Jump to content
kleni

Плевен

Recommended Posts

ок трябва дасе съберем и тази неделя да видим дасе организираме за тоя събор какво ще правим

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не е лоша идея за тази неделя има ли желаещи да пишат

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

OK +1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм там :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+1... някой способен да ми сложи фолио на прозорците има ли?? че се изпотих с една ролка и не става, постоянно излизат балончета!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+1... някой способен да ми сложи фолио на прозорците има ли?? че се изпотих с една ролка и не става, постоянно излизат балончета!!

Трябва да съм на линия :lol:"Not_Impossible" ако до сега не си слагал с една ролка няма да минеш:)!Ако ти е гадно фолиото ще ти трябва и пистолет за горещ въздух (но не е задължително).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А и майстор ще му трябва +пистолета за горещ въздух :) Ще дойда и аз :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз за фолиото знам... 2 ролки съсипах и сега си купих от 10 лв някакво "Американско" Надявам се с него да стане:)Утре ще я затискаме в 3ч на флирта:lol::):( ма дано не вали!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

брато не искам да те отчайвам ама с американското е още по трудно защото е по дебело и по трудно се правят извивките забрави по добре майстор да ти го прави щото ще изгориш с още 10 лева

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

брато не искам да те отчайвам ама с американското е още по трудно защото е по дебело и по трудно се правят извивките забрави по добре майстор да ти го прави щото ще изгориш с още 10 лева

Мда той и Valri така каза! За това ще пием само по кафе няма да се тормозим с фолиото ми ;) ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво отчетохме се тоз път подобаващо а не се гледахме 5 чиляка;)!!sbartolov ти като бръмчиш с оня синия дзвер без фарове да беше прескочил нямаше да те върнем ;) ;) !!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво отчетохме се тоз път подобаващо а не се гледахме 5 чиляка;)!!sbartolov ти като бръмчиш с оня синия дзвер без фарове да беше прескочил нямаше да те върнем ;) ;) !!

Не се знаем още, ама ще се научим ;)Колкото до емблемата надявам се някой да извади от някъде.. ще си я платя!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво отчетохме се тоз път подобаващо а не се гледахме 5 чиляка:)!!sbartolov ти като бръмчиш с оня синия дзвер без фарове да беше прескочил нямаше да те върнем :( :( !!

направо ми е пламнала главата със тая кола остана ми само десен фар да намеря и мигач и кажете от сивик седан фара става ли за хеча че не съм наясно още

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

направо ми е пламнала главата със тая кола остана ми само десен фар да намеря и мигач и кажете от сивик седан фара става ли за хеча че не съм наясно още

Нe нестава от седан за хеч :)!!Тук в форума пиши в купува и ще намериш за хеч веднага:(!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей нащии ко става ве, нещо млъкнахте?!?Тази седмица ще направим ли нещо, като миналата или си ходя до селото да кола свинята :) :) :);):);) ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей нащии ко става ве, нещо млъкнахте?!?Тази седмица ще направим ли нещо, като миналата или си ходя до селото да кола свинята :worthy::lol::(:P :P :D :D

аз пак мисля , че стават защото моите фарове от купето станаха за хеч :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз сам на работа съжалявям

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Таз неделя ще пропусна ми се струва :D Off Topic:

аз пак мисля , че стават защото моите фарове от купето станаха за хеч :D

От купе за хеч стават виж и дори бктунинг 4е кода на артикула за хеч и купе е един и същ!!За седан е различен!!Код на артикул за хечбек и купе: SWH01BКод на артикул за седан (4D): SWH01AB

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Колеги, данеби да знаете на кой е този сивик, че го видях неделя да се продава искам да питам за цената, ако може дайте нейни снимки, че много ме зариби!

Публикувано изображение

 

Uploaded with ImageShack.us

аа да номер трябва да е С 5039 НМ

Редактирано от Анти_Голфаджия!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а тази седмица на кадесте бе хора ште се саберем ли за по едно кафе ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ok

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:)!:D!!ПРЕДЛОЖЕНИЕ:P!:)!!

Поради често зародилия се въпрос "Абе някоя срещичка няма ли да има"?И отговор "Ми в Неделя бяхме в Флирта" следва "Аре стига ве що не се обадихте!! :P "

Предлагам всяка ПОСЛЕДНА НЕДЕЛЯ на месеца КАФЕ "ФЛИРТ" (срещу входа на медецинския университет) час:15:00 СРЕЩААААААААААААААА :P

За убавците (лъжците) който казват "Да ама аз нямам нет аи звъни ми:P"

отговор: Кат нямаш ....................................................................... :P

 

През другото време се разбираме както до сега в тази тема :D:P :P :P :P

 

В неделя ще съм линия мисля:rolleyes:! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

идеята ми допада поне един път във месеца ще се виждаме без дасе разбираме предварително

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хоооп муНчета кво става със стикерите за националната?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аеееее, момцииии... изкарайте ги утре тез кошници да ги видим, аз съм на линия за флирта тоз път гаранция.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

еи за тая неделя ще се съберем най после бая хора

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

еи за тая неделя ще се съберем най после бая хора

Ми трябва да се съберем да видим кой,кога,къде да тръгваме за националната!!Дали ще измислим нещо да пътуваме заедно или всеки самосиндикално. !!! :);):) Редактирано от Valri

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм на линия !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз може да закъснея малко, но ще дойда и се надявам да влача с мен още няколко хОндаджий!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм там :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз съм там непременно. :rolleyes: но както гледам ще се патува на две стада :):):D:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз ще дойда

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Моля, в Неделя 27.06 всички да присъствате,че ще раздавам стикерите за националната :) За който не е разбрал Кафе Флирт с/у медицинския 15,00ч.п.с.Ако има от близките села и паланки младежи,да заповядат и те :)

Редактирано от policeman

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

задължителноооооо ;):lol::):);)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За утре,гледам има пичове от Обнова,заповядайте на срещата за да ви раздам стикерите за колите :plane:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има има :rolleyes: Ще дойдем. Въпреки че тая вечер се отчертава тежък запой, който е започнал вече. Ще се опиртам да накарам всички от Обнова да дойдат. Което ще рече Prelude 5, и 3 Civic-a.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...