Jump to content
Daniel 77

Покупка на CR-V бензин

Recommended Posts

  Здравейте, съфорумци! Поизчетох доста по темата, но държа да попитам и в отделна тема за терзанията ми😁. Решил съм да си закупя бензинова CR-V 2.0 или 2.4. 

  Та молбата ми е да ме посъветвате кой от двата модела е по препоръчителен и за какво да внимавам когато ги оглеждам? Тази събота ходих да гледам една 2.0. Съответно по думите на продавача, бях изключителен късметлия и модела, който оглеждах, беше единственият и нестравним, абсолютно перфектен. Но човека просто си гледа работата...😁 Предстоят ми поне още два огледа на други модели. Апелирам към компетентността ви и моля отново за съвети!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Струва ми се, че темата не е за този раздел.

 

@Daniel 77 уточнете за коя година говорите, най-добре дайте и снимка, за да понижим темата с генерация надолу.


Щом държите да попитате в отделна тема за терзанията Ви, кажете какви са били те с колата, която сте гледали и какво точно Ви интересува.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Конкретно ме интересува 5та генераци. Модела след 2017 година.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
преди 15 минути, Honda_Z написа:

Струва ми се, че темата не е за този раздел.

 

@Daniel 77 уточнете за коя година говорите, най-добре дайте и снимка, за да понижим темата с генерация надолу.


Щом държите да попитате в отделна тема за терзанията Ви, кажете какви са били те с колата, която сте гледали и какво точно Ви интересува.

Общо взето колата ми направи добро впечатление за първи оглед. Но молбата ми е конкретно с какво да внимавам.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2,0 или 2,4 са американки.Тоест - оправени след удар.Но колко и как са оправени, е друг въпрос.

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

А принципно, ако не са ударени, добри ли са? 

Редактирано от Honda_Z
Моля, не цитирайте цялото предходно мнение! По презумпция се предполага, че отговаряте на него.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Принципно са добри.Хонда е това.Но от Америка/Канада на 100% са удряни, наводнявани, с щети и т.н. Повярвайте, доста време гледам такива, познавам доста хора, вкарващи от там - ако не е с "нещо" колата, то няма как да е на добра цена и да се докара тук. Само доставката е 10000лв...Гледал съм тук в България поне 5 коли,които самите търговци са ми показали в какво състояние са били. И въпросът е как са поправени - читаво или колкото да се продадат с добра печалба. Внимавайте .

 

Редактирано от Honda_Z
Моля, не цитирайте цялото предходно мнение! По презумпция се предполага, че отговаряте на него.
  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Благодаря! Мнението ви е много ценно! А ще ме посъветвате ли за какво да огледам колата, ако реша да купувам?

Редактирано от Honda_Z
Моля, не цитирайте цялото предходно мнение! По презумпция се предполага, че отговаряте на него.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е нормален автомобил.

Гледаш за поносима ръжда, слушаш как работи мотора, тестваш как е в движение (кутия, окачване, трансмисия), оглеждаш интериора да няма щети и петна по колонките (ако е с шибедах) и по мокета (под него) - да не мирише странно и "скачаш".

От Канада има и не удряни - минават търг защото са конфискувани. Желателно е да ти покажат обявата и снимки на състоянието и от там. Ако "нямат", няма как да знаеш какви са били щетите и приемливи ли са за теб, спрямо цената.

Вече като я вземеш и обслужиш, с времето ще разбереш от какво има нужда.

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.... и не на последно мсто - двигателя е с директно впръскване. Това в слуай, че ще се слага газова уредба.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Гледам една обява на модел 2.0 от 2018г, на който е монтирана газова уредба с директно впръскване Prins. Възможно ли е продавача да е "вдигнал" малко годините:rolleyes:?

Редактирано от Honda_Z
Моля, не цитирайте цялото предходно мнение! По презумпция се предполага, че отговаряте на него.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...