види. Някои може да кара на полусъединител :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз днес обух два цървула Gislaved Euro Frost 3 опред и оставих летните Bridgestone-ки отзад. Ходихме на полигона с бат' Валчо да се попързаляме малко, ама взех, че изринах снега и останах на асфалт. :lol: Още не е за пързаляне по полигона. За сметка на това, пък, към 19:30 се качих на околовръстното и пердаших нагоре по баира - имаше ПРЕКРАСЕН хрупкав лед от замръзнала киша. Таман за дрифтове! Летните гуми отзад отърват мно-о-о-о-о-о-го доволно. :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Теро слагаи вериги на мотора и газ, по рано имах един ИЖ и през зимата го карах с копанки ->голям кеф.

и аз МZ-та го карах и през зимата , ама това не става. То на студения асфалт неще да хване пътя какво остава за сняг :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На светофара пак ми заигра свободния ход, маи не е от IACV-то. Тая седмица ще си сменя антифриза че карам с течност за чистачки !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

че карам с течност за чистачки !

абе Док , не казвай какво си направил че ще ни се смеят и кокошките по пътя :D;) ;) :) п.п. Покарай така няколко дена, ако няма разлика ела да ти сложа пак твоя клапан.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Док какво стана с оборотите ???

 

 

 

п.п.

Спецялни поздрави за teror1sta :rolleyes:

:mellow::P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

 

п.п.

Спецялни поздрави за teror1sta :rolleyes:

http://forums.hondabg.com/index.php?s=&amp...st&p=264676

 

:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P

 

MuXaxAxaxAXax....... :mellow: Редактирано от tols

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

дояде ми се пицааа :P абе днес как един бакшиш ми сече пътя едва спрях на сантиметри от него, бах неговата майка бах и копеле :P тея бакшиши заслужават да ядът дървото :rolleyes: и с моя клаксон.. по-добре да му бях свирнал с уста :mellow: някой знае ли от къде мога да се сдобия със "злобен" клаксон с рев като от някой огромен тир или кораб :P ..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виж в магазините за авточасти :rolleyes: например кино Янтра

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няколко дена нямах нет че ми клъцнаха кабела с един багер дето ни копае улицата.На другия ден си монтирах моя клапан, но утре ще сложа пак твоя защото днес го чистих яко със спрей за букси.Двата дена които карах с него оборотите бяха пак така, от утре ще карам до неделя да видя дали ще се промени нещо.Все си мисля че е от делкото но като нямам друго за проба не знам какво да правя.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Такова черпене не се брои

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подочувам нещо за едно ВТ, ама хайде hondю да си каже във какво се е забъркал. Утре маи ще има развръзка :tease:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма нищо още не пускайте фалшиви сигнали :tease:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А трябва да има,чакам развитие по въпроса! :tease:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

утре ще правим ли Алеко ? Да ви се похваля с бавно гаснещия ми плафон :D Маугли, щангата не става :dry: ще ти я върна ;):dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вие защо не обаждате ,че в габрово има Дел солче ааа

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вие защо не обаждате ,че в габрово има Дел солче ааа

:) ами то има, ама не е от клуба (поне аз не зная за него) .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на един паркинг седи до Мола днеска го видях ама и то е в проект ,гледам беше бая разфасовано

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на един паркинг седи до Мола днеска го видях ама и то е в проект ,гледам беше бая разфасовано

С грешка си :)  Дел Сол в Габрово си немат :) Има един,който вече две години се продава в една автокъща и това е... така си седи без да в продаден,защото е в укаено състояние :) Редактирано от tols

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

терористе, утре(другиден) в 2 часа през нощта(рано сутринта) тръгвам към гб.в срядата може да пием по кафе ако искате с кателиев и който друг може разбира се

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

терористе, утре(другиден) в 2 часа през нощта(рано сутринта) тръгвам към гб.в срядата може да пием по кафе ако искате с кателиев и който друг може разбира се

кво ти стана бе човек ???? Мислиш ли че някой ще иска да пие кафе с теб ????? п.п. Обади се като имаш време да се видим :D (дано нямам работа).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да ти кажа, достатъчно ще ми е всички габровци да гледат как правиш реглаж на клапани на ТаТрА и след това и пълниш резервоара, пък ако искате да пият кафе с мен :Dп.п.ок ще ти се обадя ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе има ли развитие със случея когато хондю и чори минаха със 150 покрай патрулката по път за околовръстното и до колко време пращат честитка след като са те засекли??? днеска реших да догоня един познат, че й задаваше и скоростта беше неприлична, а те се заложили на спирката на Мадлена :) имаше спрял рейс, а моя познат беше пред мен :xmas: незнам дали при това положение могат да ме засекат, но сега се филмирам (виновен съм не отричам :) )

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:P как какво стана ? полицаите изгледаха как прехвърчат покрай тях и толкова ;) Абе пич, не се вкарвай в некви филми :D:D;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

честитки, превиквания, щот един познат го привикаха :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Заповядай :) кино "Алеко" всяка неделя от 14 00

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

вратле него знам кадее ако ме засечете по улисите спираите да се запознаем такмо ще ме разведете из дискотеките

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ти да не мислиш, че е фраш с дискотеки и всички работят всеки ден и е фраш във всяка :):) :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

няма значение се ще намерим някаде да се разцепим а може и да доидем в стз

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

айде да се похваля със стабилизиращата щанга ;)http://img185.imageshack.us/my.php?image=shtanga3gt8.jpghttp://img185.imageshack.us/my.php?image=shtanga4hz7.jpgостана само да си пробия носачите ;) някой ако се чуди колко милиметра са отворите в гредата (където се хващат скобите) да знае че са 8 мм и си имат резба. Само дето трябва първо да се мини с един метчик да се разкара мръсотията.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С грешка си ;)  Дел Сол в Габрово си немат ;) Има един,който вече две години се продава в една автокъща и това е... така си седи без да в продаден,защото е в укаено състояние ;)Кой каза че в Габрово няма Дел сол. С Шуменска регистрация но аз сам си от Габрово ;);)

Редактирано от HondaDelsol

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

остана само да си пробия носачите ;)

Как ще направиш по ситна резба ? ;) или ще е нормална ,айде стягай англичанката за италианското ;) П.П:Днес взех аксиалният лагер, остава да се захващаме и да го сменяме този съединител HondaDelsol един червен нали ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

остана само да си пробия носачите ;)

Как ще направиш по ситна резба ? ;) или ще е нормална ,айде стягай англичанката за италианското ;)
сега ще има италианско ама ще го пропусна ;) имам още работи за правене. Носачите трябва само да ги пробия :lol: те нямат резба, биалетките са с гайки :) Остана да сменя тампони, лагер, гуми, бензинов филтър и да си барна и един заден стрът. п.п. съединителя няма къде да иде ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Даааа Габровско с Ловешка регистрация ;););););):lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...