Jump to content
Явор

може ли да се сложи газова на споменатия по долу сивик?

Recommended Posts

Здравйте. Нов съм тук и бъдещ собственик на Сивик та имам един въпрос: може ли да се сложи газова уредба на ето този сивик - http://i.mobile.bg/perl/main.cgi?topmenu=2...&f1=detailsот някъде бях чул че нямало да стане, иначе много ми се иска точно тази кола, но на бензим ще ми идва малко нанагорно с нея.Благодаря ви предварително.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest JeepersCreepers

аз само леко да добавя че колата хич не е според мен 1,6! защото обортомера си е от много рано червеното! нека ако бъркам да ме поправи някой че пича да не го преметнат а и 95г за втек налис е сещате че е нещо невероятно за 3900!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За тия пари и д13б2 читава не би си взел камо ли б16 освен ако не е бутната от валяк но тогава може да ти го пъхнат и под вратата :ph34r::D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest QuickSilveR
Отговорено (Редактирано)

Мерси за бързите отговори. Все пак ще хода да я вида, ако не е продадена вече, ако не здраве да е :ph34r: коли колкото щеш :D М/у другото дайте някой и друг съвет на кое по-специално трябва да се обърне внимание при огледа, защото все пак не съм карал сивик и не им знам слабите места.

Редактирано от QuickSilveR

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest JeepersCreepers

пич определено виж и номера на двигателя Д или Б определено е Д но колко Д13 Д15 Д16 ли е ако е Д16 значи е 1,6 ако не значи е или 1,3 или 1,5 така ще ти е най лено да определиш колко литра е!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен си е живо Д15Б2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Mark Antoniy

Според мен си е живо Д15Б2

Може и да УМРЕЛО д13/14/15

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest QuickSilveR
Това го видях, но питах за нещо по конкретно. А и ако почна да гледам за всичко скоро няма да си намера кола. Питах просто за нещо по конкретно и да ми кажете - за това, това и това да гледам. просто да ми кажете слабите места с 2 думи.Ако хода до Дупница ще я разгледам по-подробно колата и ще ви кажа.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На носачите.Огледай задните вежди и задната вратичка отвътре

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest johnyboy

може ли да се сложи газова на споменатия по долу сивик?

:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази най вероятно е D15B2 двигател, с метални колектори т.е. можеш да сложиш и обикновенна газова уредба , ако е удряна някъде и е нарушено защитното покритие на ламарината т.е. има ръжда или пъпки имай предвид че гние сташно бързо :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз за тая кола се обадих още преди 2 седмици беше продадена и то за същата цена!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...