Jump to content
misho

Калояново - 07.10.2007г.

Recommended Posts

За всички тези които пропуснахме да уведомим за първият кръг!!!!!Пловдивската група - чета че са се организирали вече, ако и други имат желание да се присъединяткъм отобора на семкаджийте ;)!!! ЗАПОВЯДАЙТЕ!!!Ако има нови мераклий за участие още по-добре ще е да се увеличи числеността на Хондите!Копирано: ПИСТА “ДРАКОН” КАЛОЯНОВО ІІ-ри КРЪГ НА ЛЮБИТЕЛСКИ ШАМПИОНАТ ДИРЕКТНА ЕЛИМИНАЦИЯ (ИТАЛИАНСКО ПРЕСЛЕДВАНЕ) 2007 ПРОГРАМА НЕДЕЛЯ 07.10.200709:00 – 10:30 административен и технически преглед10:45 обявяване на списъкът на участниците по класове10:50 – 11:50 опознавателни обиколки12.00 – 13:30 квалификации13:40 обявяване на стартовата схема по класове13:50 начало на състезанието16:30 край на състезанието17.00 награждаване на победителите

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Dragi4

Идваме ама 6е сме със семките :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Road®aceR

Идваме ама 6е сме със семките :P

Сериозен ли си ве ... мосю ВТИ ?!! :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз ще сам там пак тоя пат ще сам с колата ама не е сигурно дали ще карам че нямам гуми :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и ааз съм там със семките

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Млад'и'ежи мноо насрано го дават времето за неделя ве !

 

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вали не вали аз вече си купих семки и съм там :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Dragi4

Яка сре6ти4ка 6е си спретнем :rolleyes: Диде слън4огледа там е по 4итав аз от там 6е пазарувам.Аде елате пове4е

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вали, не вали дъжд там сме :P Ще понамалим скоростта и ще се борим с автомобилите си, важно е участието ;) Лично за себе си: ако отпадна бързо,бързо и аз ще се присъединя към отбора на семкаджийтеи лаф да става :rolleyes: , поне ще ми остане повече време да се видя с всички !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз ако се вясна ще се правя на папарак отново, ако не - ще направя най-накря филмчето от предния кръг. :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някаква организация на софийската група за утре сутрин има ли ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой от София ако ще тръгва да се обади да ходим заедно. тела ми е 0898 885426 - Петър

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest misho

За каква техническа грешка става въпрос?Аз карах първата гонка в клас А и бяхме после там до полуфиналите за генералното? :) Не си спомням да е имало грешка? :) Сподели какво си чул все пак?Имаше малко инциденти, но те бяха по време на квалификацийте :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Iceman

Сериозно ли никой няма никакви снимки?! Ще ме накарате, да се чуствам още по-зле, че не сварих да дойда навреме ... :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest 1net

Какво стана?Стана един много гаден ден с доста поразии.Надинското рено за едната бройка да спре в бетона... добре че уцели гумите, и че на момчето му няма нищо.Ние още на първата тренировка изтропахме двигателя на ВТИ-ката и отпаднахме по бързата процедура.Едно приятелче от самоковската БМВ група се натъкна на гума и се преобърна.+още лоши новини като се прибрахме в софияАбе кофти ден.Добре поне, че Иво (prelude) ни поотсрами малко като стигна 3-то място в клас С абе какво да Ви разправям.....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко фото от семкаджийте.

 

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Редактирано от Matheo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest prelude

Какво стана?Стана един много гаден ден с доста поразии.Надинското рено за едната бройка да спре в бетона... добре че уцели гумите, и че на момчето му няма нищо.Ние още на първата тренировка изтропахме двигателя на ВТИ-ката и отпаднахме по бързата процедура.Едно приятелче от самоковската БМВ група се натъкна на гума и се преобърна.+още лоши новини като се прибрахме в софияАбе кофти ден.Добре поне, че Иво (prelude) ни поотсрами малко като стигна 3-то място в клас С абе какво да Ви разправям.....

Емо,какво е станало като сте се прибирали?аз ви видях на магистралата,но не спрях ,защото тамън излезнах на нея и ми светна лампата и беше под въпрос дали ще добутам до софия.то нали има много бензиностанции от РВ насам....,а и уреда не ми бачка за нивото и карам само на лампа:)и наистина,никой ли няма снимки от събитието,любопитен съм да видя мойта кочина как изглежда в очите на публиката въпреки и грозния за момента преден капак.Matheo,други снимки намират ли ти се? Редактирано от prelude

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съжалявам, но всичко което успях да снимам е това, имам и една две на Нисана, но те не са за тук. Свърши батерията, тривиално но забравих да я заредя - бях почнал да снимам клипове на квалификацийте и всичко свърши до там. По другата неделя живот и здраве повече - а Вие стягайте колите, дай боже от догодина и аз да направя колица и да участвам.

