Jump to content
jijo86

Legeng 2007

Recommended Posts

Здравейте вчера си купих Хонда легенда със пълна сервизна история.колата е купен от бг 

В момента е на 218000 ангренажа в сменен на 148 000км на колко км трябва да се сменя 

Колата е уникална до сега съм нямал Хонда и ще имам нужда от помощ 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и безаварийно!

По мануал го дават на/през 105000 км, а презастраховайки се може и през 80000км.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От къде мога да си изтегля ръководство на бг за този автомобил...

Благодаря за отговора сега съм една идея по спокоен 🙂

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Виж в раздела за модела. 

Бях качвал описание на колата и след него (най-доле) мануал на руски, но се разбира.

Чети - дай си време да вникнеш с какво си се сдобил. 

Редактирано от ceco_accord

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И все още се чудя дали направих грешка че не си взех акорд 2.4 след 2010 и да дам повече пари.....

 

  • Хаха 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искаш да кажеш, че си взел Ледженд на реални км и по-евтин от Акорд? И се чудиш дали не си сбъркал?

  • Хаха 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледам че на легенда частите са доста скъпи а и говорим за 17 годишна  кола. Това че е на реални 200к не означава че няма да се чупи 

(Поне немските който карах до сега бяха доста зле ) затова минавам на японска

Гледам също че 3.5 е зацепен с ремък което е добре.

Като цяло не съм фен на автомобилите след 2009г (мой си виждания)

Затова си търсих кола със история и на реални км. На легендата попаднах съвсем случайно и ми хареса така и не се качих в акорд да видя той как е..

Легенда който взех е 2007 не с всички екстри за модела,бежова вътре уникално запазен салон дори капака на жабката не се е подул както на всички в карса и мобилето 

С монтирано газово преди има няма 10000км работещо перфектно 

 

Но за два дена прочетох доста страшни работи за цени на части като носачи от по 2000лв и отделно със от Варна приятел имаща такава каза че в нашия град няма кой да прави този модел което също ми е малко..... Колата до преди няколко години е обслужвана само в сервиз на Хонда преди да затворят в града и сега до колкото разбрах няма официален сервиз 

 

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Проблемът наистина е сериозен.

Почти никой не им разбира, а малцината можещ не искат да се занимават, а и някои части са скъпи.

Добре че моделът е здрав и освен обслужване, не се налага да дириш майстори, ако не си изтеглил "къса клечка" с уморен екземпляр.

Не се филмирай - живей си живота и И се радвай!

 

  • Благодаря 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@jijo86 не се филмирай прекалено, точно във Варна има двама топ майстори занимаващи се само с Хонда, така че си голям късметлия. Търси Дидо в Левски и го слушай какво и кога е за смяна и няма да сбъркаш. 

Успех и много безаварийни км.

  • Харесвам 1
  • Благодаря 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой да има представа от къде мога да си купя стъклата на огледалата и колко горе долу струват 

 

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгорели ли са?

Това е течност която ги затъмнява при осветяване отзад нощем, но с годините от подгрева се прецаква. Имаше нейде в нета обяснение как може да се източи.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгорели са да все едно си натиснал Елка :D

Така изглеждат 

 

имам много дразнещ звук от вентилатора на климатика онзи малкия къде е за информация на климатика където си взема въздух от купето има една решетка пред него под волана в дясно тази решетка лесно ли се маха и мога ли да му направя някаква профилактика че сигурно се е набил с прахоляк 

 

днес я покарах малко извън градско 😁

на 190 взе да мирише на катализатори вътре в купето ама доста бързо ги вдигнах 🫣

 

имам някакво дрънчене като от ламарина някъде от зад се чува 

 

май и лагер при скорост от 140 започва да вие леко при ляв десен утихва на десен 

ама не мога да разбера от пред ли го чувам или от зад 😂😂

 

като цяло колата е много яка 

добре че е с Босе усилваш музиката иииии нищо не се чува 😂😂🤪

 

този монитор има ли други цветове освен син че това синьото ми е малко.......

 

 

 

 

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И още нещо как се пуска авто пилота освен копчето от волана защото зелената лампа светва на таблото но не работи 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След като натиснеш бутнчето и зелената лампа светне, трябв да си "set" моментната скорост и ще заработи.

 

Ето това нещо го имам и при мене, не е винаги, но се обажда. Мамицата му и "кълвач" :)

имам някакво дрънчене като от ламарина някъде от зад се чува 

 

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво масло да си взема за автомата че като гледам не е сменяно 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Темата за общи приказки за модела я заключихме, точно за да има повече подредба в раздела и ориентацията да е по-лесна. Авторът прати тази в същата посока.

 

@jijo86, моля създавайте теми с ясно заглавие за новите си въпроси или пишете във вече съществуващите.

  • Харесвам 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...