Jump to content
siska

Има ли от Варна?

Recommended Posts

Я да не спорите кои кого събира! Събира ни любовта към Хонда! А иначе аз на неделните срещи все не успявам да дойда, дайте да се организираме тази събота, може да идем и на картинг, дето все говорим.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм навит на 13.04.2008 г. да направим една среща на картинг пистата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Dido_VN

Е аз в Събота 100% ще съм на картинг пистата, а можеби в Неделя ще пропусна.Ако има още желаещи да се уговорим за някакъв час.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги тази недяля ще имали срещишка на полигона

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво стана със срещата днес-ще има ли?И къде ще е?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

16 часа на полигона на почивка!!!Аз ще съм там :tooth: .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте! Имам хонда от няколко месеца и все се каня да дойда на някоя от срещите (от Варна съм). Обикновено тая на полигона винаги от 16 ли е?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Dido_VN

Здравейте! Имам хонда от няколко месеца и все се каня да дойда на някоя от срещите (от Варна съм). Обикновено тая на полигона винаги от 16 ли е?

Здравей и добре дошъл в отбора.По принцип срещата в неделя е от 16 ч. има и вечерна в сряда на Лучано от 21:00 ч. но мисля, че от както времето се затопли повечето предпочитаме срещите на открито. :lol:Все пак добре е да проверяваш в тази тема да не сме измислили нещо друго.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еи Hondio Metan това е адски добра идея аз сам ЗА и това с барбекюто ще е много яко :dry::( :( ХАИДЕ МОЧЕТА ДА НАПРАВИМ КОЛОНАТА ИЗ ВАРНА Някои ще ходи ли на Италианското на 19.04 от 10:30 на картинк пистата във Виница 20лв за участие :D 3лв за зрители :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еи Hondio Metan това е адски добра идея аз сам ЗА и това с барбекюто ще е много яко :( :( :D ХАИДЕ МОЧЕТА ДА НАПРАВИМ КОЛОНАТА ИЗ ВАРНА Някои ще ходи ли на Италианското на 19.04 от 10:30 на картинк пистата във Виница 20лв за участие :dry: 3лв за зрители :(

И аз тъкмо за това щях да пиша, но ме изпревари.Аз най-вероятно ще съм там. Може да се организираме всички които ще ходим да сме на едно място. А предния път доста хора влязохме без пари. Редактирано от Dido_VN

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а така момчета ще покажем че има хондички и българи почитащи Апрлското възстание! А за виница за сега като зрител....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ManiaK

Тази неделя ли е третия кръг от италианското ............. :(:(:dry: ????

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

неска се качих до картинк пистата да се записвам и се оказа че има само четери коли до момента записани ;) ;) ;):) аре които ще ходи на Италянското да си бием един среша и да се качим заедно до горе ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз мисля да ходя. Предлагам в 9:00 ч. да се съберем някъде и да тръгваме, защото ако е като предния път няма да си намерим места.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Diego

Тогава е и състезанието на Божурище ,така че не очаквам да има много участници!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ще участвам :drunk: Тряяя са отсрамва някакси

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз съм там, Ники също, може би и един човек, който аз лично много уважавам :drunk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Hondio Metan

Здравейте колеги. Предложението което казах преди няколко дни още е валидно. Неделя 20.04.2008г. 10:30 часа на Пакркинга на Технополис(До Елпром) автопоход из града и след това на скара бира... и кой каквто му е на душа.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да това е супер с бирата :) хаде колеги ще отпразнуваме Италианското след като ги разбием хахахахахахах

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Hondio Metan

Хайде колеги не остана.... Утре на виница, а в неделя автопоход!!! 10:30 на паркинга на технополис. След това знаете няма защо пак да повтарям.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тая вечер някой ще ходи ли ??? Аз малко късно се сетих да питам ама въпреки всичко да си попитам аз :unsure:

Колега,ти не си ли от Възраждане 32?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тая вечер някой ще ходи ли ??? Аз малко късно се сетих да питам ама въпреки всичко да си попитам аз :rolleyes:

Колега,ти не си ли от Възраждане 32?
Да от там съм,познаваме ли се?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest hondajapan

да, да верно !оправи ли се аномалията брато! :D поздрави!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

ей нинджи, направо няма да повярвате от какво е било. оправих си я сам след като посетих няколко майстори и всики ми казва ела след 845723495 дена и ще започнем да разбутваме от тук от там..... и все във цифри ми говориха. за какво става реч - като се прибрах пред входа си просто отворих отдолу капачето на бушоните и побутнах с ръка каквото набарам и в един момент започна пак да прецъква това реле - оказа се це докато съм барал бушоните съм побутвал с ръка и едни кабели които отиват към газовото. именно тези кабели укъсявали към купето някъде по ламарината и просто ги пристегнах с 1 "опашчица" , все още ми е загадка защо само на десен завой, но явно това е въпрос на притискане на кабелчетата, защото предния собственик / или някой друг пердро / е уплътнявал дупката където излизат цял сноп кабели към двигателя нататък не с какво да е а с полиуретанова пяна, която нямах желание да разбутвам. карам си така и не ми прави проблеми, а като имам free time някой път просто ще сменя 4 жички х 2 метра. Благодаря за интереса и съпричастноста. Трябва да има колегиалност:huh::):) дайте да заговорим за някоя дата ? ПОЗДРАВИ ;)

Редактирано от SHERIFF

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тая вечер в 21:00 ч на ЛУЧАНО - ХЕИ(за тези които незнаят)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде ще се скиваме там , ще ви доведа и един софийски фен :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма ли скоро пак да се събирате на Лучано мн ми се иска да присъствам на някоя от срещите но досега университети работи ала бала и все не остава време но следващата съм 100 процента ТАМ :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest BOSS`HOGG

Айде след час на ЛУЦИАНО :tooth:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде след час на ЛУЦИАНО :tooth:

айде и аз ще се разпиша този път :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,някой може ли да ми препоръча къде във Варна да си оправя бронята (кит,боядисване)?Трябват ми само координати адрес или телефон.. Знам, че не е за тази тема, но пък тук сте всичките от Варна.. Мерси предварително

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest outoflimit

Кога ще е следващата среща че и аз вече станах собственик на ХОНДА най накрая :rolleyes: и следващата среща ще ми е първата та я чакам с нетърпение пишете като се разберете нещо

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ОК и аз ще гледам да съм на линия

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хора кога ще има среща в нашия мил град Варна ,че да доида да погледам ...просто не издържам оставам ми 6 месеца до навършване на 18 и само трябва да си искарам книжката...а пък тея ХОНДИ са ми бръкнали в мозъка тотално... ;);) кога бях на 12 и не мислих за коли ... ;);)

всяка сряда в 21:00ч -ЛУЧИАНО(до ХЕИ)!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за инфото неска ще мина да се порадвам ;) ;) ;) ;) ! Аз видях и в предишните постове ,че е по това време ,но постовете бяха от преди месец има няма и помислих че може да има промяна ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Taя вечер в 21:00 на ХЕИ-то ли сме пичове :lol: ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest dolt

Аз много искам да доида ,че да се запозная с другите , защото момента в които хондата ще е на мое име наближава :lol: НоОо нема как за сега мястото ми е не там :D;) ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Другата седмица и аз мисля да дойда ако може, макар и да не съм от Варна. Дано да свърша работа по-рано и да се запозная със всички Ви. Поздрави.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...