Jump to content
honda_lv

Направих готин флаер

Recommended Posts

така обещах да направя някое флайерче и направих едно :Pето го:http://store2.data.bg/minigonzo/1.JPGако някой има някакви забележки или предложения мога да го променям ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Много тъмен бряя :P Направи да се слива горе логото с фон-а, лесно става с фотошопа. Аз да имах време, шях и аз да спретна един, имам опит бая в тая област. Идеята със слънцето ми харесва, но по-добре да го направиш червено-бяло, не червено-черно ако ме разбираш. Също така, спретни на Corel това слънце, че така е в много лоша резолюция. Идеята е добра, само дето е леко размазано макар да се повтарям....Не ме разбирай погрешно, уважавам труда ти, просто отправям забележки.П.П.: Вкарай го в стандартен формат, че това е малко нестандартно. ;)Още един път... без лоши чувства!

Редактирано от ShEfA

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е ли по-правилно "най-якият" :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Не е ли по-правилно "най-якият" :P

Много тъмен бряя ;) Направи да се слива горе логото с фон-а, лесно става с фотошопа. Аз да имах време, шях и аз да спретна един, имам опит бая в тая област. Идеята със слънцето ми харесва, но по-добре да го направиш червено-бяло, не червено-черно ако ме разбираш. Също така, спретни на Corel това слънце, че така е в много лоша резолюция. Идеята е добра, само дето е леко размазано макар да се повтарям....Не ме разбирай погрешно, уважавам труда ти, просто отправям забележки.П.П.: Вкарай го в стандартен формат, че това е малко нестандартно. ;)Още един път... без лоши чувства!

приемам забележката ти с добри чувства самоче не знам как да го направя на бял фон защото картинката със слънцето я взех готова... ако на някой му се занимава да ми обясни ;)П.П - направих го на най-якият Редактирано от honda_lv

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Не ми се доверявай веднага. Аз си мисля че пълният член е по-правилно да се ползва но не съм 100% сигурен. Все пак съм учил граматика миналият век :P

Редактирано от blueeye

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не ми се доверявай веднага. Аз си мисля че пълният член е по-правилно да се ползва но не съм 100% сигурен. Все пак съм учил граматика миналият век :P

мисля че си прав за това го поправих ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Обърнах го за около минута. Не е трудно. Има доста начини, но аз го направих по-следния начин:

-Image/Adjustments/invertл После малко Image/Adjustments/hue/saturation, и си готов.

 

 

Публикувано изображение

 

P.P.

Вместо фитчето, или преилюда 5-ца, можеш да слошиш нещо по-нашенско. Civic 5 th и Преилюд 4, а вмвсто Дел Сола, някое рексче втора генерация. :P

Редактирано от Antony

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обърнах го за около минута. Не е трудно. Има доста начини, но аз го направих по-следния начин:

-Image/Adjustments/invertл После малко Image/Adjustments/hue/saturation, и си готов.

 

 

Публикувано изображение

 

P.P.

Вмвсто Фитчето, или преилюда 5-ца, можеш да слошиш нещо по-нашенско. Civic 5 th и Преилюд 4

Не че искам да обидя някой, но нещо ми се струва като недовършена работа. По късно ако разрешите ще си поиграя малко и ще ви го пусна за оценка :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Седи наистина доста зле, ама само показах ка да се обърнат цветовете. Друго не съм пипал. Ако имам време, може и аз да се позанимая малко.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ми на тоя флаер няма 4 генерация тва си е чиста дискриминация :P (станах поет ,вече пиша в рима )

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

ми на тоя флаер няма 4 генерация тва си е чиста дискриминация :blink: (станах поет ,вече пиша в рима )

ахахахаха еми аз я откраднах тая картинка не съм я направил аз ако някой може нека ги подмени количките а и си мисля че черния вариан определено е по-добър но можеби ако се направи червен фона а слънцето бяло сигурно ще е по-добре но не знам Редактирано от honda_lv

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

другото което мога да предложа е ето това:

