Jump to content
1net

ПРЕБРОЯВАНИЯ И ЗАПОЗНАНСТВА

Recommended Posts

Моля ако на някого не съм му затрил темата за запознанства или преброяване да не ми се сърди :lol: Оооо небеса имам идея... хайде да се преброим хондаджиите.Искам и да се извиня на хората които са загубили вяра във форума. Ще се опитам да отделям малко повече време, че на господин johnyboy май му идват много нервите.Дръжте се момчета (и момичета), можем да си върнем стария сериозен форум ;) Казах... който иска да ми се сърди... колкото си иска

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз те подкрепям с две ръце , 4е и на мен ми беше писнало :lol:;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моля ако на някого не съм му затрил темата за запознанства или преброяване да не ми се сърди :lol: Оооо небеса имам идея... хайде да се преброим хондаджиите.Искам и да се извиня на хората които са загубили вяра във форума. Ще се опитам да отделям малко повече време, че на господин johnyboy май му идват много нервите.Дръжте се момчета (и момичета), можем да си върнем стария сериозен форум ;) Казах... който иска да ми се сърди... колкото си иска

От твоята уста в Божиите уши ;) И аз те подкрепям Емо ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси за подкрепяте но нека темата не става "Да преброим колко хора ме подкрепят" :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest MIYAMOTO

Аааааааа Емо проваляш ми плановете :lol: Тъкмо щях да преброявам хората с тунинговани топки на скоростния лост и ти ми забиваш нож в гърба ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а ние с другата блондинка мислехме да броим блондинките в форума :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Емо е много прав в случая, защото помислете колко потребители станахме, а само двама модератори трябва да се грижат да чистят ................ :( Нека не забравяме че точно тези двамата , оправят всичко на абсолютно добра воля и би трябвало да проявяваме поне малко разбиране и уважение!!! Също така и към "по старите" във форума, и тези които са в "червената група" с логото под аватара!!!Аз също съм получавал забележки от тях, на момента може да не ми е било кеф, но като се замисля всичко е било съвсем уместно. Дори като те скастрят малко се замисляш какво и къде да пишеш, дори минаваш за известен период на вълна "само четене".Замисляте ли се понякога , защо аджеба няма вече 100% компетентни мнения по запитвания в "технически" и т.н.?Безмислените теми и мнения са неща които са дискутирани много,много,много пъти. От всички нас "потребителите които всеки ден пишеме" зависи как ще изглежда форума ни погледнат отстрани, а не от тези които се принуждават постоянно да трият мнения и дори теми!!!Има елементарни правила, дори описани, но нека съвестта ни води!!!Имаме претенций че други форуми са по-развити, по-интересни, ами и този може да е такъв, но зависи от всички ни!!!Не може няколко човека да се опитват да го доразвиват, а "хиляди потребители - дяволчета", да го дърпат назад с необмислени теми и мнения!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми звучи като"Тъпите да четат а само умните да пишат" Айде май е време да заключите темата

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми звучи като"Тъпите да четат а само умните да пишат" Айде май е време да заключите темата

На мен ми зву4и потърси и про4ети преди да напи6е6.Емо :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако модераторите са съгласни може да се организира чат във форума или една тема клюки на деня и така ще се избегнат всички неприятности с това,кой какво харесва и пише!!!:(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Rust

Ако модераторите са съгласни може да се организира чат във форума или една тема клюки на деня и така ще се избегнат всички неприятности с това,кой какво харесва и пише!!!:(

Toва предлагам и аз .... щом има такова желание от посещаващите да се говорят неща несвързни с Хонда , да си има едно форумче от рода "За живота и всичко останало" където всеки да си казва какво му е на сърцето без да се трупат множество теми по другите раздели и без да се притеснява , че ще получи warn за офтопик примерно . Така и който не иска да чете този тип теми , изобщо няма да ги вижда даже :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest zhivko

На мен ми звучи като"Тъпите да четат а само умните да пишат" Айде май е време да заключите темата

На мен ми зву4и потърси и про4ети преди да напи6е6.Емо :(
Dragi4Rating: 5View Member ProfileAdd as FriendSend MessageFind Member's Posts Posted on: Jan 29 2005, 12:13 PMRace for FUN*****Group: MembersPosts: 2317Joined: 7-December 04From: ВарнаMember No.: 635 Това бе6е за тези които са от скоро във форума като мене wink.gif и базата им данни е слаби4ка SORRY

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От вчера голяма сеч е във форума! Дори мислех да пусна един пост "Вижте последните мнения на 1net" във темата "бисери". Хем да я вдигна малко, че покрай другите бози никой не се сеща за нея както и за другите Важни теми :( Ма май вече прекалявате! Това със мигача на калника и мен ми е било интересно, дали ако мигача ти е на бронята /всички модели Хонда преди 5 генерация/ т.е. вижда се само отпред по закон трбява да имаш на калника /или на огледалото/. Аз дори мисля да го махна и да закрия дупката, а това което са ми габрити да стане мигач /Акорд 4 ген/.П.С. Съжалявам че пиша в тази тема, но темата за мигача на кланика е заключена. Човека една поне малко смислена тема да пусне и вие да му я затворите:PП.С.С. Хайде честит ми уарм +х % :P П.С.С.С. **** на два месеца ми идва мерак да понапиша някое мнение във форума ама тоз път дойде в много неизгоден момент:(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Road®aceR

Ццццц....една култова тема имаше за пияндетата и нея затрихте...ц.ц... :dry: По националните срещи никой не близва капчица алкохол....само едни високоинтелигентниразговори се водят на техническа основа...и плетки плетеме ! :ranting:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest foho

.

