Jump to content
kleni

Civic 5g D15b2

Recommended Posts

някой сменял лие задните големи втулки на надлъжните носачи и какви пари струват,от каде мога да си поръчам ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сменях ги и двете(задължително и двете се сменят заедно) струваха около 40- 50лв. бройката ако не се лъжа. Майсторът ми ги поръча от София но от къде точно... ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://shikov.hit.bg/ пробваи тук има по 20-ина лева

абе тези по-добре не ги ползвай ;) не за друго, ама големите тампони на надлъжния заден носач са доста странно животно. Ако не се лъжатампоните на Шиков са плътни и ако наистина са такива, в ниаккъв случай не ги взимай.Този тампон трябва да има доста голяма свобода на движение. Иначе за другите тампони, тези на Шиков май си струват.по спомен 1 такъв оригинален тампон беше 60лв. Хубавото е че карат по 15-тина години ;)Пак ви казвам, за големия заден тампон НЕ си купувайте плътни тампони.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Миналата седмица сменях такъв тампон.Купих го от магазин Самурай в Габрово за 45лв. - японски, но не е оригинален. Оригинален е 70-75 лв. Такъв магазин има и във В.Търново, за Плевен не знам. Засега съм доволен, но съм минал само 600-700 км.Тези от 20 лв. един приятел си сложи и не успя да изкара 1000 км.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пак ви казвам, за големия заден тампон НЕ си купувайте плътни тампони.Защо не плътни ?Какво се получава

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest chopper1969

Не си вземайте плътни тампони защото задницата става като трамплин при силен рязък скок, при леки неравности е много твърда и некомфортна. В тампона трябва да има 2 отвора, има значени също горна и долна страна-различни са имат стрелкичка за белег. Моите струваха около 50 лв. бройката и ги карам вече 6000км без проблем ( да чукна на дърво) :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А от къде ги купи ако не е тайна че и един мой е тръгнал към вечните ловни полета :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...