Jump to content
Guest teror1sta

Габрово

Recommended Posts

да има терориста с ко да замеря гаргите у гората :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest teror1sta

Много лошо :( събота и неделя го дават да вали ..... пу ма** ** ** ***

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е дават го да превали тук-таме до колкото прочетох в нета ей сега :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кателиев ,днеска много бързо караше :) на пътя за Севлиево, с колко беше 130 или повече ?

Редактирано от AMD

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес си взех главата от шлайфане и напасване на клапани,ето я:

Публикувано изображение

също така и наи после си взех точната гарнитура ??? чудното е че ми стана от D15B3 а тази от D16z6 не ми стана, в шах съм????"@???

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как така от D16z6 не става :) ? От Самурая ли я взема ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

големи машини спретвате :P :P а аз се чудя като го давали да вали и ако утре се сдобия със свещици към ту 14ч дали ще има някой свободен с ключ под ръка да ги инсталираме :D:P:)

Редактирано от xzibi7

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От Самурая я взех но я смених тъи като 1 път не ми стана и като занесох тази която я свалих след преглед в каталога само тая ми пасна@@@@????@????:)! А този мотор е карбуратор даже не е Втек????? Терористе ще ми регулираш ли клапаните?

Редактирано от doctor

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

големи машини спретвате :P :P а аз се чудя като го давали да вали и ако утре се сдобия със свещици към ту 14ч дали ще има някой свободен с ключ под ръка да ги инсталираме :D:P:)

удари един тел. и ще видим какво можем да направим по въпроса :P 0887768689Док нямаш грижи. Ама след като я сложат и покараш пак ще трябва да се регулират, защото се олягат. Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кателиев ,днеска много бързо караше :) на пътя за Севлиево, с колко беше 130 или повече ?

Сутринта ли? Кажи къде си ме засякъл, та да ти кажа с колко съм карал. :o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да сутринта :o на пътя за Севлиево точно където е разклона за Троян , бяхме две коли и ти профуча покрай нас :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ясно - 160. "Леко" закъснявах за работа и бях приземил педала жестоко. :o Даже не съм те отчел, извинявам се! :)

Редактирано от Калоян Кателиев

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Даже не съм те отчел, извинявам се! :thumbs2:

Бях със служебната таратайка, затова не си обърнал внимание, а и ако бях с Хондата малко щеше да ти е зор да ме изпревариш ;) Редактирано от AMD

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а и ако бях с Хондата малко щеше да ти е зор да ме изпревариш ;)

:D че той и една А3-ка немой да изпревари да не говорим за теб :thumbs2::D;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А3-ката е тунингована , за това бяга много :thumbs2: когато стане и втек ще ни мачка всички

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А3-ката е тунингована , за това бяга много ;) когато стане и втек ще ни мачка всички

Аз имах предвид Ауди А3 :D :D :thumbs2: А другата А3-ка много бой ни чака. Неделя дано е сухо че ме сърби яко крака. Сега в-тека бачка и искам да пробвам някоя Д14-ка ;) Копенцето е с нови свещи ама няма да се появи ;) че ми е мерак срещу него .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имах предвид Ауди А3

:thumbs2:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest xzibi7

Специални благодарности на Гопето :D Ех, този терорист накара купенцето да мърка от кеф :thumbs2: Забелязвам разликата с новите свещички, по-мърка и по-пъргава ми се вижда ;):D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Специални благодарности на Гопето :) Ех, този терорист накара купенцето да мърка от кеф :ppp Забелязвам разликата с новите свещички, по-мърка и по-пъргава ми се вижда :ppp:)

що недойдеш да се пробваш тогава ? :) :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest xzibi7

другата Неделя ако не съм на работа ще дойда :ppp

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днеска замервахме с Кателиев. Пак ме одра. Този път в-тека бачкаше ама съединителя неиздържа ;) АМД дай да вървим да ги сменяме тея скапани съединители ....

 

ето и резултати от днешния "ловен ден " ;) ;)

 

 

Публикувано изображение

Публикувано изображение

 

това е капачка от натурален сок целена от малко над 20 м .

Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

АМД дай да вървим да ги сменяме тея скапани съединители ....

