Jump to content
HondaFen

Продава се Civic 95г.

Recommended Posts

Колата е CIVIC 5ген - уникат. D15B2 хечбек, 1995г. Перфектно техническо състояние,пълен оптичен тунинг. Централно, аларма, ел. пакет, МР3 Pioneer, бял салон. 16" джанти AZEV - много леки, 4 нови гуми континентал 195/45 + 2 зимни 205/50.Акумулатор на 6 месеца. Изтичащ инвалид след 2 месеца - всички нужни документи за прехвърляне без присъствие на инвалида са налични.Цена: 5500лвконтакти: 0896 68 58 49 или ЛСснимка1 снимка2снимка3ПС. Джантите не са тези от снимките, както и CD-то/ако се вижда изобщо/Крилото е пресно лепено и за това има тиксо :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата е CIVIC 5ген - уникат. D15B2 хечбек, 1995г. Перфектно техническо състояние,пълен оптичен тунинг. Централно, аларма, ел. пакет, МР3 Pioneer, бял салон. 16" джанти AZEV - много леки, 4 нови гуми континентал 195/45 + 2 зимни 205/50.Акумулатор на 6 месеца. Изтичащ инвалид след 2 месеца - всички нужни документи за прехвърляне без присъствие на инвалида са налични.Цена: 5500лвконтакти: 0896 68 58 49 или ЛСснимка1 снимка2снимка3ПС. Джантите не са тези от снимките, както и CD-то/ако се вижда изобщо/Крилото е пресно лепено и за това има тиксо :)

Мойта бивша любов.Колеги колата е наистина перфектна и бъдете сигурни,че съм вложил всичката си любов в тая кола преди да мине в ръцете на Мишо.Успех колата е страхотна

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги колата е наистина перфектна и бъдете сигурни,че съм вложил всичката си любов в тая кола преди да мине в ръцете на Мишо.

...И аз добавих много от себе си... макар, че е на сестра ми. Аз лично не бих я продал за нищо, но малката иска НОВО возило.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

офф: колата е наистина много яка :rolleyes::):)

Редактирано от hEka

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Lililita

Дааа, интересно Хонде, дали има възможност за по-нормални снимки - имам предвид на светло и без хора вътре? :) Че така не се вижда достатъчно? Вътре, вън, двигател ако не е проблем...Кви кубици е? :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest tinki

Кви кубици е? :)

1.5кубика-d15b2 90 к. :):P човека си го е написал като за наши хора :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дааа, интересно Хонде, дали има възможност за по-нормални снимки - имам предвид на светло и без хора вътре? Че така не се вижда достатъчно? Вътре, вън, двигател ако не е проблем...Кви кубици е?

Малко проблемни ще са други снимки, ама ще видя кво мога да направя. Колата се намира в Търново - там живее сестра ми. Ще пробвам да измислим вариант за снимки на светло до 2-3 дни.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уф, вярно, не видях че е написан двигателя, нещо много коли ми минават през главата и се отплесвам. Добрее, мерси, надявам се да има и други снимки скоро. Ако не - здраве. :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest REDPOWER

Дааа, интересно Хонде, дали има възможност за по-нормални снимки - имам предвид на светло и без хора вътре? Че така не се вижда достатъчно? Вътре, вън, двигател ако не е проблем...Кви кубици е?

Малко проблемни ще са други снимки, ама ще видя кво мога да направя. Колата се намира в Търново - там живее сестра ми. Ще пробвам да измислим вариант за снимки на светло до 2-3 дни.
Аз имам снимки,само да ти намеря и ще ги постна

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1.5 (д15б2) е 90 ксдори в мобиле.бг да не мислят така :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе не трябва ли да е 115 коня колата? Защо e само 90?

114 кс е 1,5 Civic Hatchback VI, ама времето му не е по-добро от това на D15B2 Модификация - 1.5 i (114 Hp); Количество дверей - 3; Мощность - 114(л.с.); Объем топливного бака - 45(л); Время разгона (0-100 км/ч) 10.2c; Максимальная скорость - 188(км/ч); Начало выпуска - 1995; Оконч. выпуска 2001 Civic Hatchback VМодификация - 1.5 i 16V (90 Hp); Количество дверей - 3; Мощность -90; Объем топливного бака - 45(л); Время разгона (0-100 км/ч) - 9.7; Максимальная скорость - 177; Начало выпуска -1991; Оконч. выпуска -1995 Както се вижда от данните на братушките, Vген. сивик пада само по макс. скорост с 11 км/ч, а да не говорим, че BMW Е36 2.0l 150кс дава 0-100км/ч -10.2s Искам да кажа на тези колеги, които не са карали CIVIC D15B2, че колицата си върви много прилично. Мотора е много надежден и носи много подсилване... Например инжексион от D16.. направо кара колата да излети - казвам го от опит.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:P Копелета, КО стана! Няма ли хондажии без хонди в тоя форум или колата не ви харесва??? :P;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тука в тоя форум уж големи хондаджии се пишете всичките,а пак никой не иска да кара хубава Хонда. Колата си е много хубава. Гледала сам си е с голям мерак и много съм вложила в нея както се виждал Просто който я вземе ще се увери. Не се опитвам да убедя никой, просто това е истината. А аз продавам защото ще си купувам чистак нова - HONDA CIVIC TYPE R ИЛИ S2000. Двуумя се още

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Road®aceR

А аз продавам защото ще си купувам чистак нова - HONDA CIVIC TYPE R ИЛИ S2000. Двуумя се още

Мацко ми тя разликата е доста сериозна ... м/у 2-та модела ... кое ти пречи на избора ... тия 5500 ли ??! :) Аре успех с продажбо-покупката !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Мацко ми тя разликата е доста сериозна ... м/у 2-та модела ... кое ти пречи на избора ... тия 5500 ли ??!

 

.... ми липсата на два гаража за 2-те...

 

Аре успех с продажбо-покупката !

 

...иначе БЛАГОДАРЯ от името на сестра ми!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest julia1983

Колата вече не е инвалидна. ПРОМОЦИЯ. Който се обади много печели. Айде :rolleyes::P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отново на пазара!!!Настоящата собственичка вече е с ново возило и...1995 г. d15b2, перфектно техническо състояние и уникален вид!!!Много добре гледана Хонда - кола за манияци!!!Нова цена - 4700лв.актуални снимки:-1--2--3--4--5-за подробности - 0896 68 58 49!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

UP!!!

Хондата е мноо яка на снимките,но дали някой ще извади толкова пари :) Поздрави !!! Редактирано от Zvero

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хондата е мноо яка на снимките,но дали някой ще извади толкова пари

Всеки сам решава!!! Вярно е че видях и такава за 2000 лв, но без да искам да обидя продавача - няма такъв таласъм!!! Който е правил подобен тунинг знае колко излиза! ...а цената търпи коментар на място!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе това прекрасно бяло табло ... не заслепява ли леко пеизажа в хубавите слънчеви дни а ? или е само за нощно каране :)успех с продажбата все пак, мисля си че реално под 4500 лв в този вид е просто престъпление да я продадете :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе това прекрасно бяло табло ... не заслепява ли леко пеизажа в хубавите слънчеви дни а ?

Прав си, колега, заслепява - за такива дни има черга - шегувам се - сатенен черен плат с лепки - вижда се на снимката - спасява положението и се сваля когато е излишно. Мерси за оценката! :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest HondaFen

Уекинко нагоре! Ако някой не е разбрал новата цена е 4700лв!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest HondaFen

...Да ви сваля цената лиииии???...4500лв - така я оцениха колегите...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Темата да се затваря - ПРОДАДЕНА!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...