Jump to content
Tablanet

Отново багажник

Recommended Posts

Здравейте, колеги. Колата е от подписа - 7-ма генерация комби 2.2 дизел 2007 г. Багажникът ми досега никога не беше правил проблеми, но спря да се ,,щраква" при затваряне. Тоест отваря се без проблем от копчето вътре и ключа, затваря се, но не се щраква и трябва да го натисна с ръка. Предполагам ще трябва диагностика, та може ли да препоръчате при кого да отида  като става въпрос за Русе, Варна и околията. Благодаря предварително! 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
преди 51 минути, I_Yordanov написа:

 

Леле, не знаех за него. Гледам предимно с газифициране се занимава, но ще го преслушам и за багажника. Благодаря, колега!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

За Варна мога да ти препоръчам Japan plaice, ако не успееш да се докопаш до Маркони 😁 Там правих моята врата на комбито.

Не знам и Миямотото дали не може също да помогне, пак Варна. Знам и още едно място за Варна но там бих те пратил в краен случай.

Редактирано от Г.Писаров

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
На 12.07.2024 г. at 0:24, Г.Писаров написа:

За Варна мога да ти препоръчам Japan plaice, ако не успееш да се докопаш до Маркони 😁 Там правих моята врата на комбито.

Не знам и Миямотото дали не може също да помогне, пак Варна. Знам и още едно място за Варна но там бих те пратил в краен случай.

Благодаря, колега.

 

Твоята проблем от какво се оказа?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
On 7/10/2024 at 6:51 PM, Tablanet said:

Здравейте, колеги. Колата е от подписа - 7-ма генерация комби 2.2 дизел 2007 г. Багажникът ми досега никога не беше правил проблеми, но спря да се ,,щраква" при затваряне. Тоест отваря се без проблем от копчето вътре и ключа, затваря се, но не се щраква и трябва да го натисна с ръка. Предполагам ще трябва диагностика, та може ли да препоръчате при кого да отида  като става въпрос за Русе, Варна и околията. Благодаря предварително! 

Самия механизъм на ключалка има болтове за регулиране едва ли ти трябва толкова специализиран сервиз.

  • Благодаря 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
На 13.07.2024 г. at 16:25, Tablanet написа:

Благодаря, колега.

 

Твоята проблем от какво се оказа?

Веднъж имах проблем с прекъснат кабел в снопа. Веднъж имах проблем с букса на един сензор. Отрязохме я и вързахме без букса. Последния проблем беше прецакан управляващ блок. Сменихме го. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...