Редактирано от Matheo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

верно ли няма снимки на мойта кочина.....жалко,щото аз няма да съм редовен и другата седмица със сигурност няма да ме има.успех на останалите обаче.пляскайте наред и безаварийно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Aleksandyr

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

 

Ето снимчици.. не са много ама исках да гледам ,а нали знаете че като снимаш неможесх да гледаш. Имам и няколко клипчета който ще ги пратя на @misho пък вече той ще ви ги прати ,защото при мен итернета е малко по-бавен. Дано ви харесат ,апаратчето ми не е кой знае какво ама пък се постарах да стане нещо :rolleyes:

Редактирано от Aleksandyr

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

най много съжалявам за двигателя на алекс другото голяма работа ама тва беше много гадно ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Garrett

а какво му се е случило на този двигател, или по-добре да не питам? ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да бе верно я раздуйте малко ако не е сикрет

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest WOLFERINE

Незнам какво да кажа...всъщност не искам да го казвам...даже не искам да си го помислям...Но в крайна сметка се оказа, че са изтропали биелни лагери... на трети цилиндър... в момента коляновия вал се шлайфа... дано не подмине втори ремонт, защото нямаме лагери за трети ремонт и нещата много ще се проточат, и може да не станем готови за следващото състезание на 20-21.10.2007...за което много ще ме е яд.А най-много ме е яд, че грешката си е изцяло моя. Докато съм карал някъде по прекрасните софийски улици, съм закачил картера, при което той се е сплескал толкова, колкото да не ми свети лампата на маслото, но и да не функционира нормално всмукателя... а при едно състезание се сещате, че оборотите са доста високи и трябва масло...Както и да е, надявам се да се оправим за 10 дена и да сме на линия следващата седмица... гледайки времената /от 35 коли имаме 6-то място и то с развален мотор/ смятам че можем отново да защитим любимата ни марка...стискайте палци...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

еми ще стискаме палци дано помогне всички във форума ще се надяват на добро представяне добре е,че има фенове като вас !Пожелавам ви успех !!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ защото вече не е със синя броня;)но и аз като теб чакам още снимки,дано да се появят...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest WOLFERINE

Много кофти,дано се подготвите за следващия кръг.А аз само да питам защо я няма на никиоя от снимките въпросната кола (със синята броня)има я на предната страница, но е толкова различна, че не можеш да я познаеш ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
;););) wow е това му викам избухване.....Току що се прибирам от работа (07:30 ама кво да правиш) и видях снимките в "Кой какво кара" ;) страхотно изпълнение.....Тишина ......;) Редактирано от beneton4o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Dragi4

Незнам какво да кажа...всъщност не искам да го казвам...даже не искам да си го помислям...Но в крайна сметка се оказа, че са изтропали биелни лагери... на трети цилиндър... в момента коляновия вал се шлайфа... дано не подмине втори ремонт, защото нямаме лагери за трети ремонт и нещата много ще се проточат, и може да не станем готови за следващото състезание на 20-21.10.2007...за което много ще ме е яд.А най-много ме е яд, че грешката си е изцяло моя. Докато съм карал някъде по прекрасните софийски улици, съм закачил картера, при което той се е сплескал толкова, колкото да не ми свети лампата на маслото, но и да не функционира нормално всмукателя... а при едно състезание се сещате, че оборотите са доста високи и трябва масло...Както и да е, надявам се да се оправим за 10 дена и да сме на линия следващата седмица... гледайки времената /от 35 коли имаме 6-то място и то с развален мотор/ смятам че можем отново да защитим любимата ни марка...стискайте палци...

Успех,Ве4е знае6 4е има6 резервен Б16 на разположение,което мисля е по-добрия вариант ;) Аз от много приказки по4ти ни6то не видях на пистата :worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Незнам какво да кажа...всъщност не искам да го казвам...даже не искам да си го помислям...Но в крайна сметка се оказа, че са изтропали биелни лагери... на трети цилиндър... в момента коляновия вал се шлайфа... дано не подмине втори ремонт, защото нямаме лагери за трети ремонт и нещата много ще се проточат, и може да не ст

на б16 ще шлайваш колянов вал :) или грешно разбрах :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само да попитам,при това време ще има ли състезание? :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...