Публикувано изображение

малко да я понарисувам и ще стане флаер ако ви се струва по-добро

чакам мнения :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отдавна съм приключил с училището, но не се ли членува само подлогът в изречението? В случая "най-якия фенклуб" е всичко друго, но не и подлог. Лично мнение :blink: Аз пък ще се радвам, ако някой качи от първите си флаери в червения вариант, че имам само черно-бял.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

другото което мога да предложа е ето това:

Публикувано изображение

малко да я понарисувам и ще стане флаер ако ви се струва по-добро

чакам мнения :blink:

Това е готино , но трябва снимките да са на нашите най-яки коли

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

еми айде давайте снимки и идеи и ще го направиме както искате

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е ли по-правилно "най-якият" :blink:

Абе в случая си е правилно най-якия :D ... демек без пълен член . От уроците в 7ми клас поне това научих ;)Ако можеш да го сменш с "него" - непълен , ако можеш да го смениш с "той" - пъленв случая "елате в най-якия клуб - елате в него" .... а не елате в той ..... затва е кратък ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

готово оправих правописната грешкамерси се пак :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)
:D ся като изяснихме граматиката да оправим и композицията :blink: идеята е добра и изчистенаможеш да изравниш фона на логото на клуба с белия фон отзади да размениш местата на призива и уеб адресаи леко да вдигнеш колите и слънцето нагоре, така че надписа долу да е изцяло на червен фонпосле ако намериш и по-елегантни шрифтове за надписите си готов ;) Редактирано от XapBu

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По отношение на граматиката, сигурно сте прави. Забравил съм ги тия работи.А не е ли по-добре, малко по-лаконично:Елате в Клуба!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

другото което мога да предложа е ето това:

Публикувано изображение

малко да я понарисувам и ще стане флаер ако ви се струва по-добро

чакам мнения :blink:

Абе добре ,че я нагласихте граматиката ,щото много се смях на първите постове ;) Много стилнен и готин е този варянт ;) ,само дето вместо формули е по-земно и по като за нас да са сложени най-"красивите " коли от клуба (имаме наистина добри екземпляри) ;)

 

Ако може бих гласувал за този флаер с 2 ръце :D

 

ПП а,и трабва да се добави под надписа и сайта hondabg.com

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз си мисля, че трябва да е с логото на клуба, вместо с това auto club, няма да е лошо също да се сложи и уеб адреса :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Поздравявам колегата за желанието и труда който е положил, но всеки който поне малко се е занимавал с графичен дизайн ще потвърди че почти нищо не си е на мястото.

Не искам да обидя никого, но смятам че има доста хора тук които се занимават дори и професионално с това и още си мисля че нашия клуб заслужава да изработим някакъв супер убийствен флаер.

Затова колеги предлагам ако сте съгласни да направим нещо като импровизиран конкурс за дизайн на флаер на клуба като пуснем отделна тема, която модераторите ще закачат като важна и там всеки който изработи нещо да го публикува, а другите да дават мнения и да гласуват/ може би в анкета / и така ще изберем един проект който да тиражираме.

 

 

Ако сте съгласни някой да пуска темата, а може и тук.

Би било добре да изработим и някакви изисквания примерно проекта да е в някой популярен формат / .cdr , .psd и др./ и ако може да не се плагиатстват идеи от популярни издания - примерно слънцето на този флаер много ми напомня това : Публикувано изображение Редактирано от hondю

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1 час и ето какво се роди... дано хареса на някого, ако имам време ще си го доизкусуря, сега нямам време:

 

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Публикувано изображение

 

слънцето с едри червени лъчи е старото знаме на японската империя

така че си е съвсем на място и не може да става дума за плагиатство

 

а това HONDA AUTO CLUB е от honda-taiwan.com.tw и си е откровено плагиатство :blink:

 

аз съм за конкурс, с открито гласуване за всички членове на форума!

