Jump to content
pavkata18

Батерия ключ!

Recommended Posts

Здравейте! Батерията на ключа ми се изтощи,купих нова и я смених,(както съм правел и преди) ,но уви ,новата батерия не сработи с ключа и колата не разпознава ключа.(не пали)! Помислих си че е фалшива,поръчах дюрасел 2бр ,пак същото!Поръчах Сони,Филипс и други и пак така!Колата не пали и Немога да я заключвам и отключвам от бутоните на ключа!Колата пали единствено с батерията ,която е изтощена!Майстор ми каза,че от значение е микро волтажа на батерията и ако новите са над 3.01волта ключа никога няма да тръгне!Аз не съм запознат затова питам вас?Някой сблъсквал ли се е с подобен проблем!Комата е Сивик 1.8 2007г!Благодаря ви!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм с такава ENERGIZER CR1616, 3V 1PK

Пробвай с нея, проблеми не съм имал, вече 3години.

  • Благодаря 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тоя Сивик да не е с безключово палене, че не пали без батерия в ключът. Не съм виждал и чувал за такъв дори и 2011 да е. За 9 ген, да съгласен съм.  Дай повече инфо и нагледни снимки , щото трябва да гадаем.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте!!Весели празници ви желая!Благодаря за отговорите!Колата се пали със старт бутон!Контакт се подава с ключа,както всички сливици от 2006 нагоре!Проблема е там ,че каквато и батерия да сложа в ключа(дистанционното) ключът не поличава  захранване от батерията и по този начин компютъра на колата не разпознава ключът! Това е като цяло проблема!Неможе да пробвам 5 вида различни батерии и нито една да не сработи!Пробвах и Енергийзер днес,същата работа!Замерих всички батерии който имам налични всички са 3.02-3.06 волта! Все повече си мисля ,че именно там е проблема!Живи и здрави!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Едва ли има връзка с чипа в ключа и скапаните батерии.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе има им нещо на тия С(л)ивици. При мен не искаше всеки път да отключи преди време, натискам и няма никой с нова батерия. С 2 ключа съм и с 2-та го правеше. От как смених акумулатора с нов, няма такава драма. Джон, Джим или Джак в завода в Суиндън най-добре могат да кажат какво са правили :D 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...