Jump to content
baju

Автоматично-прибиращи се огледала

Recommended Posts

Здравейте! Попаднах на следния продукт в АлиЕкспресс - https://www.aliexpress.com/item/32809846592.html?spm=a2g0o.cart.0.0.6ea638daMAct1p&mp=1
Някой по-запознат може ли да ми каже дали ще пасне на CRV 2010 Executive? В момента при отключване/заключване страничните огледала не се отварят/прибират. Единствено мога да го правя с бутона отляво на волана. Бих искал при отключване и заключване с дистанционното да се отварят, но не знам дали конкретния модул ще е съвместим...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравей колега, четох доста за този продукт и аз искам тази екстра. така, това което разбрах за него е че работи добре и е практичен, проблема е че доста се оплакват от схемата за връзване която е в кутията, не отговаря на продукта и е доста объркваща, за човек който не се занимава с това ще му е доста трудно за връзване.  иначе който е успял споделя че е работи добре и без проблеми. може би ако познваш някой който разбира малко от коли ще е от полза. аз днес ще разговарям с един приятел който слага аларми по колите и познава ел инсталациите на колите, да видим какво ще ми каже, ако се навие да ми я сложи, ще го купя и ще пробвам.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте!Отскоро съм собственик на CR-V3 , та въпроса ми е , как да разбера дали страничните огледала се прибират?Имам копче но резултат никакъв.Нищо не се чува , като бръмчене или нещо подобно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега @никси 63 ако е това копчето ,трябва при натискане да се прибират .

Screenshot_20240422-185724_Gallery.thumb.jpg.9d8b28d4d6f3ee4a83957cbbfa8f4caf.jpg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
преди 15 минути, CARPERA написа:

Здравей колега @никси 63 ако е това копчето ,трябва при натискане да се прибират .

Screenshot_20240422-185724_Gallery.thumb.jpg.9d8b28d4d6f3ee4a83957cbbfa8f4caf.jpg

Точно това е копчето , но не се прибират.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
преди 33 минути, inspektora написа:

Започни с предпазителите и т.н.

Самите огледала се регулират , но не се прибират.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...