Jump to content
_Daniel

Спукано предно стъкло

Recommended Posts

Здравейте, Предното стъкло на Сивик-а ми имаше съвсем малко пукнатина. Преди няколко дни обаче се пука още мако (вече пукнатината е към 15 см.) и се чудя дали да не го сменям. Знаете ли къде в София могат да ми го сменат и на каква цена горе-долу. Има ли други по евтини варианти ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сменяй го не се замисляй за да не ти изиграе лоша шега когато най-малко очакваш.Най-сериозната фирма за автостъкла,която знам е ''Кобра''Това е фирма само за автостъкла и имат на склад почти всичко.Сервиза им се намира на ''Първа българска армия'' по посока от Гара Север към Орландовци от лявата страна.Виждал съм сервиз и на Красно село някъде на ''Хайдушка поляна''За цени не мога да те ориентирам....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имат сервиз и срещу Арена при тунела за Люлин.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
http://www.autoglass.bg/cgi-bin/kolko.plпопълни формата, ще ти се обадят и ще кажат цена :)На мен странично предно ми струваше 50лв + 5-10 монтаж(застрахователя ми казаха че работят само с Кобра)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-добре си го смени. Аз сменях предно стъкло преди 1 месец в Кобра срещу Арената. Струваше ми около 145 лева (това е за Сивик 96г. 5 вр.).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги моето предно стъкло също е за смяна - за това Ви моля за още малко мнения. Гледах доста постове из форума:

1. хубавото е че общо взето вскички клонят към Кобра

2. Лошото е че мненията са 50 на 50 положителни с/у негативн

 

Казаха ми от Кобра, че ще ми излезе 147 лв (- 10% отстъпка) с монтажа, само че имало само със зелена ивица, а моето оригиналното е с кафява ако не съм дълтонист естествено :) , което си е оферта - само че какво е (Китайско ли не го знам) и как ли ще ми го сложат :О

 

Някой ако има идеи или предложения да сподели

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги моето предно стъкло също е за смяна - за това Ви моля за още малко мнения. Гледах доста постове из форума:

1. хубавото е че общо взето вскички клонят към Кобра

2. Лошото е че мненията са 50 на 50 положителни с/у негативн

 

Казаха ми от Кобра, че ще ми излезе 147 лв (- 10% отстъпка) с монтажа, само че имало само със зелена ивица, а моето оригиналното е с кафява ако не съм дълтонист естествено :) , което си е оферта - само че какво е (Китайско ли не го знам) и как ли ще ми го сложат :О

 

Някой ако има идеи или предложения да сподели

??? :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...само че какво е (Китайско ли не го знам)...

Най-вероятно е турско!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси за информацията.... Може ли да ми покажете на линк в bgmaps.com къде точно се намират сервизите на "Кобра"

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...само че какво е (Китайско ли не го знам)...

Най-вероятно е турско!
За съжаление да, ама то маи избор няма - кво да се прави по-добре от колкото да се удавя някъде по-пътищата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...само че какво е (Китайско ли не го знам)...

Най-вероятно е турско!
Има Турски и Китайски - голям избор - кво да се прави по-добре от колкото да се удавя някъде по-пътищата. Оригиналното не знам колко ще ми излезе, но със сигурност ще е болка

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Току що се връщам от "Кобра" смених предното стъкло на моята 6ген седан. Добре са го направили хората, доволен съм, а и няма почти никакви боклуци в купето. Оставих им я към 13:30 и след работа в 17:30 минах и си я взех готова. На стъклото пише Олимпия със зелена ивица най-отгоре. Със ДДС-то ми излезе точно 184лв. Става въпрос за сервиза на Първа Българска армия №11. Дават доживотна гаранция против течове и др. Ето и тел.9317777 www.autoglass.bg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...