Редактирано от foho

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

брей много сте изписали от снощи....

 

Мисля че раздела се казва "Общи дискусии" и могат да се публикуват подобни теми

името е "Общи дискусии" не го бъркайте с "Чат"

има ICQ или пък IRC

 

а ние с другата блондинка мислехме да броим блондинките в форума

а трябва ли да сереш в темата?

 

помислете колко потребители станахме, а само двама модератори

трябва да се грижат да чистят

Мишо, и преди имаше горе-долу толкова АКТИВНИ потребители... тогава нито аз нито Джони бяхме модератори

и пак беше доста по-спокойно. Бях ме сайт за Фенове.... Това че някой кара хонда не го прави фен, помислете върху това.

 

На мен ми звучи като "Тъпите да четат а само умните да пишат"

не го бях осъзнал, но ТОЧНО това означава. На кого е нужен форум с глупости?

ей баси..... колко точно го каза, даже се чудя дали да не си го сложа в подписа.

 

форумче от рода "За живота и всичко останало" където всеки да си казва какво му е на сърцето

е форума Offtopic за какво сме го направили?

 

абе Като чета какво е отговорил колегата отгоре , направа :dry: ще умра

 

1-во в тоя форум най бързото нещо което се случва е да се трият мнения , с тая скорос мяй няма да останат такива във форума или само в заключаните теми

2- ро модераторите се съобразяват само с това какво им харесва на тях ,а моето наблюдение е , че на комп. спец и останалите хора доста се разлечават вкусовете

3- то в защтита на блондинките , що нямало жени във форума ми при отговорати за " срането на темата" или подобни забележки към женската час успех с намирането на нежни половинки за форума

4-то общо взето дасега във форума съм срещнал хора дето да са били отзивчиви и да не филисвстват са се брояли на пръстите на едната рака

5-то като искате да не ви серем темите предлагам да си заключите форума и да останете само философите с еднакави възгледи , много грамотни , всезнаещи и с еднакви вкусове да си пишете

6-то в тъпия VW форум хората са по свесни и повече помагат макар да карам хонда , колко от тук разбирачите ще помогнат на накой който кара голф :ranting:

 

 

п.п. предполагам поста ми няма да просъществува дълго :dry:

 

 

п.п. ? а кото сте толкова всеможещи що не оправине форума да е изцяло на БГ ( вярно че сега лижем американски задничи) ма сме си в бг и кирилицата БДС са също е скапана , незанам що няма доста от препинателните знаци

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От вчера голяма сеч е във форума...

ами да ти кажа вече взех рещение да ги няма мигачите така ми се струва по изчистена иначе ми стърчат като жабешки очи сивик 5 г и такаа :dry: пък на закона майната му :ranting: ми използвай фотощоп аз не мога ма имам аверчета и пробвахме някой неща и съм доволен от съвета на ЕмоИначе всеки е прав за себе си И Емо нали знаещ че не може да угодиш на всички поне угоди на мнозинството и това е правилното решение според мен :P за форума :dry: успех

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само така Бат Емо! ;) Ще помагаме с к'вот можем!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

форумче от рода "За живота и всичко останало" където всеки да си казва какво му е на сърцето

е форума Offtopic за какво сме го направили?

 

Еми местете ги тея теми в офф-а и т'ва е ..... иначе се сърдят някои хора като им се трие това дето им е било интересно. Макар ,че в offtopic има и сериозни неща . Предложението ми беше да има един "плява форум" където да се пишат простотии каквито искаш . Като изперка човек да си каже глупостта , без да трябва да има особен смисъл и връзка с хондите ;).

Ама както решите де .... не държа да давам акъл ;)

Редактирано от Rust

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

форумче от рода "За живота и всичко останало" където всеки да си казва какво му е на сърцето

е форума Offtopic за какво сме го направили?

 

Еми местете ги тея теми в офф-а и т'ва е ..... иначе се сърдят някои хора като им се трие това дето им е било интересно. Макар ,че в offtopic има и сериозни неща . Предложението ми беше да има един "плява форум" където да се пишат простотии каквито искаш . Като изперка човек да си каже глупостта , без да трябва да има особен смисъл и връзка с хондите ;).

Ама както решите де .... не държа да давам акъл ;)

 

виж това мнение ми хареса ,аз съм съгласен с RUST

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
;) ;) ;) ;) плява форум ;) ;) ;) ма не е лошо кат идея

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По мое мнение настъпи анархия в нашия форум и имаше нужда от наместване и помахване с пръстче че всеки си пише както му дойде и където му дойде ;);)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...