Моя като не го зоря държи ;) пък и с този удар трябва да правя ламарини .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте на всички , имам един въпрос , отнася се за "G M" пита дали някои има кабел за свещите (за 4-ти целиндър) да му даде за проба , пък ако е наред ша си го плати . ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам ,но съм ги пуснал за продажба комплект (оригиналните са ) утре ако успея да дойда на срещата ще ги взема цена 40 лв ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest teror1sta

Моя като не го зоря държи :D пък и с този удар трябва да правя ламарини .

и аз като не го зоря се крепи ама като я сръчкам и до там...един поздрав за Кателиев
п.п.Утре 16:00 Алеко

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ходихте ли да се въртите на полигона ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ходихме ама там нестава за лъзкане(много копки и е гаден асфалта) ама за сметка на това всеки кара колата на другите ;) нещо като "тест драйв" Даже колегата mirich84 взе да го сърби кракът ;) , а маугли дойде с Датчиа :P;) ;) Пробвах съединитля: на 5-та неще да захапе от 3К оборота(на ръчна) :)п.п. Какво стана с колата ти ???

Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бронята си я изправих, добре че е оригиналната, само я нагрях леко и се оправи ,остава само да се китне и боядиса.По големият зор ще е с предната греда ,много е изкривена :) капака също трябва да се изправя.Фара също го оправих .Ще изчакам да видя застрахователите какво ще дадът и тогава ще я давам за боядисване .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest AMD

Ето как изглежда сега след грубото оправяне

Публикувано изображение Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest xzibi7

бомба, само една боица сега и заспива :lol: а днес една комшиика си беше спряла маздата пред входа и друга комшиика излизайки на заден я прасна с пунтото си :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest doctor

Ами тя направо не личи че е имала толкова сериозни повреди, все едно само боята се е олющила.И това само с нагряване-направо съм изумен.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някои ако може да ми помогне:Какво да напиша в ЕБЕЯ за да намеря цена на делко от D16Z6

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Кало�н Кателиев

Ясно - 160. "Леко" закъснявах за работа и бях приземил педала жестоко. ;) Даже не съм те отчел, извинявам се! ;)

ауе кателиев, нещо май си се пообъркал тя д15-ката с толкоз може ли да се движи момчето ми? :( ...еле пък в твоите ръце(крака) :D :D :D .много работа имам, :P :P :D иначе да дойда към ГБ да ти покажа малко виж пилотаж, казаха ми че имаш нужда....
Ей, перко, само на приказки го докарваш! ;) И съм с D14-ка, склерииии! :P 180 пра'а само на 1-ва, бе, момче! ;) А'е, заповядай насам, майна! ;) ;) ;)P.S. Пише се "висш", а не "виж". "Виж" ше ми викаш, като дойдеш и покажеш нещо, дека си струва гледаньето ... да го Ева! :lol: Редактирано от Калоян Кателиев

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да н' мъ караш да та тегля от някой трап само ... че имаше и такива на националната тази година ... :thumbs1: Аре, идвай да пием по бира, да го Ева! :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе няма ли някой от Габрово , който пътува до София да занесе едни чаркове на колега , да не се занимаваме с куриери ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest YordanIvanov

Абе няма ли някой от Габрово , който пътува до София да занесе едни чаркове на колега , да не се занимаваме с куриери ?

аз съм човека:o идвам в петък и или неделя или понеделник си отивам към софия.не е 100%, ама най-вероятно ще е така

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мамка му стара.. тея като са налели малото на макс е почнало да ми тече от картера. От задната страна :) Ако сваля гарнитурата и я нальоскам със силикон дали ще стане ?? Май тоя от самуря беше ми изцепил 80-100 лева за гарнитура :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest YordanIvanov

мамка му стара.. тея като са налели малото на макс е почнало да ми тече от картера. От задната страна ;) Ако сваля гарнитурата и я нальоскам със силикон дали ще стане ?? Май тоя от самуря беше ми изцепил 80-100 лева за гарнитура :P

КОЛЕГА, това са много пари май за гарнитура ....дай шаси ако искаш и като идвам към габрово петък ще ти донеса една гарнитура.Първо ще ти кажа колко струва естествено де

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Кало�н Кателиев

...

Аз па ти са кефа на подписа! ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...