Jump to content
siska

Има ли от Варна?

Recommended Posts

Здравейте, аз съм от Варна. По принцип карам друга кола, но и Хондата доста си я бива. Имам една вкъщи и ако случайно се организира събиране в или около Варна - аз съм на линия! :)

Редактирано от siska

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дабе кажете наистина кога има поста :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами само кажете и ще организираме нещо! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

скоро ще е:)е най-после жени да дойдат на срещите :):);) от кога гледам по светофарите :);)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предлагам да правим като останалите градове т.е. да насрочваме срещите не 2-3 дена преди това , а поне седмица. Например като в софия - всяка последна неделя от месеца. Не е казано да е така, но да е нещо такова и седмица преди това да си напомняме във форума.

Някой нещо да каже, да предложи? Всички ли са съгласни (мълчанието е скрит израз на съгласие)? Няма ли поне някой да го изкоментира да ме напсува или да ме похвали? Не виждам да сме се избили да се събираме. Срам ни е да си кажем две приказки за колите ли? Не искам никой да карам насила да се събираме, но останах с впечатлението че има доста желаещи да правим сбирки. Ако е така дайте и вие идеи.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само едно мнение ... полигона е ок ..но времето не става ве4е , ако сте съгласни ..може отново една неформална в сряда(тази сряда) на Лу4иано, има ли мераклии ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest batkosio

Само едно мнение ... полигона е ок ..но времето не става ве4е , ако сте съгласни ..може отново една неформална в сряда(тази сряда) на Лу4иано, има ли мераклии ;)

Има, ако минеш да ме вземеш ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest siska

За колко часа говорим в сряда? Аз съм на лекции по принцип, но ако мога ще дойда. Тъкмо ще обсъдим уговарянето на бъдещите срещи! ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest DjSprite

Ок ,сряда ще мина по рано да запязя ако става по голяма маса , за колко 4аса ви е удобно..към 19h. мисля 4е е добре

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest VitoEJ9

19:00 става. Само дето не познавам никой по физиономия, а само по колите ;) "Требе джокер!"

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз ще се домъкна ;) ,познавам по физиономия BOSS'HOGG , той ще ми е ориентира ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе то е ясно кои сме там , ако трябва ще сложим един Honda трансперант ;) , който когато може да дойде аз мисля след 19 да съм там оглеждайте се за голяма маса ;);)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest toyo

и аз съм жив, ще агитирам и burner :-)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest toyo

VitoEJ9 колега аз май само теб познавам по физиономия,и то защото всеки ден те мяркам на улицата,ама ще взема да намина през автосалона да се запознаем поне.Между другото може първо среща на паркинга да направим а като се посъберем да седнем вътре.Че на мен ще ми е ляво да вляза в заведението и да изкрещя "Кой кара Хонда?" ;) Само предложение разбира се ;) А ако намина към 20:00 късно ли ще е? Поздрави ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

;) ;) ;) ;) :cool:

В смисъл? ;) burner ела да видим докъде стигна с хондата? Боядиса ли брони прагове ? Не съм ти виждал колата откакто ти дадох стикерите, любопитен съм? ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

;) ;) ;) ;) :cool:

В смисъл? ;) burner ела да видим докъде стигна с хондата? Боядиса ли брони прагове ? Не съм ти виждал колата откакто ти дадох стикерите, любопитен съм? ;)
Записвам се ;) Dj колко е входа и безплатна фанта ще има ли ?ако да пази място

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз ще мина да ви видя, но най-вероятно към 20.Мисля че все някой от миналогодишните ще има и ще ви позная.batkosio - мога и аз да мина да те взема ако не си уредиш друг транспорт.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Направих я ... боядисах я ... продадох я! :-)

Публикувано изображение

Публикувано изображение

 

Стана много добре но агрегата под капака неможах да го преживея и се разделих с "мадамата"

Сега карам сток 4-та хеч

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако колата ми е готова до срещата чакайте гости от бургас :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз ще мина да ви видя, но най-вероятно към 20.Мисля че все някой от миналогодишните ще има и ще ви позная.batkosio - мога и аз да мина да те взема ако не си уредиш друг транспорт.

Мини направо, знаеш къде съм. Ще се чуем утре за часа.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За къде си говорим може и аз да се домъкна към 7:30 :cool: Това не беше ли до стадион Спартак???

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лучано май ще трябва да го резервираме цялото :cool: burner Добре се е получила. Нови идеи за настоящата мацка?

За къде си говорим може и аз да се домъкна към 7:30 ;) Това не беше ли до стадион Спартак???

Точно там! Преди ХЕИ или РИОКОС не знам как му викат ;) Редактирано от VitoEJ9

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще гледам и аз да мина, че последният път изтървах :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За къде си говорим може и аз да се домъкна към 7:30 :cool: Това не беше ли до стадион Спартак???

Става въпрос за Палах Център. Има ли други момичета или аз съм единствената, че взех да се притеснявам малко! ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами за сега и аз идвам. :cool:Дано да не изкочи нещо.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз, съм на линия!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лучано май ще трябва да го резервираме цялото :) burner Добре се е получила. Нови идеи за настоящата мацка?

Мдам ... ветровити идеи .... :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добреее :) харесва ми това 4е се заинтресуваха доста хора , аз утре ще мина да резервирам голямата маса (дъното в дясно ) там може да се съберем пове4ко :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

toyo Оправи си настройките за Личните съобщения че не можах да ти пратя- даде ми грешка. Иначе утре ще се чуем да се разберем за Лучаното.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравейте колегиаз съм нов във форума но карам ХОНДА отдавнасъжелявам че няма да мога да присъствам на сбирката,защото съм на работа!Някой друг ден да се събираме пак?:cool::rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest al3x
:):) :)Dj Sprite и да не забравиш 2 бирички за мен и дидо :))) Spritе има нещо да ти каже :))) :):) Редактирано от al3x

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никакъв алкохол за тези които са с кола :):):)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Ashes

Ей, много Хонди в тая Варна, даже покарах зад един Акорд купе, към Владиславово :) ! Много як и много бега :):) :) !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

късно видях за срещата :) Как мина ?Посъбрахте ли се

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Ashes

Посъбрахме се :cool: ! Другата сряда към 21:00ч.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

брейй може да продадем правата,за някоя реклама :cool:;);)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest VitoEJ9

а тази снимка е показателна за какво иде ре4 :cool:

Дам, така е...събрали са се ключарите на Варна да покажат какво са произвели ;) Срещата надмина очакванията ми, много се радвам че слязохме от колите и се събрахме на една маса. Оттук нататък "Часът и мястото на срещата са известни"- Иван Гарелов ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не само часът и мястото са известни. И причината е известна - Сойчиро Хонда :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...