предлагайте варианти, после някой от администрацията да направи poll

Редактирано от XapBu

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

еми аз не се занимавам с графичен дизайн и направих каквото можах с прости средства и целта ми беше да задействам тази тема защото триаа да има флаери а никой не се наема да ги направи и аз направих един и ето че почнаха коментари и предложения и нека темата да стане важна и всеки на който му се занимава да дава своето предложение и да изберем флаер в крайна сметка :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Интерсно би било да има конкурс. За това е нужно да се обяви срок и цел (размер) на задачата. Да се направи отделна тема също е удачно, в която да се гласува, след месец примерно..В темата с "кой с какво се занимава" видях един младеж с 3д моделиране в голяма рекламна агенция, познайте кой е фаворита :Dedit: полезно би било също, хората които разполагат с върхарски снимки на "наши" хонди да ги предоставят някакси..

Редактирано от Zmeio

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

....В темата с "кой с какво се занимава" видях един младеж с 3д моделиране в голяма рекламна агенция, познайте кой е фаворита :D

Не винаги най-опитния е този с най-свежата идея, даже много често се случва човек да изпадне в рутина и фантазията му да забуксува , така че нека повече хора се включат, за да има по голям избор. Редактирано от hondю

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не винаги най-опитния е този с най-свежата идея, даже много често се случва човек да изпадне в рутина и фантазията му да забуксува , така че нека повече хора се включат, за да има по голям избор.

Eстествено. Дори мога да кажа че най вероятно опитните хора няма да участват, поради липса на време.. едно е да правиш нещо за кеф, друго е това да е ежедневието ти и да "работиш" непрофесионално.А, и още нбещо се сетих. Имаше тема в която някой казва че има векторно логото на фенклуба, нека да го предостави ако случайно чете тук.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Идеята за конкурс е много добра.

А аз да подхвърля една идея за флаер

Публикувано изображение

Това е само идея и трябва да се поизглади малко, но очаквам мнения.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Идеята за конкурс е много добра.

А аз да подхвърля една идея за флаер

Публикувано изображение

Това е само идея и трябва да се поизглади малко, но очаквам мнения.

Еми според мен е готин ама надписите да са малко по-големи и ще е идеален

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз се поборих малко, надявам се да ви хареса, търпи и критики и ъпгрейт:

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз се поборих малко, надявам се да ви хареса, търпи и критики и ъпгрейт:

Публикувано изображение

е тва е красиво :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Някой поиска векторно лого. Не че човек който ще се хване да прави флаера не може да си направи и логото, но поне да спестя 5 минути на някого.

 

Лого във формат *.cdr, версия 9, криви

 

Ако ми остане малко време ще опитам да направя и два-три варианта за флаер. Някакви идеи за размер? Макар, че според мен всичко над А6 е нерентабилно...

 

Ако някой от колегите се зачуди - шрифта на HONDA е Millhouse, а на Fan club е Mistral

Редактирано от PreludeManiac

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ето едно предложение!

 

с какво да го запълня дайте предложения?!

 

 

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ето едно предложение!

 

с какво да го запълня дайте предложения?!

 

 

Публикувано изображение

Е това е много яко :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ето едно предложение!

 

с какво да го запълня дайте предложения?!

 

 

Публикувано изображение

мисля че тая лента отдолу триаа да се махне или поне да се сложи по-голям надпис HONDABG.COM защото като го отпечатиш няма да се вижда иначе ми допада :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много се радвам че ви допада идеята.

Малко модификация:

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest honda_lv

дам така ми харесва :tongue1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest hEka

ето нещо семпло като за 15 мин работа :tongue1:

 

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ето нещо семпло като за 15 мин работа :lol:

 

Публикувано изображение

Трябва да доведем идеята до край !!! Отново чудесно предложение,този път от hEka :D

 

Наистина супер стилна композиция ,супер добра игра на сенки -паркинга с отразените в локвата йероглифи вплетени в контраста на черното и бялото :tongue1:

 

Използвам правото си да гласувам за този проект !

 

ПП не ме интересува от къде са почерпени идейте и т.н..... просто е адски изчерпателен и съдържа много смисъл в себе си.Само имам забележка към йероглифите-нека в отражението да са наопаки,както е редно ;) Ако можеш пробвай и други бегачки ,да видим коя ще "заспи" на този маняшки JAPAN фон :D

 

ПП2 С завидна гордост и лека гъзария ;) бих раздавал точно този модел флаери

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...